Turbo mix!!! [out14]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Pozdrav ekipa!! :)

Prije svega ove godine svim vutroljubcima koji su se odlučili za majku prirodu i njene uvjete želim svu sreću, tokom growa a i nakon ;)

Tako sam se i ja ove godine odlučio na malo zahtjevniji pothvat. Kako su moj zadnji indoor grow spletom okolnosti propao (a i nije to bilo za mene) ja sam odlučio to ove godine napraviti u prirodi. Odlučio sam da ću to pokušati odraditi od početka do kraja što je moguće bolje bez sitničarenja s novcem!

Trebalo mi je puno vremena da se odlučim koje sorte odabrati, bio sam siguran da neželim obicno sjeme iz vutre jer neželim u 7 mjesec vidjet mudonju jer sam spreman uložitit puno truda i novca!

Pa da počnemo :D

Heavyweight Fast&Vast AUTO FEM
GENETICS: Afghani x Skunk x White Dwarf TYPE: Indica 80%, Sativa 20% CBD: 0.8% THC: 17-19% FLOWERING TIME: Autoflowering HARVEST TIME: Approximately 8 weeks from germination HEIGHT: 100m-120cm INDOOR YIELD: 600-800gr/m2 OUTDOOR YIELD: 75-200g per plant


Heavyweight Wipeout Express AUTO FEM
GENETICS: Afghani Auto x Northern Lights Auto x White Widow Auto TYPE: Indica 90%, Sativa 10% CBD: 0.7% THC: 20% FLOWERING TIME: Autoflowering HARVEST TIME: Approximately 8 weeks from germination HEIGHT: 80-100cm INDOOR YIELD: 450-500gr/m2 OUTDOOR YIELD: 100-150g per plant


Heavyweight Fruit Punch FEM
GENETICS: Skunk x Haze x Northern Lights
TYPE: mostly sativa
CBD: 1.2%
THC: 22%
FLOWERING TIME: 8 weeks
HARVEST: 55 days indoors/outdoor end of September
HEIGHT: 100-160cm
INDOOR YIELD: 600+ gr/m2
OUTDOOR YIELD: up to 1000g per plant


BOMB THC BOMB FEM (meni najdraža :)
Type: Indica/Sativa Mix

Indoor/Outdoor: Indoor/Outdoor
Plant Height: Short (65-90cm)
Indoor Flowering: 7-9 Weeks
THC: Very High (20-25%)
Harvest Outdoor: Sep-Oct
Yield: Very High (550-650g/m²)
Stoned/High: Strong, all round buzz


Green House Big Bang FEM
Genetics: Skunk, Northern Light, El Niño. Flowering indoor: 9 weeks Yield: up to 1000 gr/plant Effect: Relaxing and calming effect. Flowering outdoor: October/April THC: 15,5% CBD: 1.5% CBN: 0.4%



Strain Hunters Money Maker FEM
Genetics: Original Master Kush, Hindu Kush and Skunk (feminised)
Type: indica: 70% - sativa: 30%
Height: short plant (average internodal distance 5-7 cm).
Flowering Indoor: 8 weeks flowering time.
Flowering Outdoor: 8-9 weeks flowering time.
Taste: nutty, vegetal, spicy, fruity.
Scent: berries, spices, kushy, roasted.
Notes: Production up to 1Kg per plant depending on the final size. Support for the branches is recommended.


Eto ga ekipa, ovo je moj izbor za ovu godinu, nadam se da će i vaš biti dobar i opet puno sreće svima!!! :D

Sjemena su stavljena na proklijavanje, i od danas postupno idemo do kraja :)
Ovaj dnevnik će biti ukrašen s puno slika!!! za sada nisu potrebne jer svi znate kako to pocinje.

Savjeti i kritike DOBRODOŠLI!! :)

POZ SVIMA S MORA!
 

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
Ovo bi mog'o da bude bolji dnevnik nego prošlogodišnji dnevnik Petog Elementa :dada :respect:
Pratim! :spcartman: puno :sun2: i masnih hedova ti želim :leafblunt: :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Venlo zahvaljujem! :) to je sve odabrano, proovea san 4 sata birajući, namjerno sam uzeo, imaš li kakvih iskustava s nekim od ovih sorti?
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Pozdrav svima!

Sjemena su proklijala, jedna je baš lijepo proklijala koju sam danas presadio u čašu, a ostalih 6 su još uvijek u vati na proklijavanju, proklijala su skroz malo malo i čini mi se da su stale, prvi put radim s brendiranim sjemenom, pa me zanima jeli to tako može biti da uspore jer već 3 dana se nisu pomakle, pa ako neko zna molim pomoć :)
 

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Ovako na prvu i bez slike padaju mi dva razloga za stagnaciju. Preniska temperatura (ispod 15) ili je biljčica jednostavno u fazi kad pruža korijen dok ne dođe do unutarnje stijenke tegle i onda nastavlja sa rastom iznad zemlje. Samo strpljivo i ne pretjerivati sa vodom. Sretno. :)

edit : sad vidim da su usporile sa isklijavanjem, mislio sam da su već sve u zemlji...onda samo pripazi da je temp između 20 i 30. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower