Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Pinky30

Legalizirajte travu pocrkat ćemo od alkohola
28.02.2016
322
1.157
143
Možeš se igrati i sa eteričnim uljima radi okusa.Ne smješ samo pretjerivati.Jednu kap eteričnog otopi u 10ml PG i te otopine staviš 5% idobiš fine mirise i okuse jagode,mandarine,mirte,eukaliptusa ili neke koje se tebi sviđaju.

• Sviđa mi se
Reactions: Dangerdenso
03.06.2018
55
128
33
Vec neko vrijeme miksam sam sebi doma tekucine i okuse i onda vidim na youtube da moze i s vutrom, ali sam bio malo skeptican u vezi toga, uglavnom probat cu valjda ce bit dobro.

• Sviđa mi se
Reactions: jopezg
03.06.2018
55
128
33
Po meni u tome prste imaju veliki proizvodjaci tipa phillipmorris, a slicnog su misljenja i vecina mojih americkih i kanadskih prijatelja, osobno parim malo vise od 4 godine i sad mogu puno bolje trpiti fizicki napor prilikom sportskih aktivnosti, ne lovim vise zrak nakon 5 minuta trcanja, sad otrcim cijelu tekmu i nakon toga ne osjecam onu tezinu u plucima koju sam osjecao dok sam pusio cigarete. Opreza nikad dosta ali od pg-a i vg-a moje misljenje je da ne moze doci do nikakvih medicinskih problema.

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
459
1.593
143
Ako je netko iz HR narucivao sa vaposhop.com, koliko traje shipping? Nakon koliko dana vam je dosao paket doma?