Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
591
8.591
233
@suncanica Ja sam ga čistio jednom jer sam pušio svega 5-6 puta na njega, nije neki problem.
Ja sam ga prošao pamukom na štapiću da pokupim one smeđe, masne mrlje i "kapljice", i onda kroz mašinu za suđe. Nije problem.
 
21.11.2011
42
34
18
52
Da se brzinski uključim u temu....
Ako fali koje slovo,malko sam oššššoooo....
Dakle poslije nove godine sam s njemačke web stranice naručio i dobio Arizer AirMax za 199 EUR s dostavom.
NAJBOLJA MOGUĆA INVESTICIJA IKADA U MOM ŽIVOTU!!!! :)
Baš tako kako je napisano vičem.Ne mogu se nahvaliti tog uređaja.Od smanjene potrošnje,okusa,mirisa,načina održavanja ma sve najbolje.
Za svaku preporuku,nemam zamjerki.
E onda su mi prije nekih mjesec i pol dana s web stranice poslali mail i ponudu za Arizer Solo II s dostavom 99 EUR.
Što sam naravno objeručke prihvatio.Došlo dostavom,raspakirao,probao,probao,probao,probao,probao,jebote otkino sam se!
Ovaj Solo2 je ubojica mekog srca....Za svaku preporuku..Tko god kupi neće se pokajati.

Moje iskustvo s oba uređaja je veličanstven.
Od AirMax do danas sam samo jednom zapalio pljugu i gadno sam se pokajao,šteta robe...
Ja osobno ne bih više u životu svom zapalio pljugu,jedino ako moram pred streljačkim strojem. :)
Vjerujem da nekima ove spravice ne odgovaraju,poštujem to,no meni su perfektne.Moram također napomenuti da sam čvrsto odlučio i pripremio se na to da ću vejpati jer nema smisla dati novac a onda vejp bacit u ladicu da stoji.Vjerujem da ima dosta u samoj psihi pri prelasku na vejpanje,no može da bude ali nemora da znači.
Sve u svemu Arizer preporučujem u svakom modelu jer sam dosta recenzija oko arizera pročitao i nisam naišao na osude i loša iskustva.
Na loša iskustva mislim glede funkcije uređaja,u osobne dojmove ne bih ulazio.Što se tiče samih uređaja nisu skloni kvarovima,laki za održavanje,jednostavni za korištenje.
Kad stignem stavim fotogragije.
Ako treba neki savjet pitajte.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobar opis. Od rijeci do rijeci. Doduše, jedino sto sam ljubomoran na max, nisam jos probao. Sta je to tek kad pišeš ovo za Solo. :rasta:
 
03.02.2023
8
5
3
39
Puši li tko cigarete uz vajpanje trave? Nekoliko puta sam prestajao pusit cigarete, prestao u biti i cigarete i jointove istodobno, te sad od nedavno opet poceo te cigarete...usput probao onaj cbd pušiti...to mi je bzv, skupo i brzo potrošim, pa pomislim da mi je bolje pocet pusit cistu travu s thc.om uz Solo II i tako mozda odjebati cigarete skroz. Inace vec 15 god dimim 2-3 trube dnevno uz pusenje cigareta, tj.kad sam doma nisam pusio cigarete vec samo travu, cigarete su vise bile kad sam vani, posao, kave i sl.

Skorz jednostavno, ostavis ga par sati u alkoholu i isperes vodom. U ovoj tubi je alkohol star 2-3 godine.
Pogledajte prilog 466048
Koji tocno alkohol da kupim i gdje? Je li mogu s tim alkoholom čistit i onaj dio gdje se zagrijava...unutar aparata? To sam mislio sa štapićem za uši probati?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic
03.02.2023
8
5
3
39
A sad svašta pišu...npr.da nije zdravo ni da se metal zagrijava iz komore, kao onda to udišeš.
Onda taj Evali...koliko sam shvatio to vecinom spominju za e-cigarete ili kupovno ulje kanabisa gdjr ima nekih alkohola pa da to sve dodatno šteti. Ne znam vise nisam pametan, jutros sam narucio arizer solo 2 strah me da mi ne bi više stete to napravilo nego pusenje jointa, jer kao još se i ne znaju sve štetnosti vejpanja.
 
  • Haha
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Jedino šta ti neće štetiti sigurno je da ne pušiš uopce. U neznanju velike oci. Citanje nešto vise od naslova bi pomoglo. Koji metali? Ima tu bitnih detalja koje kad se tako kao sto ti sad generaliziraš, izgledaju WTf. Znaš od kojeg metala je arizer? Znaš koja mu je max temp?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya