Topovi mi poprimaju žučkastu boju.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.05.2011
34
13
8
Pozdrav narode
Situacija u boxu je ovakva znači topovi mi poprimaju žučkastu boju.
Zanima me jel to zbog promjene temp il zbog toga što mi je svijetlo preblizu?
Ovo nije slika iz mog boxa al sam ju odabrao zbog loše kvalitete moje kamere.
Znači lišče je sve uredu samo mjesta gdje su vrhovi lagano žute ka na ovoj slici samo u manjoj mjeri nego ovdje.
Inače u drugom su tjednu cvata.
Hvala Unaprijed. 1.jpg
Napravio sam vec post al sam se odlucio na thread zbog hitnosti.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Baci oko na pravilnik :djede:

7. Ne budite nestrpljivi
Ne budite nestrpljivi! Postoji velika mogućnost da odmah po postovanju dobijete odgovor, ali će često proći i više dana pre nego što se pojavi neko ko zna pravi odgovor. Ne ponavljajte poruku u toku nekoliko dana ukoliko vidite da Vam niko ne odgovara. Dozvoljeno je ponoviti istu poruku tek posle dve nedelje, i to odgovorom na tu istu temu za koju nije dat pravi odgovor.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
fotkaj kad dodje buraz i na dnevnom svetlu, nista veliko se nece desiti za jedan dan. ja zaista ne zelim da dajem odgovor o nekim biljkama na osnovu fotografija nekih drugih biljki, kod "zutila" moze da bude svasta uzrok i mora se prikazati konkretna biljkka uz sto bolji opis toka growa do tog momenta. al koliko vidim shvatio si o cemu pricam, pa to bar obecava ;)
 
17.05.2011
34
13
8
Evo mog problema ili problema???
20150517_093005.jpg


20150517_093047.jpg


Uzgoj iz sjemena:GHS Cheese,Barneys Farm L.S.D
Starost cca mjesec i pol
Visina oko 65-70cm
Posude 11L
Zemlja-Guanokalong soil mix
Zaljevam po potrebi vodovodnom vodom koja je odstajala u otvorenim bocama od 7L kojoj je PH ispravljen na 6.4-6.5
Gnojim Guanokalongom:GROW,BLOOM,TASTE IMPROVER dozama prepisanim od proizvođača 2-3 puta tjedno.U početku sam još koristio Hesi Root Complex.
Svjetlo:Veg-600w Dual Spectrum
:Flower-Superplant 600w Hps
Veličina boxa:120x120x200
Nema nikakvih nametnika
Ušle su danas u drugi tjedan cvata.

Molim vas da mi pomognete ovo mi je prvi indoor,imam iskustva sa outdoorom ali ovakvih problema u outdooru nema pa mi je to malo nepoznato pa bi molio nekog iskusnijeg za pomoć da privedem to uspješno do kraja.Unaprijed se zahvaljujem.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
na zalost nikad nisam koristio ta namincana gnojiva pa ne bih tu da pametujem, jedino mi upada u oko ovo
Gnojim Guanokalongom:GROW,BLOOM,TASTE IMPROVER dozama prepisanim od proizvođača 2-3 puta tjedno.
ja tako cesto ne zalivam biljke a ne da ih jos i gnojim, ne mogu da verujem da je to propisao proizvodjac. po meni je to previse zalivanja sa djubrivom i vuce na opciju da ces spaliti biljke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Napravi dobar flush sa vodom iz pipe.
Na kraju zalij sa vodom koja je stajala pola sata.
Nemoj korigirati pH, jer ti je tu problem.
Smanji gnojenje za 1/3, kod sljedećeg žalovanja.
Tada stavi na 5 litara vode 5 kapi limunskog soka.

04.jpg
 
17.05.2011
34
13
8
na zalost nikad nisam koristio ta namincana gnojiva pa ne bih tu da pametujem, jedino mi upada u oko ovo
ja tako cesto ne zalivam biljke a ne da ih jos i gnojim, ne mogu da verujem da je to propisao proizvodjac. po meni je to previse zalivanja sa djubrivom i vuce na opciju da ces spaliti biljke
Mislio sam dva od 3 puta šta zaljevam tjedno da gnojim jednom samo voda
što ti se čini što im je zanima me samo mišljenje kako ti se to sve čini nikakvo pametovanje
našao sam na netu slike koje upučuju da im fali zinca ili promjena temperature ili lock ili manjak nečeg tražim
sam neko mišljenje koje ce mi pomoci da odlučim o sljedečim koracima
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
cill ti je dao predlog, a to sto si ti mislio ja ne znam, mogu samo da citam sta si napisao. e sad ako ti dozivljavas da ja pametujem, nista onda od mene, zaboravi sta sam rekao, delete all, povlacim se iz price
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
power nemoj da se nerviraš, moramo ovu zagonetku rješiti!!

na prvu mi se učinilo da ti je prevelika gužva..
nisi radia nikakav trening?

a na drugu, nedostatak kalija ili previše kalija..
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
što ti se čini što im je zanima me samo mišljenje kako ti se to sve čini nikakvo pametovanje
ne znam kako treba da te sahvatim, a to sto te zanima, samo misljenje, ja sam i napisao.
ja tako cesto ne zalivam biljke a ne da ih jos i gnojim, ne mogu da verujem da je to propisao proizvodjac. po meni je to previse zalivanja sa djubrivom i vuce na opciju da ces spaliti biljke
ja ne znam ko zaliva 3x sedmicno biljke u 11L posudi a da pri tom 2x koristi gnojivo. po meni problem je vrlo jasan, a ti sad teraj kako hoces. zagonetke sativa ovde nema ni u tragovima ;) da je cista voda 3x sedmicno nece im biti dobro, cak i da sipa 2dl svaki drugi dan, s tim sto ja to ne zovem onda zalivanje
 
17.05.2011
34
13
8
Bio bih vam zahvalan a i o one.

ne znam kako treba da te sahvatim, a to sto te zanima, samo misljenje, ja sam i napisao.

ja ne znam ko zaliva 3x sedmicno biljke u 11L posudi a do pri tom 2x koristi gnojivo. po meni problem je vrlo jasan, a ti sad teraj kako hoces
zemlja je rahla i jako brzo se suši zaljevam kad osjetim da je tegla lagana zaljevam svaku sa po litrom vode
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Obično, u sedmici ja dva puta zalivam.
Zaljevas Laganini, da se substrat u posudi dobro napoji i
da dole dobro iscuri. Sljedeće zalivanje kada je substrat na 3/4
suh, to se osjeti po težini posude.

Nije to atomska fizika. Samo opusteno:)
Nemoj se smarat sada ph-jem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva