Vertical SCROG; Super Critical Auto Fem by Bizz

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

delboy

Prijatelj Foruma
Poznanik Foruma
04.06.2006
414
203
43
balkan
Aktivator THC-a možeš naručit preko ebaya, imaš ih i u kineskim dućanima, mogu se jeftino nabavit. Ima čak i sa daljinskim upravljanjem, preko bluetootha!

Zbilja čudim se pitanju, krivo je postavljeno. Odnosno što si ti htjeo pitati je kolko sam skužio, kako si ''zadržao'' thc da ga neuništiš temperaturom?

Kroz masnoću, kroz mlijeko, margarin. Inače dinsta se smjesa sa margarinom i vodom, te se zatim procijedi od krupnog, i stavi na hlađenje, kako bi se odvojila voda od masnoće. Postoje varijacije na recept, ima ih mnogo, ali u principu nije znanstvena fantastika i nepostoji tzv. aktivator THC-a.
Margarin miješaš u tijesto, te pečeš na nižoj temperaturi, kako nebi thc uništio.

Bizzzo

~ Herbalist ~
Urednik
Grow Support
11.02.2008
3.129
9.236
298
50
Zbrkulja
vutra.org
Ili kao sto sam napisao iznad, uzmes litru mlijeka ili vec koliko mislis da ti je potrebno, odnosno koliko ti treba ili koliko planiras popiti i stavis vutru unutra. Kuhas po vlastitom navodjenju ali odprilike 30 minuta UZ KONSTANTNO MJEŠANJE!

21.06.2012
31
1
8
29
ekipa sorry na pitanju nisam vidio ostatak posta gdje pise mlijeko i kuhanje, znam da treba zivotinjske masti pa mi nije bilo jasno, a tapatalk aplikacija mi je sakrila taj dio vaseg posta

Bizzzo

~ Herbalist ~
Urednik
Grow Support
11.02.2008
3.129
9.236
298
50
Zbrkulja
vutra.org
Pokusavam vec par puta napisati smoke report ali jednostavno nemam rijeci. Tesko mi se izraziti. Ukratko odlican i zahvalan strain. Primjenjivao sam tehniku intezivnog flushanja, sve sto bih promjenio je jedan dan vise bez vode nakon flusha. Napapala se gnojiva i nema straha od pregonojavanja. U svakom slucaju do neki sljedeci put, hvala Vam svima! Moze lock ili prebacaj u zavrsene ili kako to vec ide :)

• Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.