Turbo mix!!! [out14]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Pozdrav ekipa, nisam bio u mogućnosti učinit update, nažalost morao sam sve koje su bile na sajtu eliminirati jer je cijelo vrijeme bilo jako kritična stiuacija iako ja to nisam znao, naime čoban (pastir) jer operirao po tim lokacijama na kojima su bile moje curice, možda i nebi naišao na njih jer su bile dosta kamuflirane, ali neželim se prepuštati riziku, sada sam samo ostao u društvu sa KC Brains KC 45 i Blue Cheese, pa da vidimo vaša mišljenja

KC Brains KC 45 danas joj je 23 dan od kada je pokazala svoj spol (pistile) jedna stvar mi nije jasna, na netu piše da je harvest sredinom 9.mjeseca, a ujedno piše i da cvjetanje traje 50-71 dan, sada mi nije jasno kada bi odprilike trebao biti kraj?


Blue Cheese koje je bio cijeli pojeden od nekih beštija, pa nakon toga slomljena stabljika ali nekako sam mu spasio život, pa ćemo vidjeti što će biti od njega, sada je visok 30 cm, a dan je se već počeo skraćivati pa neznam koliko će uspjeti i što će biti s njim ali vidit ćemo..



Imam pitanje sad vezano za gnjojenje, KC 45 auto sam od početka gnjojio sa plantella list --> 1l otopine/1tjedan, znači već 20 dana fazi cvjetanja ja idalje zalijevam plantellom list, danas sam kupio plantella cvet, sada me zanima mogu li ja odustati od LIST-a i započeti novo gnjojenje koristeći CVET

:)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Najbolje bi ti bilo da nabavis mikroskop i pratis trihome, tako ces sigurno znati kad je najbolje da je secnes. Imas ih za manje od 10 evra.

Mislim da moze cvet uveliko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Pozdrav ekipa, imam pitanje ako bi mi neko mogao dati odgovor... na KC 45 listovi mi dobivaju ljubičastu boju, zna li netko zašto se to događa? hvala unaprijed
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Bas citam malo o tome....ako nije do genetike takve, moze bit zbog nedostatka fosfora ili zbog ph locka ako je ph zemlje/vode nizak i u tome slucaju biljka ne moze apsorbirati fosfor iz zemlje(uz druge nutrijente).
...iskreno neam pojma dal je ovo istina...samo kazem sto citam.
Vele da u slucaju nedostatka fosfora fan listovi prvi pocnu dobivat tamno zelenu-ljubicastu boju. Inace vele ako je nocna temp pre niska, tj razlika u temp dan-noc....al to nemre bit u tvom slucaju.
upisi u google phosphorus deficiency pa vidi...il stavi neku sliku pa da gurui vide :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
skunkgrower je napisao(la):
imam jedno pitanje vezano za KC Brains KC 45 autoflowering.
radi se o ovoj biljci jel??
znaci gura vec treci mjesec svog postojanja.jos ti se nadovezalo tjedan dana "jesenjeg" vrijemena i dobila je odgovarajucu boju.
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
nisam mogao slikati jučer, evo slika


listovi su ljubačasti, a skinuo sam ovaj komad jer je na njemu bilo plijesni (neznam zašto), neznam jesam li dobro napravio ili šta, miris je nekako preobičan i čudan, skoro da ga ne prepoznajem,na dodir ima soft miris limuna i neke proljetne planinske svježine, jeli sative imaju duži period cvjetanja, kako ću znati kad je gotovo bez mikroskopa?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
fotke su takve da malo sta mogu da vidim/kazem, obzirom na doba godine nema sanse da je do temperature, ostaje da je nesto do gnojiva. nije gotova dok listovi ne pocnu da zute i odumiru, nemas drugog parametra ako nemas povecalo/mikroskop
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
vrijeme se čudno ponaša u mom kraju...kiša češto posjećuje ove prostore bez obzira na mjesec sedmi.....


kc je danas 48 dan cvjetanja, povećalo nije dovoljno da vidim kakvi su trihomi tako da nema izbora, čekat ću žute listove, jeli moguće da se to oduži do jeseni iako je autoflowering?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
a cuj, dalje je na tebi, neki minimum je presla, sad kako hoces, preko fotki se ne moze videti stanje pistila, samo da kristala ima
(Flowering Time Required: between 55 and 71 days)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
pognoji još jednom,a ovo bi moglo bit kroz 15 dana gotovo,bolje da ostaviš malo duže nego kraće,samo pazi na plijesanj,ove godine 50% ljudi je skidalo automatike prije zbog plijesni
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
dobro da si spomenuo, skoro sam zaboravio ahaha, neke dijelove je plijesan napala i moglo bi se reći totalno uništila, dok su neki dijelovi na istoj grani potpuno neoštećeni, recimo da je plijesan napala 5% biljke, što da radim?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Neam pojma o autosima, neam pojma o plijesni. ALI
...gledajuci druge zrtve plijesni na forumu....taj drek se siri ko lud a tebi je vec 5% krenulo.....ak je power reko da je minimum preslo....SKIDAJ :D :D :D
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
hmmm po vašim mišljenjima ja bih to odmah trebao napraviti, što i vjerovatno hoću, ali nije mi jasno nešto, ja sam plijesan primjetio prije prije nekih sigurno 20-30 dana, pojavila se odjednom na 2ili3 mjesta na biljci, od kada sam je primjetio nisam je shvaćao oozbiljno do sada, ali znam da se ona u proteklih 20ak dana nije puno proširila, sada je ima recimo na 7,8 mjesta, neznam dali da pustim biljku do kraja pa da bacim plijesnjive cvjetove ili da odma posječem bez obzira sto se plijesan jako sporo širi?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
bila je na 2 ili 3 mesta a sada je na 7 ili 8, ne znam sta da ti kazem, da nema plesni ja bih je drzao jos 10 dana, ovako rizik je velik, mada ne znam ni kakvo je vreme kod tebe ni koliko je zahvaceno, na fotkama se ne vidi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower