Ukidanje shouta/chata

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ukidanje shouta/chata?

  • Da ukinite shout.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    26

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Shout je daleko premalo iskoristen
Zato probajte sami organizovati termine po temama...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vutragenjo je napisao(la):
Ja bih takodje htio napomenuti zasto smo mi svi ovdje. Kako smo nasli ovaj forum i ovaj sajt? 95% preko Googla i ostalih...trenutno kada google robot dodje on ne vidi shout vidi samo postove i to 5 postova dnevno...preracuna sve i shvati da odje i nema puno ljudi i da forumu manju ocjenu nego onu koju zasluzuje. Nemam nista protiv shouta super je nekad popricat sa ljudima ali sam primjetio da svi sve manje otvaraju neke dobre topice...nemojte mi reci da nema sto vise da se pise. Svidja mi se ideja da se shout otvara vikendom :---) Brao canne...takodje cjelu ideju o kako shout usporava razvoj foruma je predochio meni preko PM-a Bezze_Sa...njega linchujte :vb_whip:

Evo i ja tek sad glasah.... he he he nisam ni znao da se ovdje priča o meni u veliko :).
Da to što kaže Genjo da mnogi su našli ovaj forum preko googla, ali postatistikama neće više biti tako (čuuj dva tri topica dnevno???) mislim da je ovako najbolje, nek ostane taman dole (možda je ovo suvišno od mene, ali opet... imam osjećaj da se mnogo ljudi ustručava postaviti ijedno pitanje. A tu su i samo čitaju (redovno), eh, sad jel to opet što imaju sve, samo treba vremena i pročitati, ili čekaju prava pitanja (da neko drugi postavi) pa tek onda da čekaju odgovor....
Činjenica jeste da je statistika katastrofa... Ako se ukine Shout, pojavićće se mnogo tema, koje će biti izbrisane ili sl.
Takodje sam za, neki podforum koji će biti opušten skrooz, ali onda se dovodi u pitanje Shout--a, sve ovo neko mora i održavati (haj ok to...) ali što uzima poveliki prostor.... Ne znam, ja lično rijetko (ne sjecam se bas) da sam popricao sa bilo kim na Shout-u, samo dodjem i ono "tuspasim" se, pozdravim i idem na citanje. Ne moze u isto vrijeme i forum i Shout to odmah da se raščisti.... ili ces citati forum i ucestvovati lili na Shout-u cekati po 10-tak sati da se neko javi (samo!!!)
Et' nemojte mene linčovati :) ovo je bio moj ekonomski prijedlog :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja slabo ikad prčam na shoutu otkad je tamo dolje a i znam ja ima puno ljudi koje ja znam da su registrirani na vutru ali ništa ne pišu a i nema više baš više toliko toga za reći većina informacija koje ljude zanimaju se može naći negdje na forumu a nitko ne voli kad se ponavljaju pitanja
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
mislim da bi shout bilo bezveze ukinut ipak ima ljudi koji pisu ponesto na njemu...a i po rezultatima ankete do sada se vidi da ljudi ipak zele taj shout...:)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Neka se gospoda ne ljute ali moje osobno misljenje je da populacija na forumu opada iz vrlo jednostavnog razloga sta forum sam po sebi ne funkcionira ispravno..

Naime morao sam mjenjat neke postavke nebi li uopce vidio postove na forumu koji se nisu prikazivali i to je cest problem koji se javlja kako sam skuzio vecini novoregistriranih ljudi.. posto se to desilo i frendu koji se regao..

Osim toga jos uvjek imam problem da kad se ulogiram, pogledam jedan novi post, vratim se na forum i sve teme mi ispadaju procitane pa mi se neda ciljat i nagadjat gdje bi mogao biti novi post.. Iako sam dosta aktivan na forumu radi ovih jednostavnih bugova u default postavkama nemam volje trosit vise vremena nego trebam na to.. a siguran sam da je velik broj korisnika i odustao od aktivnog pracenja upravo iz tih razloga koji znaju biti iritantni.


Eto.. moje misljenje, a i misljenje ljudi sa kojima sam prodiskutiro o temi je da se forum treba sredit da radi u potpunosti ispravno pri prvom loginu korisnika, pa tek onda dolaze u pitanje shout/chat spike i sta je krivo za sta..

Inace.. sve ostalo je za 5.. samo nastavite tako i nema beda! :bananallama:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Btw: Bolje i ovakav forum nego neki phpBB za koji ima xxxx exploita... I sigurno bi bio sjeb kad bi jedan dan dosao a ono ni jednog posta, (neki npr: sve izbrisali...)
A radi se na bug-u ovog foruma
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Definitivno mi nije zao sta nema vise shouta.. bolje da se vise komunicira i pise putem foruma tako da u raspravama mogu sudjelovati svi bez obzira na bioritam, geografsku poziciju i radne navike/obveze.

Pozdravljam dobru odluku :wave:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
A gdje ću sada bacati smajliće i spamati?

getconnectedfe0.gif
jumping5fn9.gif
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Da, ukinite shout: 28.57%
Ni u kom slucaju: 71.43%

Ja ne znam što ste nas uopće pitali da glasamo, kaste ga svejedno ukinuli. Meni će nedostajati, jer je bila fora doć, reć 'yutro vutro', vidit koga ima i razminit par riči prije nego se ode čitat i postat. I kad se nema što čitat, onda se bar malo prochata, ili razmijeni koji smajlić ... ehhh šmrrrc :icon_sad:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Jel to reče Genjo na "licnom server"... ako je tako, onda se isplati i pričekati, onda vutra organizacija ima svoj licni server, nema vise zakupljivanja prostora...(ako sam dobro shvatio)?, malo sam "cackao" i vidim da ga "gura" linux, i apache2 webserver (samo me IP zbunjuje) jel to imate nekog u kanadi? meni je pokazao da se server tamo nalazi i to u nekom gradu (prvi put cuo za njega majke mi...) nesto sa "S", detaljnije nisam cackao... ????
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
U pravu si, nema zakupljivanja prostora (bar za sad :D) ali ima dokupljivanja RAM memorije jerbo nam ovih mizernih 256 MB ode čim dođe preko 10 korisnika na sajt (figurativno :))
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Iako sam u početku bio za ukidanje shoutboxa, moram priznati da mi fali sada kad ga više nema.

Genjo, kažeš da vam uplaćuju preko PayPala ? Možda da staviš link za donacije ? Ne znam, mislim da nije problem izdvojit 10ak eurića za omiljeni sajt. :eyebrows:
 

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K