Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Pax 2 149€ a Pax 3 199€ je razlika u tečaju dolara i euro ali opet nije u pitanju 150$ razlike. Ja gledam na vaposhopu pošto je dostava free i nema carine i pdv naravno ovo je u slučaju ako ide za Hr.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and iLaki
30.08.2018
41
20
8
34
U pravu si izgleda je kopija kineska sa eBaya, ipak će biti Pax 3 sa sajta slickvapes, jedino oko čega se dvoumim jeste da li uzeti complete ili Basic kit, jedino sto bi mi možda u complete trebalo su ovi screen dodaci, ali ne vjerujem da vrijede dodatnih 50$, hvala na odgovorima.
 
30.08.2018
41
20
8
34
Naručen, 230€ Pax 3, javljam utiske kad stigne, samo nidje nisam našao info kako se cisti i radi li se to odma posle koriscenja odnosno svaki put prije nove upotrebe.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
netreba nikad radit ciscenje neznam kakvo nakon jednog koristenja, osim naravno malo ocetkat chamber, jednostavno da si ne pokvaris okus kod sledeceg koristenja.
cistim ga jednom u mesec dan mozda. moj focus se ni ne zaprlja jer koristim one umetke metalne, a na njima se nista ne lepi.
kod EVO-a j jednostavno. samo ocetkas umetak. tu i tamo potapanje u alkohol.

neznam kakav je pax (valjda cu saznat jednog dana :)), ali ocisti ga prije prvog koristenja. zaocistit bilo kake ostatke fabrikacije. i izvrtis ga na max temp da izgori sve.
 
30.08.2018
41
20
8
34
Kakva je mogućnost da Pax ne prodje carinu, prodavac mi je rekao da moze da bude zaplijenjen i samim time ne dobijem isporuku.
To mi bas i nema logike jer ne mogu da znaju u koje svrhe će biti koriscen a dobro je ako uopste i budu znali koja mu je osnovna namjena!
 

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Ekipa može li mi tko ukratko reći o Top Vapo,ovaj s slike,se isplati to,nisam baš pri parama a vapo već dulje vremena pucam uzzzeti i sad imam prillike zza 50€ uzzet novi ne korišteni.
Služit će mi za suho bilje.
 

Prilozi

  • vapoo.JPG
    vapoo.JPG
    48,4 KB · Pregleda: 28

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
Kakva je mogućnost da Pax ne prodje carinu, prodavac mi je rekao da moze da bude zaplijenjen i samim time ne dobijem isporuku.
To mi bas i nema logike jer ne mogu da znaju u koje svrhe će biti koriscen a dobro je ako uopste i budu znali koja mu je osnovna namjena!

kake su sad to gluposti. pa salje se unutar EU. kakvo otvaranje, kakve carine :fuck:.
uostalom ako se prodaje na ter EU kako mogu zapljenit :confused:??
nadam se da ovo nije.
uostalom pa nije samo nasa draga biljka da se koristi u njemu. kamilica,...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Mr.420

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Vaposhop i kod mene nikad problema, govorim za cro. Moj Crafty i dalje radi odlično, a sve ove dodatke bubblere, whipove, spojeve na bong nakon početnog zanosa više ni ne koristim. Vape on...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
30.08.2018
41
20
8
34
Nisam u cro, tako da sam morao ovako da naručim, ono sto me zbunjuje je da se Pax treba podmazivati nakon svakog čišćenja a na netu sam pročitao da je za podmazivanje dobar propilen glikol pa me interesuje kako moze da se nadje i čime ga vi podmazuje?
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Za podmazivanje prvi put cujem, nisam to vidio na nijednom tutorijalu. Sta bi trebalo podmazivat? Ciscenje je zapravo vrlo jednostavno ,malo alkohola,stapici za usi, cetkice za lulu,to je ono sto ja koristim i malo tople vode sa sodom bikarbonom za onaj mali lim. Ubacis ga ,pustis i obrises .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
08.09.2018
11
14
3
45
Pozdrav svima, čitajući ovaj forum otvorila mi se nova dimenzija, saznao sam puno novih činjenica vezano uz konzumaciju iako konzumiram skoro 10 tak god rekreativno uglavnom navečer prije spavanja za lakši san... uglavnom prije 3 god sam prestao pušiti cigarete, smetao mi dim i prešao na e cig. ali opet kad zarolam smeta i meni i dragoj (uvijek se osjeti) ... da pređem na stvar zanima me dali je netko probao VAX mini i kakva su vaša iskustva sviđa mi se koncept nije prevelik, a i cijena mu je sasvim pristojna 42 Usd direkt iz Amerike bez poštarine... po recenzijama ga dosta hvale... Unaprijed zahvaljujem
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ja sve vise mislim da je za one koji nece da daju vise para, najbolje uzet vapcap i grijat torch-em. po review-u na webu je super. znacu uskoro iz prve ruke...
jeftine/kinez vejpove nebi preporucija. to smo vec puno puta rekli. rizici preveliki. i za zdravlje osobe i za sam uredaj.
focusvap nije preskup a odlican je imo.