V R T - ic MACADO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.02.2015
37
18
8
Slavol i Plantela list ti je dovoljno... s tim da kupis Slavol :)
Skup je slavol mamu mu 500din za onu bocicu od 50ml, cim imam kinte za neki dan kupujem, mada pitao sam onog u poljoprivrednoj da kupim oba dva, kaze mi lik ne valja plantela i slavol da se mesaju.Nego i oni radnici pojma nemaju

Jel nisam sjebao billjku jer sam je prskao insekcidom?
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Pitao sam rodjaka agronoma, kao i radnika agronoma .... obojica su mi rekli da se mogu miksati Slv i Pln bez problema! U prilog ove tvrdnje govori i iskustvo velikog broja growera sa foruma ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ognjenizmaj

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Skup je slavol mamu mu 500din za onu bocicu od 50ml, cim imam kinte za neki dan kupujem, mada pitao sam onog u poljoprivrednoj da kupim oba dva, kaze mi lik ne valja plantela i slavol da se mesaju.Nego i oni radnici pojma nemaju

Jel nisam sjebao billjku jer sam je prskao insekcidom?
Da se nadovežem na to kako radnici nemaju pojma u p. apotekama. Nemaju pojma o vrstama zemlje, šta koja i kako. Nemaju pojma o đubrivu, šta i kako. Čak ne znaju po veličini saksije procijeniti koliko odprilike litara stane, wtf! Usput, sretan grow!
 
18.02.2015
37
18
8
Kupio sam Slavol - 160 Din. je 100ml
To ce valjda da bude dovoljno za grow
Jedne nedelje gnojim Plantelom, druge Slavolom?
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ne ne ne,djubris (gnojis) kad vidis da su gladne tj. kad ti listovi dobiju svetlo zelenu boju ili svako drugo/trece zalivanje ako ti je lakse.
U outdoor-u tesko da mozes da preteras sa gnojivom,mozes pune doze da joj rokas vec sad svako drugo/trece zalivanje a za mesec dana i duple i troduple doze.
Ne zaboravi-ta "puna doza" plantele je namenjena za malo saksijsko cvece a ne za biljku od 2/3 metra koja jede mnooogo vise,tako da samo lagano i opusteno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ognjenizmaj

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ja inace tako radim, ako vidim da se potruju od puno gnojiva stavim rakije u vodu ili zalijem sa cistom rakijom, zato sto sam cuo da skitnice sa ulice sto se opijaju svaki dan nikad nisu bolesni jer im alkohol ubije sve bacile, jbg pretekao me chili, ovaj moj post je trebala biti sala uglavnom ljudi gnojite kako pise na boci very simple
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ognjenizmaj

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Počni sa gnojidbom po režimu jednom sedmično! Npr rastvoriš 10 ml Slavola + 10 ml Plantele list u dva litra vode. Biljka lagano napreduje... to znači da možeš pojačavati doze, ali uvijek prati kako reaguje na ove tretmane.... pa na kraju dodješ do neke doze od 30 ml Plantele List + 20 ml Slavola, a sve rastvoreno u 5 L vode!!! Što ti kaže CHead, teško u autu možeš pretjerati, ako poštuješ zakone prirode, uputstva proizvodjača, i vlastiti instikt.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Druze,ja slavol koristim na svako zalevanje,nznm sta je tu cudno... a plantelu na 2 nedelje... i napisao sam ti u pp i ti jebes pa opet ovde pitas... mislim cemu pitanja tamo i vamo... i jos me prozivas(ucim te kako da spalis biljke,e pa lolcina),sto se tice mene ovde zavrsavam sa ovim dnevnikom... sretan grow i peace
 
18.02.2015
37
18
8
Tebro cuo sam razne verzije kako djubriti, pa reko da pitam i ovde
a ovo za trovanje biljke na kraju sam stavio I K S D E
inace od tebe sam cuo dosta korisnih saveta koji ce mi pomoci..hvala ti
i ko se ljuti uvalim mu... :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.