"Usamljenost" pri pušenju marihuane ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ma tako je i najbolje, sam smotas i uzivas, s druge strane, ne mozemo reci decku da menja drustvo, sta ako upadne sa nekima koji su otisli dalje sa konzumiranjem nekih droga, ovo je ok, izduvaj, pa na straftu ili gde vec, citaj knjige, gledaj serije...
doci ce sve na svoje vremenom; tu je pecurko u pravu.
e sad, ja ovo ovako jer i sam sam duvam :) retko kada, mozda par puta godisnje u drustvu, klinci iz kraja su neki sportisti/dizelasi ili gikovi, moja generacija je osla u qrac i kao to je za klince, a sto su se ubijali od duvke u mladosti nema veze :D, mada vole da im dobacim koji hedic; ovi malo mladji od mene su smorovi koji vise vole rakiju, nego leba da jedu i jos kad izmesaju sa thc...

 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ja ne vidim sta ima lose u ovome... Pa ja npr. cesce pusim solo nego drustvu. Sta mora biti pravilo da se duva sa nekom ekipom?
Jednosatavno zapalim kad god imam priliku, a ako se neko nadje usput ja ponudim,ako ne duva meni dobro vise ce mi ostati a ovaj sto je odbio je u minusu. Jer lik nije ni zasluzio da duva kad ni ne zna sta je to. Budi sretan sto imas priliku da duvas solo. Nisi zakinut ni za sta.
 
30.06.2017
25
12
3
Ja ne vidim sta ima lose u ovome... Pa ja npr. cesce pusim solo nego drustvu. Sta mora biti pravilo da se duva sa nekom ekipom?
Jednosatavno zapalim kad god imam priliku, a ako se neko nadje usput ja ponudim,ako ne duva meni dobro vise ce mi ostati a ovaj sto je odbio je u minusu. Jer lik nije ni zasluzio da duva kad ni ne zna sta je to. Budi sretan sto imas priliku da duvas solo. Nisi zakinut ni za sta.

Mozda je u tome i stos haha,al opet dodje zanimljivije svakako to moras priznat :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Pa cuj, ja se naduvam i budem sa ovima sto ne duvaju, i meni dobro. Bit je da je MENI dobro. Jbg zvuci sebicno ali sta mogu? Necu nikom gurati dzoint u usta.. A i njima je dobro samo zato jer sam ja ok i eto svima korist. Kontas?
:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Meni je u zadnje vrijeme gust sam zapalit,pogotovo kad svoje uzgojis,ako u tjednu zapalim s nekim to bude mozda samo vikendom i biram osobe s kim cu pusit jer ne pase mi svacije drustvo jer sam imao mali problem s anksioznošću..I sranje uvozno s ulice vise nikad necu pusit.Ovako zapalim gledam film, slusam muziku,odem u prirodu i kud ces bolje :)
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Zara ne trebas citirat nakon kaj odgovaraš postu iznad ili jednostavno oznacis osobu (@ime) i imas opciju uredi pa ne moras pisat post za postom :) koliko sam ja skuzio poceo si pusiti od nedavno i ne osjecas se ugodno što svaki put moras sam pusiti,potpuno razumljivo..Gle, nema nista lose u tome da sam pusis ali glupo je ako se ne osjecas opusteno i neugodno ti je.. iako nema razloga za to..ja bi ti dao savjet da si nades nekog za duvkicu i uzivate zajedno da se malo opustis a i to su bas posebna i nezaboravna iskustva .. vidit ces i sam da trava zblizava ljude i samo ces s vremenom upoznavati ljude koji takoder puse.. plus tesko da iz te ekipice bas nitko nece zapalit s vremenom..trta ih je valjda samo..da ti kazem koliko ja znam takvih kaj su na pocetku bili protiv toga pa sada dime na veliko..(ako ovako high umom vidis da su ti ljudi debili i isprazni mozgovi koji su u stanju reci da ne pusis pred njima jer im to ne odgovara rade se kloni njih..ko ih fucka )
Pusi ti sam ako te volja i ako ti je dobro jer zdravo je pušiti sam, ali nemoj se bojati nekog pitati s kim si nisi predobar da odete zapalit pljugu zajedno..to nemre lose ispasti a i uljepsat ces osobi dan :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ovo za citiranje sam prestao bilo kome vise govoriti. Ako imalo imas forumaskog iskustva skontaces.
Elem, jest decko mlad i vidi se da bi volio profurat to pocetno duvanje sa nekim i to je razumljivo.
Gde ja mogu njemu dati savet kad ja duvam tacno onoliko koliko je on star. Znaci, ja prvi intas zapalio kad se on rodio.
Meni matorcu je pun k... i ekipe i svega i za mene dzoja znaci nesto sasvim drugo...
Dodjem sa posla skrsim topa ko covjek i nabacim ekskluzivni osmijeh na lice.

Ja kontam da se on sad nalazi isto ko ona Alisa sto je upala u zemlju cuda....:)

Ev ja sad zapalio i to SOLO. Ma dobro mi skroz. Odo sad smarati u temi napusenih postova, gdje vidim mnogo gotivnih forumasa.
:spliff:
 
30.06.2017
25
12
3
@Corleonev hvala,nemam bas iskustva sa forumima i tako,jer sam opcenito jako slabo na internetu i draze mi je izaci prosetati itd itd...

Sto se tice ovog,dobro si shvatio da krace vrijeme dimim,hvala ti sto si podijelio svoje iskustvo,mozda mi pomogne hehe :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev
14.03.2013
18
23
3
@Zara96 zanimljivo je da većina nas starijih (meni 35) u nekim godinama počnemo preferirati da pušimo sami ili samo sa najboljim prijateljima. a takvi će naići, nemaj brige.
-još si mlad i to je doba (barem je kod mene tako bilo) kada se te neke ekipice formiraju i rasturaju par puta u godini. s vremenom ćeš naći i naučiti razliku između prijatelja i društva.
a pravim prijateljima neće smetati ako ti dimiš a oni ne.

šta raditi u međuvremenu?
-ako voliš šetnje i prirodu; ništa bolje.
-ako si kreativan; crtaj, piši, đelji drvo...whatever floats your boat.
-ako te smor išta od toga; uzmi film/seriju koji si već pogledao pa ti bio odličan pa ga gledaj nanovo kada zavariš. razlika zna biti drastična i veoma zanimljiva. ili...jednostavno pust sebi dobar album, zavali se i uživaj.

ne bih ti preporučio da pušiš s ljudima koje slabo poznaješ. osim ako možeš biti siguran da ih možeš dobro procjeniti. jer možeš da završiš sa likovima koji će samo da ti nabiju nervozu/zakidaju za kintu/drukaju muriji/navuku na "bolje" droge..

(ja takođe pojma nemam kako pravilno da koristim forume. trideset peta a i dalje noobara. šta da se radi. :) )
 
15.04.2017
34
62
18
Malo mi je cudno sto si "usamljen" posto i ja nisam nista stariji, ali barem kod mene u srednjoj se drustvo dijelilo na one koji vole cajke itd... i one koji vole pljugicu i dobar hip-hop....sad nezzz kod mene ima dosta ekipe koja pljuga ali to je zapravo vise malih grupica po 3-4 ljudi (neki ne vole izlaziti u javnost itd.... neki vole nesto trece itd..) naci ce se s vremenom drustvo...nemoj gledati samo drustvo koje pljuga trazi po necem trecem kao na primjer muzika........vidim po slikici da te zanima hip-hop...sigurno ima neko ko voli hip-hop i voli zapalit, bar sad kad ides u skolu nije tesko pronaci drustvo.... ;)
 
30.06.2017
25
12
3
@zelenizmaj evo danas sam sa ovom dvojicom zapalio,a opskrbili su me dovoljno da nece bit dosadno haha,a sto se hip-hopa tice,slusam i americko i nase vamo,i zanima me,privlaci :D
 
30.06.2017
25
12
3
@shonemumy ma evo nadje se nekad neko,danas sam bio sa dvojicom likova,dobri oni i sve al zive daleko pa ne moze vazda haha,a to da ne pusim sa onim u koga nemam povjerenja me ne brine puno,ne moze nista bez slike/poruka glasovnih ili tako nesto a neka me pretresu,ne nosim to sa sobom imam zastekano haha :3
 
15.04.2017
34
62
18
@Zara96 Eto vidis :D I jos jedna stvar....kad si rjesavas za frulu nemoj nikad prek fb-a imas privnote,protonmail itd....da se nebi zeznuo na svojoj kozi kao neki iz mojeg drustva ;)
 
01.03.2017
62
48
18
@Zara96 , vrlo je zanimljivo sta si pitao sve stoji na mjestu.
Reci cu ti nesto iz svojeg iskustva, i odgovorit cu ti malo kroz prizmu psihologije.
Ja imam par drustva koji pale cesto. No skuzio sam da velicina nas balavaca (iako imamo svi oko 20 i punoljetni smo i dalje smo balavci) pusi iz istog problema. Cesto zna smoriti pusiti u ekipi jer uvijek netko zeli biti najdominantniji iliti alfa. Nikako da dodes do rijeci. Cesto ne bude da oni ne pale radi zajebancije nego jer su u glavi malo udareni.
Cesto dok sam s njima osjecam nelagodu i zelim se teleportirati doma. Meni osobno nema lijepse zapaliti i brijati svoju briju , iako to ne prakticiram jer ne mogu kod kuce pusiti. Dok s druge strane imam osjecaj da te drustvo pojede (nije do drustva jer ponekad mi se poveca tjeskoba dok zapalim i oduzmu me agonije i nemam voljom pricat s nekima kog ni ne smatram pravim frendom pa ispada ko da sam cudak, mada se svima to dogada).

Ono sta ti zelim reci je da ja osobno zelim reci da nista ne propustas, sve ima svoje zasto. To ti je mozda znak da se malo trgnes, upoznavaj nove ljude upisi tecajeve stranog jezika, neki sport, budi ono sta jesi... i ono najvaznije, nikad ne daj na sebe.. kad jednom das ekipa te pojede..