Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Što mislite kolka je mogućnost ako zatražimo dekriminalizaciju posjedovanja nekoliko biljki npr. 4 kao i u Švicarskoj ili Češkoj ili količinu marihuanoi do 50-100-150-200 grama te pošaljemo razne linkove koji su potvrđeni od međunarodne zajednice znanstvenika ili su nekako priznati koji govore u našu korist...I svaki od nas pošalje neke svoje razloge njima u centar sadašnje vladajuće stranke jer u 50 dana oni će se morat jako dobro i brzo pripremiti...Mislim da bi se nešto moglo definitivno promijeniti samo SADA moramo pokazati inicijativu!!!!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Hmm, daleko je jos to... polako se to odvija, ajde nesto je započelo, nemozemo sad sve odmah

Prvo da dekriminaliziraju to bi bilo to za iducih 4-5 godina, onda uvođenje medicinske uporabe, a sa samom medicinskom uporabom ide i uzgajanje za svoje potrebe.... naravno samo uz papir sa doktorovim potpisom... ja mislim da to tako ide....

Onda bi se nakon svega toga trebala nazirat legalizacija a tu se vec govori o 10+ godina od sad.....


polako polako... jer ako navalimo prejako moze samo gore bit ako nam se zainate....
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Čitate li vi uopće članke prije komentiranja ?
U prvih 50 dana moraju donijeti proračun, a ne dekriminalizirati vutru.
Za koju piše ...
Što se pak poteza u budućnosti tiče,...

Znači nije određeno, može se dekriminalizacija desiti kroz 2012-u stupanjem zakona na snagu 2013-e.
Ili na kraju mandata, što čisto sumnjam radi utjecaja na mišljenje konzervativnijih birača u tom periodu.
Imaju već i pripremljen nacrt zakona, tako da je veoma izgledno da će se to odraditi tokom sljedeće godine.
A i ne moraju dekriminalizirati ništa, nekog velikog udara na broj sljedbenika ne bi imali, tj. osjetili.

Stoga budite sretni kada dođe do dekriminalizacije jer to znači pomak s mrtve točke, a onda je lakše.
Bez fantaziranja o 10 biljaka i pola kile za osobnu uporabu u neko skorije vrijeme.

Iako ja sam malo optimističniji od BigL-a, jer se to sve tehnički može srediti koroz dvije godine, ako se hoće.
Bitno je da se dekriminalizira jer tada se već lakše diše, a onda nakon toga ulazi u obzir jače lobiranje ove naše udruge
i veći pritisak na SDP dok su trenutno na vlasti.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
šta je vama ljudi pa neće oni pomaknut kazne a kamo li dekriminalizirat....pa vidjeli ste plan i program...jedan gram prekršajna prijava dva i pol diler jedino kaj će kazne za dilanje bit strože brutalno!...isto ko sad samo s većim kaznama...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
koga briga za dilere? a evo sto zoki kaze ako si slucajno preskocio dok si citao..."Davno smo rekli da to treba dekriminalizirati. To ne znači učiniti to nekažnjivim, nego učiniti da to nije kazneno djelo, da se ne ide u pritvor, da policija ne diže statistike na tome... Droga je zlo, ali nisu zlo benigni pušači marihuane, koje pozivam da to ne rade"
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Osvrt na izbore iz stranih izvora.
:sun2:
[video=youtube;aW3ZJHu7uZM]http://www.youtube.com/watch?v=aW3ZJHu7uZM[/video]
:icon_lol::ludaci_lol:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
derataur je napisao(la):
koga briga za dilere? a evo sto zoki kaze ako si slucajno preskocio dok si citao..."Davno smo rekli da to treba dekriminalizirati. To ne znači učiniti to nekažnjivim, nego učiniti da to nije kazneno djelo, da se ne ide u pritvor, da policija ne diže statistike na tome... Droga je zlo, ali nisu zlo benigni pušači marihuane, koje pozivam da to ne rade"

a ti očito neznaš da je i sad tako...prijatelju moj....volio dilere nevolio da te čope sigurno nebi imo jedan gram...automatski si diler...tako da....
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
$DoLaR$ je napisao(la):
a ti očito neznaš da je i sad tako...prijatelju moj....volio dilere nevolio da te čope sigurno nebi imo jedan gram...automatski si diler...tako da....

ne pricaj gluposti,nisi diler ako imas vise od jedan gram...sva sreca pa da nemas iskustva sa zakonom