Test pomoc HITNO!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Pošto se thc veže uz masnoću najbolje ti je jesti jako masnu hranu +ugljikohidrate da se udebljaš kroz tih par dana. To znači i da se ne smiješ kretati. Samo ležati da se udebljaš. Masna hrana će izvuć thc iz krvi i utisnuti u tvoje masne stanice.

I prije nego ideš na pišanje popiješ puno vode. Kad budeš pišao prvi mlaz koji pustiš ispusti u školjku tek nakon 3-4 sekunde počni pišati u čašicu. Prvi mlaz je uvijek najjača koncentracija mokraće dok je kasnije blaža. Samo nemoj da ti je mokraća potpuno prozirna jer će znati da si popio puno vode. Neka boja vuće na blago žutu. Bjedoliko žutu. Znaš i sam, pa piškiš već godinama.

Ništa drugo ti neće pomoći. Znači jedi ugljikohidrate kao što je kruh sa puno masne hrane, svinjetina, punomasno mlijeko i takvu hranu. Nadam se da sam ti pomogao. Ovo ti je najbolje rješenje. Nikakvi ugljeni ti ne budu pomogli jer ti je THC u krvi, a bubrezi filtriraju krv. Moraš što više THC-a maknuti iz krvi.

Sretno!
 
14.12.2012
39
9
8
31
Pošto se thc veže uz masnoću najbolje ti je jesti jako masnu hranu +ugljikohidrate da se udebljaš kroz tih par dana. To znači i da se ne smiješ kretati. Samo ležati da se udebljaš. Masna hrana će izvuć thc iz krvi i utisnuti u tvoje masne stanice.

I prije nego ideš na pišanje popiješ puno vode. Kad budeš pišao prvi mlaz koji pustiš ispusti u školjku tek nakon 3-4 sekunde počni pišati u čašicu. Prvi mlaz je uvijek najjača koncentracija mokraće dok je kasnije blaža. Samo nemoj da ti je mokraća potpuno prozirna jer će znati da si popio puno vode. Neka boja vuće na blago žutu. Bjedoliko žutu. Znaš i sam, pa piškiš već godinama.

Ništa drugo ti neće pomoći. Znači jedi ugljikohidrate kao što je kruh sa puno masne hrane, svinjetina, punomasno mlijeko i takvu hranu. Nadam se da sam ti pomogao. Ovo ti je najbolje rješenje. Nikakvi ugljeni ti ne budu pomogli jer ti je THC u krvi, a bubrezi filtriraju krv. Moraš što više THC-a maknuti iz krvi.

Sretno!

Okej, bas ti HVALA <333
Znaci da jedem - primer : burek, da pijem jogurt(?), mleko, da jedem puno blago/cokolade(?), i da pijem vodu? Da jedem voce?

Dali da pijem b vitamini (b2, b12?) i vitamin c?

I mozda je pitanje glupo, al spored ovo sto sam napisao kad sam se navario zadnji put (2slima sa jos 3 ortaka) i pre toga 2 dana sam se navario sa jos 2 ortaka i pusili smo jedan slim a pre toga nisam pusio mesec-mesec ipo, ima neke sanse da se ocistim do nedelju uvece ili ponedeljak?
Hvala ti jos jednom <3
 
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Pozz, moraš vodu stalno piti, (ne treba jako puno) ali najbitnije je sat ili dva prije pišanja da razrijediš mokraću.

Jedeš sve što je masno, burek, hamburger, čokolada i uzmeš tu i tamo malo brzih ugljikohidrata.

Recimo, pojedeš burek, tada nakon sat do dva pojedeš med namazan na kruhu, onda odeš ležati i odmarati. Pa pojedeš hamburger, pitaš da je svinjetina ili kupiš kebab pa opet za sat ili dva pojedeš med namazan na kruhu. I tako vrtiš. Ne radiš ništa. Samo se moraš udebljati.

A to ako si dva puta pušio ako dobro doziraš vodu za mokrenje se ne bude vidjelo u testu za mokraću.

A u krvi već malo teže da možeš prevariti. Jedino znam da tijelo samo proizvodi THC, kanabinoidni neurotransmiter koji se zove Anandamide. Sad da li on može pravariti testiranje krvi, ne znam, nisam toliko proučavao. Ono kao tipa tolerancija neka. :)

Ako se dobro udebljaš prolaziš. Mislim da neće biti problem. Ako ti nađu u krvi to će biti jako malo. Reci dok si bio vani da si prošao kroz oblak dima gdje je ekipa pušila i riješio si se. Jer će to malo biti. Mali nalaz THC. I samo si dvaput pušio, sitnica. Nemoj si živce mučiti. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: STRELA019
14.12.2012
39
9
8
31
Pozz, moraš vodu stalno piti, (ne treba jako puno) ali najbitnije je sat ili dva prije pišanja da razrijediš mokraću.

Jedeš sve što je masno, burek, hamburger, čokolada i uzmeš tu i tamo malo brzih ugljikohidrata.

Recimo, pojedeš burek, tada nakon sat do dva pojedeš med namazan na kruhu, onda odeš ležati i odmarati. Pa pojedeš hamburger, pitaš da je svinjetina ili kupiš kebab pa opet za sat ili dva pojedeš med namazan na kruhu. I tako vrtiš. Ne radiš ništa. Samo se moraš udebljati.

A to ako si dva puta pušio ako dobro doziraš vodu za mokrenje se ne bude vidjelo u testu za mokraću.

A u krvi već malo teže da možeš prevariti. Jedino znam da tijelo samo proizvodi THC, kanabinoidni neurotransmiter koji se zove Anandamide. Sad da li on može pravariti testiranje krvi, ne znam, nisam toliko proučavao. Ono kao tipa tolerancija neka. :)

Ako se dobro udebljaš prolaziš. Mislim da neće biti problem. Ako ti nađu u krvi to će biti jako malo. Reci dok si bio vani da si prošao kroz oblak dima gdje je ekipa pušila i riješio si se. Jer će to malo biti. Mali nalaz THC. I samo si dvaput pušio, sitnica. Nemoj si živce mučiti. :)

ti si legenda!!! <33 hvala ti <3

recimo, primer, umesto med da jedem peanut butter ?
i koka kolu da pijem takodje? :D pomaze to ili uopste da se ne forsiram :D jer vise mogu da piskim kad popijem dosta koka kolu nego vode... :D

edit: i da, to zaboravio sam da kazem da pre par meseci reko sam da kad sam bio negde nakon uskrs kad sam bio u prag sam probao kolacic sa marihuanu, dali ukoliko mi uhvate nesto sitno u krvi mogu na to da se vadim? ili to je odavno isparilo :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ukleti Holandez

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ma thc izađe iz krvi za 24-48 sati, mnogo duže ostaje u urinu. Ti testovi na urin iz ljekarne često budu pozitivni, dovoljno je da budeš u nekoj prostoriji gdje neko duva i bude ti pozitivan.
Ja i dalje tvrdim da testovi variraju od osobe do osobe, nekom je dovoljno tri-četiri dana da se očisti, a netko nemože ni za 40 dana.
Sad će većina reći ili je već rekla neke dodatke koje pospješuju čišćenje poput aktivnog ugljena, zelene gline, uvin-h čaj i slično, ali kao što velim to ti nije nikakva garancija.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Meni bi tribalo 4-5 dana, pio bi samo uvin caj, cisto radi hidracije i zato jer je diuretik. Imam jako brz metabolizam, atletski tip, mrtva elegancija....:smoke:
 

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
232
721
93
31
Posto su test na heroin i marihuanu [mokracni] istog oblika i nigdje na testu od heroina nije oznaceno da je to za heroin, mozes ga kupiti i kada ti budu radili test, zamijeniti sa testom od marihuane.. = radi 100% ako si u mogucnosti to uraditi naravno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ukleti Holandez
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
@L0oD
A mozes i da odletis negde na putovanje :razvaljen::

hhahahahaha, odeš na putovanje (godišnji odmor) u BELIZE. hahahaha

sdJgEz0.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Superfly and L0oD
14.12.2012
39
9
8
31
Ukoliko pijem veceras alkohol, sutra pre testa popijem nekih 2-3L vodu i idem na test, usput popijem mleko/jogurt nekih 250ml- 0.5L ima sanse da projdem?
Takodje pojedem neki burek sutra i cokoladu.. Jer i bas nemam mnogo vremena i bas da se ugojim, jer imam mnogo brzi metabolizam, ali mnogo brzi samo sto pojedem neki obrok idem odma u wc ili nakon cigaretu kad popusim...pa mozda i to pomaze..(?)
Mozda lupetam gluposti ali imam muku pa sve da pitam ja :D hhaa
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.294
14.633
358
koja nauka je ospala iz ove teme.....reci pušim i doviđenja
znam da ne pomažem ali evo ti moj stav pa ti vidi......
ko da dobijaš na lotu ak ne budeš pozitivan na maricu.....takva je panika nastala
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Superfly

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
i onda prođeš test recimo, opustiš se zapališ a starci za dva dana na vrata, ajmo sine ponviti test još jednom....i tak...no future ti je to...

možda bi im trebal pokazati ovaj video /ako razumiju engleski.../

http://cannabismanifestobook.com/vid2-cannabis-wellness/?orid=7258&opid=7

btw, može ti ta situacija biti dobra motivacija da se čim prije osamostališ, nemoj cmizdriti nego se bori za svoja prava.
Sve je pitanje izbora u životu , ako želiš slobodu, moraš ju i platiti i boriti se za nju...

Kažeš da nisi maloljetnik...onda "get up stand up for your rights" :rasta:

sretno...

Btw, izišla je odlična knjiga kod nas , Medicinska konoplja autor Dr. Marc Sircus

podnaslov

"Lječenje raka, izloženosti radijaciji, neuroloških stanja, autizma, boli stresa i emocionalnog nemira"
Biblioteka Novo Zdravlje 99kn...daj staroj d proćita ili starom, ko misliš da je pametniji..ili oboje još bolje..nepovjerenje u djecu i zataškavanja razaraju odnose u obitelji a ne ganđa..

:vutra:
 
21.06.2015
18
41
28
46
Druze samo ti pij tecnosti, znoji se I bices negativan. Najbolje ti je da priznas da si probao par puta. Ako neko od tvojih pusi cigare, e to je droga, a ne vutra. (sem ako je ne uzimas previse buhahaha)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.