Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2014
47
36
18
Hello ekipa, trazim zamjenu za velike milky bong hitove. Obozavam pusit na bong ali pluca se polako pocinju buniti. Koji vape bi dao slican rush osjecaj kao bong hit tj. koji bi to najbolje zamjenio ? Ako moze neka preporuka, zelim kucni vape, cijena do 2500 kn.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobro pitanje. Od vulkana pa do arizera preko onih kojekakvih kombinacija. Nema to veze jedno s drugim. Bong hit i vape. Jel. Možda netko ima neko iskustvo, medjutim eto, čini mi se da sto tražiš nije u vape sekciji. Doduše, možeš i vape na 220 i vučeš ko smuk, roknit ce i tlak i kašljanje i sve skupa. Samo opet High, nije taj. Čini mi se :)
 
30.08.2018
41
20
8
34
Kako vam se čini ovaj mališa


Narucio sam, samo me buni da li ima neki screen koji mora da se mijenja, posto na pax koji imam screen ima rok trajanja a treba mi nesto sto nema...
Ovo je najnovija generacija zeus vejpa
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Zanimljivo izgleda to je sigurno. Malo povelik medjutim vjerovatno ga neces nosati okolo. U svakom slučaju ono sto čitam je da i nije bas najsretniji za čišćenje. U detalj gdje konkretno nisam našao. Javiš nam ti kad stigne :)
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Pozdrav društvo. Čitao ne čitao ovu temu ne mogu puno naučiti zato trazim direktan savjet, pomoc i preporuku :)

Ovako, batalio sam duvan prije 3 mjeseca, ne planiram mu se vracati, zato me handri dzokavac. Zapalio bih često, vrlo rado, ali mi smeta da pušim na rizlu kao sto sam pusio cijeli zivot. Jednostavno previse me lupa po grlu, po plucima, presjeca me nekako, kasljem, smeta mi miris dima, mislim onog onako izgorelog svega.
Jednostavno trazim nacin da ponovo varim a da nisam prinudjen motati u rizlu jer tako mi ne odgovara i pokusao sam par puta od kako sam prestao s pušenjem cigara ali mi ne ide, stvara mi muku miris dima, ukus u ustima, gadi mi se jednostavno i ne ide mi, ne mogu se natjerati, pokvari mi to sve onaj lijepi rad vutre.

Šta kazete da probam vejp, jel imao neko losa iskustva kao ja pa presao na vejp?
Da napomenem, nisu mi bitne finese, više mi je da nije puno para jer istih nemam baš puno :) Ili imate neki treci savjet?
Vuter mi je okej ali nikad mi ne ispadne svaki put isto, pa cesto bude ili preslab keks ili prejak, a i dugo cekam da odšljaka.

Svi savjeti i preporuke su dobrodošli :)

Long live vutra.org !

EDIT: Da napomenem da nemam pojma o vejpanju nista, ni gdje nabaviti ni kako radi, apsolutno nista.
Treba mi nesto malo da moze svuda samnom. Ne duvam puno niti velike kolicine. Vutre imam dosta :D
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Gle, ako hoćeš nesto sto možeš i ponijeti sa sobom te nije teško za održavanje definitivno Arizer Solo II. Dok na njega nisam probao povuci nisam znao sta znaci okus kanabisa i terpeni i sva ta priča. Defitivno Arizer Solo II
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Hvala Bizzz, sad proguglah malo taj arizer, to mi je brdo para. Mozda je i najjeftiniji a ja nemam pojma. Mislim ne znam koliko se krecu cijene ali vidim da taj nije ispod 150e ima li sta za manje para :)
Editovao sam prethodni post :)
Meni ukusi i to nije bitno nista posebno, meni je samo da me šljaka, ne duvam puno i duvam male kolicine. Dnevno jednom, eventualno dva puta, po 2-3 pluća uzmem :)
Treba mi nesto skroz malo i jeftino
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Definitivno cu odustati i od ovoga :D je.beno sve je oko 180 dolara plus sve ostalo :D haos, ja sam mislio da to ima nesto za manje para a da radi posao :)
Hvala drustvo, moram izgleda traziti neki novi nacin konzumiranja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Moj Beštijo ja konto to u Bosni ima za uzeti sad kad vidim da moram iz Njemačke ili Engleske poruciti ajd ga jebi :D defnitivno ne znam kako :D

Poslao mi kolega na pp da se raspitam o ovom, cijena mi odgovara, pristupacnija malo :)

airis Switch 3in1 Vaporizer Dry herb/Wax/Oil Ceramic heating Vape Battery​




Ili, jel ima neko neki polovan za sitnu lovu da bi prodao, da mu je viška ili sta vec :D

Edit: i ovaj je u opticaju, jer mi treba svakako samo za suvu materiju to jest cvijet

airis Herborn Dry Herb Vaporizer​