Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.10.2011
19
1
0
41
Nisi me razumeo hehe, meni je sve jezivo i kad sam gladan i kad sam mlitav i opusten, ovde nabrojase to kao zloupotrebu kapiras :sun2:

Ali nase drustvo je i dalje konzervativno i mojoj staroj kad bi pomenuo odoh na pivo, ona bi pitala treba li ti para, a kad bih rekao odoh da se "drogiram" fazon odrekla bi me se. Za njih je marihuana = droga, a droga = zlo i tako ce biti dok ne vide nesto na TVu tipa marihuana izlecila rak, sto vrlo brzo ocekujem da ce se pojaviti na nasoj Prvoj Televiziji(Srbija) u emisiji Exploziv posto oni prikazuju sve i svasta na TVu. Ja znam da za par godina hvala bogu ako postanem caca, moje dete ce od mene prvo probati marihuanu(kada za to dodje vreme), a tek onda sa ulice, sa kolena na kolence sve. Pozdrav i Uzivaj Matori :sun2:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Polako to krece po svijetu...mi cemo samo nacekati se da budemo ponosni na zadnjem mjestu iza arabije i slicnih... -.-'
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nije to ništa čudno, oni imaju najveću farmaceutsku industriju na svijetu i normalno da im je u interesu ponovo zabraniti prirodni lijek...