U susret 21.12.2012.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
juce bila emisija opet na nat.geo., da su u nekim prostorijama, gde su ziveli majanski pismeni svestenici, nasli zapise koji pominju datume i posle 21.12.2012, zakljucujuci da taj datum predstavlja samo zavrsetak ciklusa, pomenuli su kao brojac kilometara u autu, s vremena na vreme posle 999999 mora doci na 000000
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
cijelo vece je bilo na tu temu.Pa da i David Icke je govorio nesto slicno.Zemlja ide dalje kao i do sada..proces se nastavlja.mozdas u drugom smjeru se zarotira,mozda promjeni polove,pomakne kontinente,mozda Everest postane najnizi vrh na svijetu sve je to ok.nije to nikakav fenomen,cista fizika:)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
LhDUZyywsUqoYIBVxTMbwQ2.jpg
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
:alien555:

.. 3 dana mraka kažu.. nestanak struje ili će nešto prekriti Sunce.. :/ a negdi san pak pročitala da ćemo svi prispavati ta 3 dana, al će se činiti kao 1 noć.. da nećemo ni osjetiti taj prelazak u drugu dimenziju..!?
svašta se priča..
da me malo strah - jeste, da sanjan katastrofe i paniku u zadnje vrime - da.. but I'm ready.. 21.12. come at me bro..
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sativa Diva je napisao(la):
:alien555:

.. 3 dana mraka kažu.. nestanak struje ili će nešto prekriti Sunce.. :/ a negdi san pak pročitala da ćemo svi prispavati ta 3 dana, al će se činiti kao 1 noć.. da nećemo ni osjetiti taj prelazak u drugu dimenziju..!?
svašta se priča..
da me malo strah - jeste, da sanjan katastrofe i paniku u zadnje vrime - da.. but I'm ready.. 21.12. come at me bro..

Sredit cemo raznih aditiva tako da nam zjenice blješte ;)....btw ja imma problem sa nesanicom tka oda sumnjam da cu ista prespavati ;)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
lol.. ok ;)

btw, pogledajte stihove adeline pisme skyfall.. i javite šta mislite..

"Skyfall is where we start
A thousand miles and poles apart
Where worlds collide and days are dark
You may have my number, you can take my name
But you'll never have my heart"

........ weird.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.202
358
Tri dana mraka me podsjetilo na priču iz Međugorja. Prije nekih pet godina bila sam kod frendice u posjetu i onda je tamo bila aktualna ova priča, doduše, ne u današnjem kontekstu Maya, već valjda Marijinih poruka, ali svi su bili zaluđeni smakom. Uglavnom, upute su bile da treba zapaliti svijece i staviti na prozor i kao to je nekakav znak raspoznavanja, u suprotnom, boom...pa si vi sad mislite, hehe...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
da, baš čudno , zašto bi dovraga netko htio Adelin broj, a kamoli srce :D

a vidia sam taj serijal preppesa na nat geo-u, i diglo mi je tlak, nemogu da virujem da nat geo prikazuje tako nešto,ko da je history channel, mislim kakav je to dokumentarac, a one rednecke šta kopaju jame rukama u nadi da če preživit neču ni komentirat. (nemogu da virujem(srpsko-dalmatinski))

samo se nadam ako se šta desi da bude spektakularno, zamislite ,bili bi dijelom toga .. kao : e znaš onaj komet šta je izbrisa civilizaciju, daa, pa bio sam tamo, triba si to vidit, mali miljun boja mi je ozlijedio šarenice i doslovno si mogao osjetiti svu raskoš topline luciferovog zadaha :D

Ne žalite za mnom ortaci i fukse, umesto sveca palite svi buksne :smoke18:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
He-Man je napisao(la):

kol'ko volim tog lika...ma svi su mi super iz tog serijala,ali ON,koliko POSVECENO zastupa tu tezu hahaha...najjaci je...sa sve tom frizurom
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pitam se, kome je u interesu da okupi masu "živog" mesa na jednom mistu
:icon_lol:

Ja sma "nevjernik" pa na plainu neću, pa tak oza mene ni spasenja nema, ali opa cupa brate eto dobija su priliku da spasiš svoju užu a i širu porodicu. soooo, hri ap!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
[video=youtube;6D4_9FaOCEI]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=6D4_9FaOCEI&feature=endscreen[/video]

Lipo se cvrcnut, ubit najmanji strah, slušat vutra radijo i postati prah...a vi kako hoćete...trčite na najviše planine svijeta, kopajte jame a niste htjeli okopavati kumpire kad je trebalo, molite se, kmečite i zapomagajte.....du du du du du du duuuuuuuu.....
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Tropico neshvacam te ozbiljno cak ni u momentima kada si ozbiljan..obicno ti koji se toboze nicega neboje pobjegnu prvi u rupu,pogube se i neznaju gdje im dupe a gdje glava........................pa onda kmece,kukaju i mole.....ali evo slusat cu i ja Vutra radio bit cu cak i tvoj suvoditelj...ako voditelj nezbrise...hihihi
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
opa cupa je napisao(la):
Tropico neshvacam te ozbiljno cak ni u momentima kada si ozbiljan..obicno ti koji se toboze nicega neboje pobjegnu prvi u rupu,pogube se i neznaju gdje im dupe a gdje glava........................pa onda kmece,kukaju i mole.....


Pravo zboriš ali se i varaš :icon_lol:

Nisan biža u rupe, niti sam trazija glavu u dupetu niti dupe na glavi ;), ako imas takva iskustva podjeli s nama ;)

Btw tko kaze da se nicega ne bojim? bojim se dosta toga....ali ne bojim se smaka svijeta! :icon_lol:

Btw svi koji me znaju isto tako znaju i to da se sprdam 99.98% svog ztivota, preostalih 0.2% posveceno je zenama kad ih treba saslušati i utješiti ;)

Zašto se bojati smaka svijeta??? Tko rapolaže tim informacijama sto ce se svijetu dogoditi??? neki bil klinton? ili baraka o baba? Đorđ Kush koji marihuana bizone negdje po teksasu??? ne vidim objasnjenje nego to da se ljudima pokusava zamazati oci...zasto i kako ??? ne znam...isto ka sta ti ne znas oce li stvarno biti smaka svijeta...ne znam ni ja...ali isto tkao ne virujem onima koji me jebu od kad znam za sebe-....


pis bro i no hard filings!

Btw bija sma prvi na radiju , ako treba ostati cu i zadnji...do keve mi nije stalo...ima svog spliću koji ce joj ugrijati kukove, brat ce se negdje razbiti, biti ce mu dobro skoro kao i meni....a ja ...biti cu sam...nikog necu morati imati na dushi ;)

kapetan zadnji napusta brod!

OFF...nekima sam se u svoje vrijeme ponudija da im kupim mikrofone na moj trošak...rekli su da je to smao 20 kn....ja sma reka je 20 kna je pa cu zato i kupiti par mikrofona....nikad m ise vise nisu javili... :icon_lol:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
izgleda da cemo ti i ja biti jedini taj dan na Vutra radiju...sve se nesto nema mikrofona........Trop kakav hardfilings ti si nezamjenjiv morao bi biti ludji od tebe da s naljutim haha........bez tebe nije to,to.:thumb:mudroseru
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
ma hebes cahure od pleksiglasa...kinezi i kvaliteta .............odo ja kopat bunker ,nista bez armiranog betona.Malo je smrzlo ali nemam jos puno.Za par dana razvlacim produzni i uvodim struju.Ubacit cu si dva venta.za upuh i jedan za ispuh......Neznam hoce wirelles hvatat dole:pilot
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.