Trava s duhanom ??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.08.2012
0
0
0
33
Kao najprije novi sam u svemu ovome pa Pozdrav svima :vb_wave:. Ovako zanima me dali je i koliko je stetno i opasno smotat travu sa duhanom(Joint), i dali je stetnije od same cigre ?
 
05.03.2012
19
12
0
32
mozda bi mogao da se prvo predstavis,ako planiras da vise vremena provodis po forumu..sto bi rekli: da se upoznamo :)
sama trava je stetnija od duvana na neki nacin..a duvan bez filtera je svakako stetniji nego sa filterom. a koliko je stetnije,to je relativno..
imas ljude koji puse cigarete 30-40+ godina i nemaju nikakve probleme..a neko pusi 5 godina i dobije rak..jbg..
mnogo veci procenat ljudi koji pravi mix (duvan i trava),nego sto puse cistu travu..svakako je bolje cistu travu pusiti..sad,zavisi kako ko vise voli.
pozdrav i tebi :)
 
18.02.2010
18
2
3
33
po čemu je to, po tebi, sama trava štetnija od duhana? Ne bih se složio.

Ugl, bolje će ti i lakše gorit ako staviš malo duhana, ne treba ti previše.
 
05.03.2012
19
12
0
32
pa tebra..przi vise mozdanih celija od cigareta..ali ne steti toliko krvni sistem kao cigarete..(cigarete globalno,ne cist duvan.jer se u cigaretama nalazi mnogo bespotrebne hemije).i skoro sam 100% ubedjen da ne mozes da dobijes rak od trave..
a svakako bi nekome pre preporucio travu,nego cigarete :)
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
koje mozdane celije przi koje price bre ti?????? hajde idi po forumu trazi ono sto smo mi sakupljali od razne medicinse ustanove filmcica od razne ljudi koji su se izlecili od razni dokaza da obnovljuje mozdane celije idi bre nemoj me nervirati molim te idi samo po forumu trazi nemoras googlati sve ti je servirano samo nadji vremena i pogledaj te klipove sto smo sakupljali , pa tek onda pricaj da sprzi nesto...............
nemoj bit ko dve plavuse pricaju i jedna kaze pazi trava kad pusis sprze ti mozdane celije a ona kaze ja nemam muke od toga a ova druga pita zasto?? pa ona kaze jbga nemammo mi plavuse mozdane celije :)))))
ciitaj obrazuj se i tako razvijas mozdane celije a ako lupetas bezveze ili ono sto slusas preko mediske propagande e tako ces druze sjebat ti tvoje mozdane celije zato zagrij sto i kako bese ona poslovica : dzaba citaj dzaba ne sedi pred kompjuterom............

p.s
nemoj se uvrediti i nemoj se nervirati isto to ti ubija tvoje mozdane celije:)))
 
18.02.2010
18
2
3
33
slažem se s makedonskim bratom.. to o przenju mozdanih celija su vecinom prosirili mediji.. da je tako, onda bi pola ovog foruma vec bilo prakticki isprano, ukljucujuci i mene xD.. mislio sam i ja tako kad sam tek pocinjao pa se nisam htio "trovati", ovo ono.. onda sam se malo ovdje načitao.. ima na ovom topicu dobrih stvari o tome baš https://forums.vutra.org/obrazovanje/6747-trava-%9Atetnija-od-duhana.html

što se tiče miješanja s duhanom, ako imam 1-2g, obicno uvijek pomijesam, jer mi je,stajaznam,glupo smotat to čistaka i imat dzoju od 4cm xD.. ako je vise, e to je onda druga priča :banana_rasta:
 
05.03.2012
19
12
0
32
ma kakva uvreda i nerviranje xD
dobro,postujem tvoja saznanja,al i dalje stojim pri tome da ne moze da bude toliko zdrava,lekovita,.. udises dim..kako to moze biti lekovito :)
samim sagorevanjem neke supstance dobijas otrovne gasove,a pri pusenju buxne ti se inhaliras tim dimom..po nekoj mojoj logici,to i nije bas toliko zdravo..
al cinjenica je da kanabis leci neke bolesti,i pomaze kod mnogo bolesti..
duvan malo razblazi dzoint,al od duvana dodatno dehidriras..a svim iskusnijim duvacima je poznat pojam dehidracije :D
to je sve do ukusa..sa duvanom,ili bez..poenta je unosenje THC-a i jos preko 60 supstanci koje uticu na tvoj organizam :)
i opet..koliko je stetno i opasno,motati vutru sa duvanom..to je relativno..
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
tomm3323 je napisao(la):
Kao najprije novi sam u svemu ovome pa Pozdrav svima :vb_wave:. Ovako zanima me dali je i koliko je stetno i opasno smotat travu sa duhanom(Joint), i dali je stetnije od same cigre ?

- Vutra nije štetna ...
- Duvan je štetan...
- Gajiš svoju travu,imaš dovoljno,ne treba ti duvan...
- Kupuješ travu,nemaš dovoljno,uštedi dodavanjem duvana...

Ponavljam, Vutra NIJE ŠTETNA ..... Duvan JE ŠTETAN .... Pa ti razmisli.

Mislim da će ova tema ubrzo da leti....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pozdrav i tebi novi! Kad kreneš pisati, prvo pogledaš o čemu se tu zapravo raspravlja i dali je već tema koju pokrećeš obrađena. Pravila, koja si očito prihvatio kad imaš dozvolu pisanja, nalažu da se novi korisnici prije postavljanja novih tema upoznaju sa forumom i prouče ga.
Znam da ste svi navikli pisati po popularnim forumima na kojima jedva da se i moderira, ali ovdje se ne toleriraju stvari koje inaće drugdje prolaze, pa stoga :lock:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
@Pappi
Ostavi se ti svoje promašene logike i uhvati se čitanja.
Jer slijedeći put ćeš dobiti predban ako opet vidim da pišeš ovakve gluposti i nebuloze s takvom sigurnošću.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.