Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2011
42
34
18
52
Kupio sam Arizer Solo 2. Vaporizator je sam po sebi dobar, no muči me činjenica da je uvlačenje zraka kroz onu tubu zapravo dosta teško i restriktirano. Isto tako bih one koji koriste taj uređaj zamolio da mi kažu kako ga oni koriste. Koliko uvlačenja imate po jednoj temperaturi? Ja krenem sa 187 celzijusa, kad mi temperatura dođe na tih 187, pričekam jednu minutu i povučem, a nakon toga pričekam oko pola minute i povučem još jednoj na toj istoj temperaturi. Zatim ga dignem na 198 stupnjeva i opet povučem dvaput, na 209 dvaput i na 220 dvaput. Nakon tih 8 udaha grlo i pluća mi budu solidno skureni i to sve skupa mi je zamorno i predugo mi traje. Nakon jedne sesije više nemam volje za drugu jer ta jedna sesija traje čitavih 15 minuta, dok jedan joint popušim za samo 5-6 minuta. Što se tiče djelovanja, osjećaj napušenosti je dobar, Arizer u tom smislu zaista djeluje, prilikom svakog izdisaja iz pluća mi izađe određena količina pare, dakle sve radi kao što bi i trebalo. Ono što me zanima jest mogu li ja to parenje nekako skratiti. Moram li svaku tu temperaturu proći po dvaput ili je dovoljno samo jednom?

Kako izgleda vaša klasična "sesija" s Arizerom Solo 2?
Možda ti pomognem,a možda i ne....
Ako imaš problema s povlačenjem dima znači da si pretjerao s punjenjem.Kako to izbjeći to je večito pitanje.Ja uzmem cijev ubodem u grinder,malo nakrivim i pribijem sve uz starnicu grindera,malo poguram i to je to.Imao sam problema s punjenjem,ili previše,ili premalo,mislim da je islustvo učinilo svoje pa sad punim točno koliko treba.Uglavnom ako ne možeš povući-prepunio si.Što se tiče ovih temperatura,probao sam svašta,lutao i probao kao i ti...Sad jednostavno napunim,upalim na max.220 stupnjeva,podesim vrijeme 12 minuta,i kad krenem razvalim se...
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
 
  • Sviđa mi se
Reactions: freelancer
13.02.2014
28
44
13
Danas je sve moguce kopirati i pasos a ne ovu presijavajucu naljepnicu.
Imam ponudu od covjeka ima ih vise na stanjuu pitanju mighty+, vidim da mu u interesu sakriti serijski broj uredaja ,kaze da bi mi dao za 200 eura ako aktiviram garanciju a za 100 ako zajedno otpakujemo i poderemo garanciju? (Da li on taj broj krije da ja ne bih provjerio da li je fake ili je ukradena roba ja ne znam )
Ima ovdje dosta starijih i iskusnijih sokolova od mene,ako moze savjet.
Inace uzimam u obzir isto da na netu fake ne kosta ispod 130 eura ni jedan i ne mogu biti pametan

RDT_20240108_0220297044698805643598971.png
 
Poslednja izmena:

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
218
779
93
Imas li jos ciscih slika kutije, prednju stranu? Zvuci jako shady najvise zbog tog "aktiviranja garancije" i variranja u cijeni, zvuci ko da je kupio ili nabavio par neaktiviranih serijskih brojeva i onda natiskao nalnepnice s njima dok netko ne aktivira, a onda ide nova naljepnica. Jel se slaze da ga otpakira pred tobom, isti serijski broj mora biti i na mighty+ uredaju i to utiskan, ne nalijepljen.
20240110_220624.jpg

Ovako gledajuci straznju stranu, desno mora biti tipka za paljenje, lijevo je usb c ulaz.

logicno je da se skriva serijski broj jer ti on koristi za registraciju uredaja na njihovoj stranici tako da "poderemo garanciju" isto ne znaci nista jer uvijek mozes uredaj Aktivirati na storz&bickel stranici, ako je naravno serijski broj ispravan.

ja bas nasao svoju kutiju od originalnog mighty plusa kupljen preko sluzbene stranice proizvodaca pa ako mogu pomoc, tu sam.

Ako pristajes na fejk, moguce da je i on ok i da radi, al oprez, radi se o uredaju iz kojeg udises i ozbiljno uvlacis u pluca dim. Inace, radi se o uredaju koji je kao napravljen za medicinske potrebe, mislim da u njemackoj i ima te nele licence i odobrenja.
Sti se tice fejka, da je ijedan element ili plastika unutra stavljena jeftinija od originala i ne moze izdrzati te temperature bez otpustanja stetnih tvari kroz vrijeme, mozda ne na pocetku, nego kasnije, to za tebe znaci da udises paljenu plastiku i brzo sranje sa zdravljem najblaze receno. Radije kupi nes provjereno i original u kategoriji cijene koja ti je u planu nego ne bit siguran sto ti je u rukama. Naravno, ako si siguran da je original i da ga možeš ubost po super cijeni, samo daj, mighty+ je bomba.
Edit: saljem sliku kutije, zamracen samo serijski broj, koji je isti kao i na uredaju.
20240110_222342.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Love
Reactions: qmica

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
218
779
93
Koliko vidim tu naljepnicu sa serijskim brojem, na mojoj pise pise podrzana voltaza (100-240 V 50-60 hz) iznad polja sa serijskim brojem, to na tvojoj slici nema... Kod mene je bar kod malo veci, i imam 4 mala simbola u gornjem desnom kutu, te naljepnice, a tebi fali ova "CE" oznaka.
Ona inace predstavlja "Conformite Europeenne”, tj certifikat da je uredaj zadovoljio zdravstvene, okolisne i sigurnosne zahtjeve koje je postavila EU, u namjeri da zastiti korisnika.
 
  • Love
Reactions: qmica
21.11.2011
42
34
18
52
Malo korišteni (max 30 dana),obnovljeni pod garancijom.
Ja osobno imam samo pozitivna iskustva.

Možda nekog zanima.....


Ja osobno nisam mogao odoliti i pribavih za ne daj bože još jedan,nek se nađe..... :)