"Usamljenost" pri pušenju marihuane ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Hehehe.... evo sad planuo majmuna, gde da budem usamljen....
Gledam da se natovarim na bajk i odoh u slobodu.

Pa opet negde jos jednog sprzim... Ovaj put cu uz reku negde.... Ovisi o tome koliko me pedale odnesu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: shone111

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
@sale82ful Ma zatreba za dogovor neki nekad,jednostavnije je,a stancat slike po fb je bolesno...
Ne priznajem kao opravdanje... ovolika komunikacija... pa zar mora bit preko fejsa?
U mojem gradu pola raje pala preko fejsa i mesndjera.

Tipa drot klepio jednog lika i slao poruke ostalima a ovi se pohvatali kao mladi majmuni.... Zalost...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Ranije sam cesce dimio u drustvu skoro svaki dan, sad ako se uklopimo jednom nedeljno, bude tu i po neko pivce, vino, rakija ko sta voli bez preterivanja neka partija karata, rostilj i slicno.Nekad je bilo takmicenje ko je veci kapacitet sad to vise nije ni vazno, bitno je da se osecam lepo uz moju ekipu sa kojom sam prosao i sito i reseto, posisao dzak soli...Cesto zapalim sam i pustim da mozak odradi par filmova, najlagodnije se osecam u prirodi, upijam sve te boje, mirise, zvukove etc.Ovde na forumu je dobra vibra, vecina je napusena i siri se pozitiva.Doci ce drustvo samo po sebi sa vremenom, od kafe soc uvek ostaje, tako i kod ljudi mora da se odvoji zito od kukolja. Ovde imas dosta kvalitetnog materijala koje ti moze pomoci da i sam izgrowas biljku pa da uzivas u svojim plodovima.Mlad si u tebi lezi puno potencijala, samo ga iskoristi na pravi nacin, buxna moze dosta u tome da ti pomogne, ako slozis kockice u glavi kako treba.
Srecno u pronalasku prave ekipe
passing-joint-smiley-emoticon.gif
 
30.06.2017
25
12
3
@rKj420ツ Fino majke mi haha,ja isto kad zapalim zapalim tako negdje oko nekog zelenila,kraj rijeka najljepse je,a sto se tice foruma extra su ljudi stvarno i evo gledam niko nema ovo crveno dole kraj imena (nmg se sjetit kako se zove ustvari,ispravite me haha) niko se ne svadja,svi pozitivni...
Sto se grow-a tice pricekat cu jos neko vrijeme,nije nuzno :joint:

Hvala,nadam se da ce bit uskoro :banana123:
Tipa drot klepio jednog lika i slao poruke ostalima a ovi se pohvatali kao mladi majmuni.... Zalost...
Ma u nas je mali grad (Čapljina) i policija vjeruj mi nema pravo glasa tu,boje se ovih nekih "opasnijih" momaka,a svakako to ne radim preko fb nego ono dogovoris se za vani ic i tako (na to sam mislio gore)

Ima jedan slucaj da lik sadi ispred kuce znaci da svi vide i niko mu nista,pa ti vidi haha
 
Poslednja izmena od urednika:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ovdje kod mene druga slika. Zivim u vecem gradu pa se svega nagledam. Bogu hvala prodajem stan ovog leta pa cu negde na periferiju preselit a tada ide rokenrol.
Moja basta moja vutra.
A ovo sto velis za forum,nisi pogresio. Ovde su zaista kvalitetni forumasi. Ne poznam nikog licno, al za ovo par godina odkad sam tu nikad mi niko nije ruznu rec prozborio.
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Kad pušim sa ekipom imam osjećaj da zlorabimo vutru,nemilosrdno i nepotrebno se pale joint za jointom,nema tu nekog guštanja i meni se to ne sviđa.
Oni su samo konzumenti i nemaju onaj dublji osjećaj poštovanja prema biljci kao netko ko growa i poznaje tu istu biljku od sjemena :gled:
Nema mi bolje od zapaliti tokom dana u prirodi i osluškivati je ili na večer promatrajući zvijezdano nebo :cool23:
Takvi jednostavni mali rituali su lijek za mene i tu nema mjesta za ekipu :razvaljen::
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Slazem se.Jos kada vidim da covjek to gleda kao "razbibrigu"...buuuu..Jednostavno onaj ko ne growa tesko da moze shvatiti dubinu,osjecaj spokoja i mira..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Dokle god je hobi.....nema mjesta za drugi osjecaj osim onog dobrog.
Cim preraste u nesta drugo postaje paranoja i dobijes bananu na Vutri hahah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ja ći imat 51 kuku za mjesec dana a poćeo sa 16 i nikad stao (skoro osim par godina zbirno neduvanja ali 32/33 cca godne,, kad sam imao 13godina starci se ratali otišao ja sa starom živjet nakon razvoda u Francusku Pariz i ostadosmo tamo od 1975 do 1991 ja maturu položio da dve godine prava poćeo rat ja se vrartim ali nisam htio pucati jednostavno a i korisiniji sam ko prevoditelj 3 jezika tečno spikam (eng/fr/esp) pa sam priznao da sam navučen bio na dop i oslobodilo me obveze služenja i tu sam išao sa novinarima do prve crte ponekada , nadnica za strah, dođu mi neki španjolci lik i kučka prepotentna "Mi smo u Bejrutu k'o doma" ak počen sranje držte se nas i naši savjeta, dobro, rekoh thank you it's 400$ payable before leaving Zagrebok...dođosmo pravcu Novske i prođosmo ju nakon toga wild wild west Rajiće donje drže jedni a gornje drugi nebitno tko jebomajkuratu fuuuj, uglavnom između dvije strana par kuća na kraju jednog sela, i drugo selo je na parsto metara gornji Rajići i imali su par minobacaća kojima su polako rokali, ispred nas na 20 metar cisterna puna čega ne znamali kad je zagrmilo i počelo jaće minobacačka paljba USRALI SE ja samo morao ići poo auto okrenuti ga oni ulete u auto je bio plan i tak je bilo a pogodili su u ručnu kočnicu dok sam ih čekao hrabre španjolce sa Bejrutskim iskustvu a rupa od metka o0d kalaša kraj registracije u citroenu XM na 5 cm od mene i sašilo konzolu i staslo negdje u motoru ili panelima i prvi puta sam u Parizu kad sam duvao neku dobru Sensimiliu a tjedan prije toga poduvao đoint šita od kojeg mi niš ni bilo a ovo me razorilo 2 sata ležah na njegovom tepihu čupavcu i mislim vo hoću cijeli živoot raditi i mnislio sam da (hahahahahaha) svi koji duvaju da su kao braća i da su supercool automatski time što duvaju sada imam skeny koji drži 2 sata...i BOLI ME ***** jesu napušeni ili nisu ekipa sa kojom se družim ali prije mi je to bilo jedino bitno jedno određeno vrijeme sam imao potrebu prićat o tome sad samo duvam odo motat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96
20.12.2016
18
10
3
35
Skini neku igricu ili film,ja preferiram wow i dotu 2...posle par cima udjes u ekran ili ako je film u pitanju utisci su 100x jaci plus imas onaj osecaj otkrovenja i prosvetljenja.knjiga takodje pogotovo ako si ljubitelj epske fantastike,posle buxne nisi svestan koliko ti se poveca kapacitet maste i poimanje istog.:)
 
30.06.2017
25
12
3
@NaughtyWorm Ma nije mi to sa igricama nesto specijalno,film nisam probo a morat cu heh...
Od knjiga najvise volim Sherlock Holmes citat,najjace nesto probaj obavezno kad budes imo priliku
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Film na vutri bude uvijek odlican. Jednostavno dozivis film. Maloprije pogledah 2:22 napusen. Malo reci da mi se dopao. Neopravdano malena ocjena filma.
Al o tome na drugoj temi.
;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96
14.03.2013
18
23
3
Kakvi fejsovi bre
da svako jutro gledam kako svi osim mene vode "idealne" živote?
samo-promocija i auto-reklama....ništa više.
pobris'o go*no i "mirna bosna".

@Zara96 to za dogovore da je neophodan FB smo se mnogi sami sebe ubjedili, a opet; sjećam se vremena kada nismo ni mobilne imali pa se pronalazili i dogovarali bez ikakvih problema.
-možda čak i češće/kvalitetnije družili.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: zelenizmaj

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ne,tada su bile telefonske govornice i kartice od 15,25,50 kn.Bilo je i onih Bugarskih,magnetskih pa si mogao i "Minken"u "Nemacka"zvati:D
Kako god..oci u oci;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96