Topovi mi poprimaju žučkastu boju.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.05.2011
34
13
8
nista gore, tako se ne zaliva posuda od 11L, al od mene dosta za ovaj put
Trebao bi ju zaliti sa 2.5l vode al onda je dole sve puno vode

power nemoj da se nerviraš, moramo ovu zagonetku rješiti!!

na prvu mi se učinilo da ti je prevelika gužva..
nisi radia nikakav trening?

a na drugu, nedostatak kalija ili previše kalija..
Radio Fim na 2 LSDa



* * *
nemoj pisati post za postom, koristi opciju Urediti, dole levo u postu
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Trebao bi ju zaliti sa 2.5l vode al onda je dole sve puno vode
na osnovu cega si to zakljucio, 2.5L na 11L zemlje, po kojoj racunici. ja ne racunam litre nego zalijem tako da ceo supstrat bude vlazan kako treba, ujednaceno. naravno da dole sve procuri kada je ti je zemlja presuva, moras dole staviti podlozak i ostaviti vodu bar pola sata da zemlja povuce koliko joj treba, pa ces videti da ce mozda popije i vise od 2.5L vode. uostalom sto ja pametujem, ima diskusija na temu zalivanja na forumu, verovatno bar dve~tri, npr https://www.vutra.org/threads/zalijevanje.13644/ ili https://www.vutra.org/threads/zalijevanje.13644/ + gomila garant u yardu, postoji pretraga foruma, sretno dalje
 
17.05.2011
34
13
8
Na osnovi da treba zaljevati sa količinom od 3/4 veličine pota ima u boxu garden tray al mi se čini da kad zalijem svaku sa 2L ili više da voda ostaje predugo u trayu nemoj se ljutit nisam mislio ništa loše ni da ti pametuješ ni ništa slično naprotiv imaš moj respect,a problem je možda i u pisanom načinu komunikacije a ja sam spaljen i pod stressom sorry još jednom.


* * *
ne treba citat kada odgovaras prvi odmah nakon posta
pwrsd
 
17.05.2011
34
13
8
Odlučio sam sutra Flushat pa cemo vidjet dalje.Koliko se da procijenit po slikama zanima me koliko je štete napravljeno.I ispričavam se još jednom ako sam nekog uvrijedio.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Orientir za zalijevanje.
Posudu od 15 litara zaljevas sa 4-5 litara vode,
To kod tebe znaci 3-4 litara vode.
Možda ti je i tu problem, jer ti voda po obodu posude iscuri dole a ti
misliš, da si dobro zalio a sredina je Suva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lion.Inna.Babylon.
17.05.2011
34
13
8
Možda je stvarno tako kako si napisao ,samim time možda nisu dobivale hranu pa im fali dušika i zato žute
Sutra ču ih flushat nemože škodit pa cu prilagodit zaljevanje i gnojenje.
Prvi Indoor:bocni:: vani priroda puno toga odradi za nas tako da je sve fleksiblinije.Na greškama se uči!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and CilI
17.05.2011
34
13
8
Odlučio sam ipak još ne flushati jer su mi se cheesevi oporavili pa cu pričekat još koji dan i vidjet al cu flushat ako se pogorša mislim da sam možda Overreacto:makaze: jel nisam imao nikakvih problema do sada nisam imao.Mislim da je problem u Ph ili sam previše gnojio pustit cu zemlju da se osusi pa dobro zalit PH vodom,hvala vam svima na savjetima,Power nemoj se ljutit nisam mislio ništa loše.Još mjesec i po do kraja pa možda bacim neki dnevnik,:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ne znam kako treba da te sahvatim, a to sto te zanima, samo misljenje, ja sam i napisao.

ja ne znam ko zaliva 3x sedmicno biljke u 11L posudi a da pri tom 2x koristi gnojivo. po meni problem je vrlo jasan, a ti sad teraj kako hoces. zagonetke sativa ovde nema ni u tragovima ;) da je cista voda 3x sedmicno nece im biti dobro, cak i da sipa 2dl svaki drugi dan, s tim sto ja to ne zovem onda zalivanje


Jos ako si care iso ko ja s full dozom... Svaki put,.. Mislim da si sretan sto su zive...