Test pomoc HITNO!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.12.2012
39
9
8
31
Ovako, resili su moji kuci da mi prave test, i to moguce je u nedelju ili najkasnije u ponedeljak!!!!
zadnji put sam pusio pre 4-5 dana, tj na 4.09 (petak) ili 5.09 (subota) i ispusio sam 2 slima sa jos 3 ortaka...
pre toga sam pusio sam jedan slim i to je bilo 2.09 (sreda) ili 3.09 (cetvrtak) ne mogu bas da se setim bas najbolje. pre toga nisam pusio nekih mesec-mesec ipo a mozda i vise...
e sad, pitanje mi je, sta da radim? kako da se ocistim za 2-3 dana? sem da pijem c-vitamin i puno vode, sta jos?
nekih sokovi koje sodrze b2 i/ili b12 vitamin? jogurt? mleko?

DALI UOPSTE IMA SANSE DA SE OCISTIM ZA TIH 2-3 DANA?

sta da radim pricajte? samo molim vas na stranu ono menjanje mokracu i uzimanje medicinski ugljen.. mozda je to naj efikasnije, ali zanimaju me drugi nacini??
uzgubio sam mozak tako da help pls <3
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
To što ti roditelji rade test znači da si im dao povoda da rade. Kad dođe do toga nema vrdanja. Bolje je da sam kažeš da si u društvu par puta probao travu i da nemaš nikakav problem sa tim jer ne osećaš ništa posebno da bi nastavio sa intenzivnim konzumiranjem. A ako poričeš i budeš pozitivan na testu, misliće da se drogiraš svim i svačim i izgubiće poverenje. Bolje im pokaži da si zreo i da si spreman da se suočiš sa posledicama svojih odluka, uz obrazloženje: da si i pivo nekada morao da probaš, cigaretu...tuđu devojku, ljutu hranu, sve ono što će u tebi ostati kao iskustvo; ono što ćete kasnije u životu definisati kao čoveka. ;)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
imas citavu temu za ovo,imas citav post sa knjigom od 300 strana za ovo.imas jos 30 ovakvih sitnih temica na forumu za ovo nisi trebao otvarat novu temu

vidis ja sam koristio obratnu psihologiju kad su me napali da pusim reko sam necu da se svadam otidite kupite tester i on ce dokazat. da se nebi mi morali mislit lazem li ili ne.i odma su me prestali pregledavat navecer i ispitivat
 
14.12.2012
39
9
8
31
o cemu ti to? ja ne vidim nista lose sto sam pitao kako da se izvucem jer cu biti testiran

To što ti roditelji rade test znači da si im dao povoda da rade. Kad dođe do toga nema vrdanja. Bolje je da sam kažeš da si u društvu par puta probao travu i da nemaš nikakav problem sa tim jer ne osećaš ništa posebno da bi nastavio sa intenzivnim konzumiranjem. A ako poričeš i budeš pozitivan na testu, misliće da se drogiraš svim i svačim i izgubiće poverenje. Bolje im pokaži da si zreo i da si spreman da se suočiš sa posledicama svojih odluka, uz obrazloženje: da si i pivo nekada morao da probaš, cigaretu...tuđu devojku, ljutu hranu, sve ono što će u tebi ostati kao iskustvo; ono što ćete kasnije u životu definisati kao čoveka. ;)
ja to ne bi sada, hocu da se izvucem nekako...

imas citavu temu za ovo,imas citav post sa knjigom od 300 strana za ovo.imas jos 30 ovakvih sitnih temica na forumu za ovo nisi trebao otvarat novu temu

vidis ja sam koristio obratnu psihologiju kad su me napali da pusim reko sam necu da se svadam otidite kupite tester i on ce dokazat. da se nebi mi morali mislit lazem li ili ne.i odma su me prestali pregledavat navecer i ispitivat
znam da imam citavu temu za ovo i sve to, ali frka je sto sam mnogooo malo vremena kuci jer imam obaveza i zbog toga nemam kako da citam, pa zato sam otvorio novu temu, a i na tih prethodnih temica niko nije objasnio kako da se covjek izvuce u za 2-3 dana i da se uzme u obzir da zadnji put sam se navario pre od prilike 6-7 dana, i pre toga 2 dana jedan slim... bar ja nisam nasao...

zato molim vas za pomoc, sta da radim, sta da pijem, koliko i to tako? :)
hvala vam unapred <3
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
vrjeme potroseno na pravljenje teme i citanje odgovora si isto mogo potrosit na citanje postojece teme točno ista duzina trajanja cak i kraće ako citas vec otvorenu temu
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
iako ne zelim da ovdje pisem jer ima tamo sve napisat cu.popisas se u casu i iscjedis malo necega u to (u onoj temi pise cega) i to poremeti ph i pokaze pogresno.ovo vrjedi za jedan tip testera
 
14.12.2012
39
9
8
31
zar nije maloljetnima zabranjeno na forum?
ako moji mi prave test ne mora da znaci da sam maloletnik ;)

Krv(urin) neces ocistit nikako u 2-3 dana
ne za 2-3 dana od kad sam se navario zadnji put, zadnji put kad sam se navario bilo je pre 6-7 dana, a meni test prave negde u nedelju-ponedeljak... pa ne znam, neki kazu da imam 85% sanse da se ocistim...
da pijem mnogooo vode, 3 litara i vise na dan, c-vitamin x2 na dan, b2 i b12, i 1L jogurt na dan....

iako ne zelim da ovdje pisem jer ima tamo sve napisat cu.popisas se u casu i iscjedis malo necega u to (u onoj temi pise cega) i to poremeti ph i pokaze pogresno.ovo vrjedi za jedan tip testera
ne mogu da nadjem, trazim nekih 25min vec, mozes li mi poslati u pm? molim te.
 
14.12.2012
39
9
8
31
p.s. juce sam ispio nekih litar vodu, danas do sada 2ipo litara i planiram i dalje da pijem + nekih 0.5l jogurt, i ukoliko pisam "vodu" a nisam se ocustio, moguce je da bude pozitivan?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ako neće stražariti poput fotografija0309.jpg ,možda bi mogao posuditi malo 'zdrave' mokraće od nekog alkoholičara lokalnog, pa probat podvalit'
ustvari,kakav je uopće test ? (krv,mokraća,kosa,...)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
kucni testovi su najjeftiniji na mokraću skuplji na slinu i najskuplji sto se moze uzet dlaka predpostavljam da ce uzet najjeftinije resenje
 
14.12.2012
39
9
8
31
držim palčeve da budeš negativan,ako je već tako zahebana situacija :)
hvalaa <3 :D

thc se ne otapa u vodi mljeko se pije jer se u ulju/masti otapa
oces da kazes da za dzaba sam gutao vodu? :D valjda radi nesto jbt? :D
ja cu da pijem i jogurt ili mleko veceras, al ipak valjda pomaze i voda

ako neće stražariti poput Pogledajte prilog 39092 ,možda bi mogao posuditi malo 'zdrave' mokraće od nekog alkoholičara lokalnog, pa probat podvalit'
ustvari,kakav je uopće test ? (krv,mokraća,kosa,...)

u nedelju bice na mokraca (kuci), onaj test od apoteku, a par dana nakon toga u bolnicu ili laboratoriju na krv i na mokracu...
e sad meni je bitno da prodjem na taj test u nedelju, jer ukoliko na taj prodjem ondak imacu jos malo vremena da se ocistim jos vise da bi prosao i na drugi, valjda, odakle znam...
jer nisam pusio vec 6-7 dana i ako prodjem na prvi onda imacu vise sanse da prodjem i na drugi bar ja tako mislim, sto ne znaci da je tacno
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
radi i voda al trebas barem 2-3 litra mljeka popit voda ocisti bubrege.sto toliki testovi sa cime su te uhvatili pa odjednom tako agresivne pretrage
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.