Turbo mix!!! [out14]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Dobre su. Šteta što nisi bolju zemlju pripremio, baš mi upada u oči ova crvenica.Šta ti to izjeda ,najviše fruit punch?

Trebalo mi je puno vremena da se odlučim koje sorte odabrati, bio sam siguran da neželim obicno sjeme iz vutre jer neželim u 7 mjesec vidjet mudonju jer sam spreman uložitit puno truda i novca!
Nekako imam dojam da si više pažnje posvetio odabiru sjemena nego samim planom i trudom growa, al nadamo se najboljem.

Za sada su dobre. :thumb:

Sretno s drugima



EDIT : Nemoj ovu moju kritiku shvatitt kao neki napad il nešto tako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
@Powere ja sam zadovoljan s njima s obzirom na vremenske uvjete, samo mi se čini da Fast&Vast malo sporije raste u usporedbi s ostalim automaticima koje sam vidio na forumu, ako uzmemo u obzir da je loše vrijeme i kao što svi kažu da crvenica baš i nije dobra, ali zalijevam ih plantellom list svakog tjedna..jeli moguće da neidealna zemlja skupa s lošim vremenom utječe na dosta sporiji rast u usporedbi s ostalim sortama iako piše da Fast&Vast treba 8 tjedana do završetka..

@Bassman primjetio sam da šumskim napadnicima poput puževa fruit punch najviše odgovara za dobar tek, dok su ostale skoro netaknute u usporedbi s njim ali eto sad nema više kiše toliko koliko prije koju sedmicu pa se nadam da je više neće silovati.. šta se zemlje tiče, nisam mogao na sajt donijeti toliku količinu zemlje jer je previše udaljeno a i put do njega je ispunjen s mnoštvom prepreka, Hvala na dobrim željama i nadam se da će tako i biti :)

Sutra update ostalih djevojčica :D
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
a moji uslovi su puno manje nego idealni, ali eto nadam se da će sve biti uredu, imaš li neki savjet šta da napravim da pospješim rast osim gnjojenja?
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
ekipa update stiže za koji dan, dugo nisam bio u obilasku pa ćemo vidit šta se skuhalo :D

imam jedno pitanje vezano za KC Brains KC 45 autoflowering.

naime presadio sam je prije nekih mjesec dana i prije koji dan sam prijemtio skroz male bijele dlačice koje, znači da je procvjetala, a narasla je svega 30 cm, do sada sam je jednom tjedno zalijevao plantellom list, što da sad radim? :/
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
ne bunim se ja, zanima me hoće li ona još rasti jer sudeći po sadanjoj građi biljke urod će biti zanemariv, vjerujem da je moje mišljenje krivo, samo me zanima koje gnjojivo moram sada koristiti
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0




to mi je drago čuti :) samo čini mi se da si zanemario moje pitanje vezano za gnjojivo, da nastavim s plantelom list ili da kupim big bud za cvjetanje kako sam i mislio

edit: nisam u mogućnosti da slikam boljom rezolucijom pa se nevidi njena ženstvenost :/
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
nemože se ne vidjeti kad je slikano sa ovom jako lošom kamerom, zemlju ću dodati ali zanima me do kada mogu zalijevati plantelom list ako raste cvijet?
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
To je ak 47 regular, ali cvijet je cvijet. Prepoznat ćeš cvijet kad se pokaže, ne brini... ;)

Ovo je cvijet od automatika (+speed), ali skroz gotov, spreman za konzumaciju. :)