tetovaza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2008
6
0
1
35
imam biomehanicku macku.macku jer je moj djeda obozavao macke a ja njega,a i volim macke.a biomehanika jer smo svi mi u neku ruku mashine gonjenje ovim drustvom i izvrnutim vrijednostima ali u dubini duse svi teze da se rijese mehanickog dijela i budu svoji,duhovna bica...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Neznam..ove "konvencionalne" tetovaze su mi full jadne i nimalo mi se ne svidjaju...ako bi radio tetovazu htjeo bi da mu ja naprave uff..kak se zovu...ehem..nemrem se sjetit..uglavnom ima neko pleme na filipinima..to sam gledo na telki..kaj imaju specijalan proces radjenja tetovaza uz pomoc nekih cudnih nazubljenih cetkica..full cudno izgledaju...al tetovaze su pre pre...samo sto je dosta bolno al nebi bio bed...
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
mene ful privlace tetovaze i ful bi napravio jednu...ali me ubija to sto razmisljam dal da ju stavim ili ne jer glupo bi bilo da kasnije zalim sto sam ju stavio....ovako na nogu bi si ju mozda stavio ili na podlakticu.... jer kao sto sam rekao prije mislio sam tocno ono staviti so je genjo stavio na pocetku...stari nas logo....i to tocno na tom mjestu i na toj strani...al sad kad sam vidio da to neko ima nije vise original....dobro nisam bas tako zamisljao sliku...al to je ta ideja....eh
 
23.06.2008
18
2
0
34
tetovirala sam se prije godinu dana..nisam nista jela prije tetoviranja nego ravno sa kave i jutarnje gice,trajalo je 4h,a nakon 2 sata meni je postalo jako slabo..tip mi je isao po colu zbog šećera pa mi je opet bilo ok...zato ljudi jedite i ne konzumirajte nista jer stvarno nije dobro... probala sam staviti sliku ali bezuspješno isto tako ne mogu ni avatar..ne kužim zašto neće
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
sto se tice avatara mozda ti nece sliku prihvatiti ako hoces neke velike dimenzije staviti, slika mora biti velicine i dimenzije kakve ti pise pod opcijama avatara, nista veliko...

uslikaj nam tattoo pa nam okaci sliku. odi na Imagevanue, uploudaj i okaci link za forume :) mora da radi....
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Jako lepa tetovaza...:icon_mrgreen:
Izgleda potpuno realno, kao stvarno da je sletio i da stoji na tvojih ledza..

Pozdrav..:ludaci_lol:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
odlicno izgleda :))) sexy indeed
gigglesmile.gif