"Usamljenost" pri pušenju marihuane ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
@Zara96 nađi curu finu da nije iskvarena ko ostale cure.
Nakon mjesec dana kada se bolje upoznate i u fazonu za volite onda joj baciš neku priču kako je trava dobra stvar kako liječi, kako svakodnevno vidiš napušene likove (nije bitno imena ti likova (ako bude pitala) ) pa nakon 5 dana joj baciš priču kako si čitao da ne šteti ništa i da si probao, onda lagano ako se naljuti jbg reci da se zezaš i nek umre, ako kaže budalo pitaj je ajd i ti ako počne furat kažeš šta će joj bit sutradan kupiš dva sokića i čokoladu i na ne fino mjesto izvadiš i kažeš joj da uzme par dimova nek uzme 5\6 ti ispuši pola i ostavi nek se ohladi malo joj baci neku priču nek je udari smijeh onda pripali i ostalo ispunite i život će ti biti top i nećeš biti usamljen imaš ljubav najveću.
Ako bude branila sredi to nekako i pazi da nema rođake pandure heheh

Uzgajaš li?

:joint:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96
30.06.2017
25
12
3
@Štaćukadjevolim fina je to ideja,morat cu pokusat nesto sa svojom ako mislis da moze ic posto to izgleda extra,tako postepeno cu probat hvala :ljubav:

Trenutno ne uzgajam nego uzimam od jednog momka ali daje on meni nekad dzaba,nekad sa njim zapalim,a nije ni skupo u nas u bih,gram je 10 km/5 eura (odp),ali cu brzo uzimat sjemena iz nizozemske pa cu uzgajat:let:
 
30.06.2017
25
12
3
@amsclassic u svakom drustvu jedan mora biti najdominantniji kako god okrenes,eh sad ako se svi za to borite,onda je malo zeznuta stvar,a ja ni ne smatram nikog pravim frendom,ko god je do sad bio fin bio je u necemu stos,nesto je trebalo,imam par prijatelja ali ne vjerujem im bas,ne mogu

Nadam se da je tako,sto se treninga i tecajeva tice odradio sam tecajeve Eng,treniro 7 godina rukomet,i taman kad je poslo sve,trebo ic za repku trener nesto pocne mjenjat ponasanje,tako da sam se posvadjo pa ce mi trebat dok predjem u drugi grad na trening :D
 
14.03.2013
18
23
3
@Zara96 uopšte ne kapiram ovaj "ne moze nista bez slike/poruka glasovnih" dio...
k'o da smo na "smokva.com". smiley9934
zar su se vremena toliko promjenila?
se raja više ne upoznaje po žurkama, festivalima, parkovima i klupama već online?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
@Zara96
Trenutno ne uzgajam nego uzimam od jednog momka ali daje on meni nekad dzaba,nekad sa njim zapalim,a nije ni skupo u nas u bih,gram je 10 km/5 eura (odp),ali cu brzo uzimat sjemen
Pravilnik procitaj...
Nije ovo facebok,a imas i drugih tema.Klonite se ovih "krim"privatnote,fb,dileri....Educiraj se kako da zasadis i imas svoju vutru i odhebes te retarde od "prijatelja".Shvati ovo kao dobronamjeran savijet jer vidim gdje ide ova prica..:thumb:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Kako ti je već i Himalaja ranije rekao tako ti je i kod mene.300 dana u godini duvam sam sa sobom i ne fali mi ništa.
No razlika je možda što imam duplo više godina od tebe.
Samo pazi da te ta tvoja usamljenost u pušenju ne odvede u krivo društvo jer ima i toga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya and Zara96
14.03.2013
18
23
3
@Zara96 aa too...
generacijski jaz, šta li je..

kada sam rek'o "druka policiji", mislio sam; završiš u društvu, tipovi već imaju dosije, neko od njih pane...i da bi sebe isčup'o - ladno potpiše da si mu ti prod'o. pa onda dokazuj po sudovima ko je u pravu. tako nešto.

poruke i chat su pi*kin dim. pa i kada ti nađu neku mizernu količinu mogu samo da ti pišu kaznu za posjedovanje. dobro...bilo bi pleskanja, zastrašivanja i "pričaj od koga si uz'o" situacije ali tu im ispričaš neku bajku i držis se nje koliko god te pokušavali uplašiti. ipak neće bubrege da ti odbiju zbog buksne u džepu.

meni skoro inspektor naš'o smotanu buksnu (lik mlađi od mene, nije mi ni sinulo da bi mogla murija da bude u pitanju, inače bi buksna završila u rijeci pa nek' pliva za njom ako ga volja) i ladno me pustio. čak mi i buksnu ostavio.
j*be mu se da se cjeli dan j*be sa papirologijom i starim prdonjom od kojeg nemo'š saznati ništa zbog 0,2 grama fufe.

ipak..u gradu kao što je moj, murija odlično zna ko šta radi i odlično znaju da dil'o nikad nisam a pored mene nikad nije bilo fukara koje bi za smanjenje kazne potpisale da jesam.
-to sam pokušavao da objasnim.

na*ra se ko foka, pa još skrenuh s teme, ali kapiram da sve ovo može nekom da pomogne.
nekom mladom popud tebe.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Zara96

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Ja isto pusim sam i najbolje mi i najsigurnije cak i na ponudjeno odbijem i tako godinama i sad svi misle da ni neduvam pa me ni nepitaju.
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Čini se bezveze u tim godinama ne imati istomišljenike, nekog s kim ćeš brijati iste filmove ma koji oni bili.
Ali to sto neko duva ne znaci nista, nije automatski bolja osoba i bolje društvo. Niti odbacivati nekog zato sto ne duva.
Dobro ti je neko rekao. Nauci uzgojiti svoju biljku i pusti da se stvari odvijaju. Pomalo.
Možda i krive stvari brijes i zeliš brijati, tko zna.
Iz svog iskustva to govorim. Kakav glupan. Da mogu dovoljno ispružiti ruku u jučer ispljuskao bi se da je to cudo jedno. Onako napusenog. :D
Svako malo, bas kad se opustim, kad najmanje ocekujem :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: shone111