Turbo mix!!! [out14]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ako su proklijale imalo odmah u zemlju. Nema potrebe čekat da klica izviri previše. Bar ako se služiš nekom logikom, što manja klica manja je i mogućnost da ćeš je oštetiti pri prebacivanju u zemlju. Ja obično ubacujem u zemlju čim se ljuskica otvori, nikad nečekam klicu da izađe skroz, samo da se nazire i nikad nisam imao problema. Obično ni u te maramice i vate nemam povjerenja, samo voda. Isto kao što ih klijaš u maramicama možeš ih isklijati i u običnoj čaši vode.
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Potpuno se slazem sa ''No Joke''.. Ja samo furam u vodu nikakva vata niti papir ko zna kakvih hemija ima u tim papirima

Tako da ti predlazem da ubacis u vodu i ostavis na mracnom toplom mesto i za 24h bi trebale izaci

Poz
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Evo ekipa update #1

svašta se izdogađalo u proteklih skoro mjesec dana, radi loših vremenskih uvjeta i niza problema dogodilo se da mi je propalo 4 sjemena, od navedenih sorti u samom početku preživjeli su THC Bomb, HW fruit funch i HW fast&vast, ostale su nažalost ostale zatočene u čašama i nikad neće vidjeti svjetlo sunca, u među vremenu ja sam naručio nove sjemenke koju su hvala Bogu uspjele izboriti svoj izlazak iz zemlje, i za sada se lijepo sunčaju. :)

a to su:

Barneys Blue Cheese
Orientation: Regular & Feminised Type: Indica Genetica: Big Buddha Cheese x Blueberry Yield: Optimum Indoor. 500gr/m2 Height: 55 - 65cm Flowering Time: 55 to 65 days Harvest Time: End September THC: 18% CBD: 1.4%

Barneys LSD
Type: Indica dominant Genetica: Skunk #1 X Mazar Yield: Optimum indoor. 600 g/m2 Indoor Height: 50 - 60 cm Indoor Flowering Time: 60 to 65 days Outdoor Harvest Time: Mid September THC: 24 % CBD:
1.3 %

Humbolds seeds organisation OG kush
Type: Sativa/indica hybrid
Outdoor harvest: Mid october
Outdoor yield: Medium
Flowering: 9 weeks
Indoor yield: Medium
THC: 20%

Delicious Cotton Candy
Genotype 75% sativa 25% indica THC 20% Indoor Harvest Time from 60 to 70 days Flavour Citric fruit Way of cropping Ind/Out Production 450-550gr/m2 indoor / 600 gr/m2 outdoor Smell Very High Efect Euphoric Resistance to mold Medium Outdoor Harvest Time Not Specified Resistance to plagues High Sex Feminized Lineage lavenderx power plant Irrigation tolerancy Medium


KC Brains KC 45 Feminised
Type: Ruderalis/Sativa Hybrid
Yield: Heavy to Extra Heavy
Flowering Time Required: Between 55 and 71 days;
Cross: Russian Ruderalis x Brazilian Sativa

Ove 3 najveće stare su 20 dana od sađenja i danas će biti presađene u prirodu, ostale će se još sunčati u čašicama. :)


a evo i slika :D








Pozdrav ekipa do sljedećeg updatea :vb_wave:
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Trebo si da sacekas jos koju sedmicu najavljuju bolje vreme...Sretno drzim ti finge da ti bilje izfuraju i pobede ovo grozno vreme :ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Power bilo je lijepo vrijeme konstantno pošto sam na moru i nije toliko hladno pa sam računao da se može startati, kiša će padati još koji dan i onda :sun2: dolazi na scenu

Cofke zahvaljujem! :)
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Danas sam 3 najveće presadio u prirodu u običnu zemlju (crvenicu) kupio sam PLANTELA list i planiram ih gnjojiti s tim, na posudi piše da se otopina koristi u mješavini s vodom u omjeru 15ml na 2l vode, zanima me jeli to tako mogu raditi ili se drugačije postupa s ovim našim biljkama i koliko puta tjedno je potrebno zalivati?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Mozda si trebao iskopati rupe pa malo nekakve TM unutra pa onda biljke...sada ovo, crvenica hm.Slabo si se potrudio ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
skunkgrower je napisao(la):
Danas sam 3 najveće presadio u prirodu u običnu zemlju (crvenicu) kupio sam PLANTELA list i planiram ih gnjojiti s tim, na posudi piše da se otopina koristi u mješavini s vodom u omjeru 15ml na 2l vode, zanima me jeli to tako mogu raditi ili se drugačije postupa s ovim našim biljkama i koliko puta tjedno je potrebno zalivati?

Za početak ih pognoji sa pola doze pa ćeš vidjeti kako će reagirati, ako to dobro prime onda malo pojačaš dozu. Imaš na čepu od plantele mjericu pa sam odmjeri. Ja sam za početak stavljao 5 ml na litru vode pa ću postepeno pojačavati svako drugo-treće zalivanje. Neznam kako će to ići u crvenoj zemlji al aj nek ti je sa srećom ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
cupa, sajt mi je previše udaljen od mene, čak se usuđujem reći da je nemoguće ponijeti ništa više od alata do njega, sreća pa gore imam bunar s vodom tako da će mi to olakšat ljetni teret :D


nojoke, evo taman sam se vratio, nažalost zakasnio sam vidjeti tvoj odgovor i dao sam im punu dozu od 15 ml :/ pa ćemo kroz par dana vidjeti kako su prihvatile to

Pozdrav :)