Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2011
14
1
0
35
A ja ne vjerujem kakvu sliku stave.Znam da piše dole ˝Foto:Arhiv Cropix˝ , ali pola ljudi neće to ni primjetit.
Vidjeli budu samo sliku sa ˝nevjerojatnih 15,3 grama˝ DROGE. Makes me wanna buy a shotgun :ridinghorse:.
 
27.01.2011
14
1
0
35
[h=2]
icon1.png
Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)[/h]
E ovako,poshto nema nigde posebna tema za vesti iz novina ili sa tv-a a koje se tichu marihuane onda koristim ovu priliku da otvorim jednu press rubriku u kojoj su svi dobrodoshli da chitaju i pishu o novostima iz sveta i njihove okoline a koje se tichu uzgajanja marihuane :!:
Dobro doshli... :wink:



Ovo gore je uvodni post teme.Nigdje ne piše da se ne smiju komentirat vijesti.Komunizam party?
 
12.08.2011
42
13
0
34
Među receptorima koji moduliraju prijenos osjeta boli, čovjek ima i receptor na koji se veže tetrahidrokanabiol (THC), sastojak koji se može ekstrahirati iz marihuane," objašnjava Čulig, te dodaje kako to ne znači da se moramo baciti na uzgoj marihuane, jer se spomenuti sastojak može sintetski izdvojiti u tvornici.

This is all that matters... kako bi i farmaceuti iz toga izvukli svoj dio zasluzenog/predestiniranog lopovskog profita...
No nista ne cudi, ta retorika nasih "znanstvenika" samo je u toku sa svojim naprednim kolegama s zapada ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ja vjerujem:icon_lol:
Fino je nabrojano gotovo sve što se može desiti kad si high:).E sad, ako bi razdvojili ova stanja u dvije grupe...jedna koja je poželjna i druga malo lošija vidimo da kod ove lošije i nije sve toliko baš loše.Osim naravno rak pluća, ako oboliš..a to je onda dobrim dijelom i radi nikotina.

Sada kad bi tu napravili usporedni test sa npr;alkoholom,teškim drogama,politikom,stanjem nacije....lud čo'ek bi mogao reći da je marihuana štetna.Naravno,pri tome mislim na konzumaciju u granicama normale,1-2 jointa dnevno :)