Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Ma patetični su i licemjeri nabim ih na go k.... idem srolat gu i čilati pa zatim trčati ispod moje duge ;) ,makar mi "divljaci" imamo s čim uživati i ovo česme od svijeta trpiti.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ja onu voditeljicu nemogu smislit, ja bi joj svašta uradio dame neko ostavi samog u sobi s njom (i ne, nebi bilo ništa sexualno jer mi se između ostalog i izgledom gadi).... plus joši gospon Sakoman....


ne hvala....
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Zar ta dvojica 19-22 nisu mogli reci da je to konoplja bez THC-a, ionako nije pocelo cvasti ...

Povraća mi se kad vidim članke sa

- laboratoriji, droga, kodnog naziva skank, "veštački" uzgojena, nekoliko puta potentnija od droge pred 30 god


"Skank je pojačana verzija marihuane dobivena u laboratorijskim uvjetima uzgoja ali koja ima nepromijenjenu genetsku strukturu biljke.U odnosu na običnu marihuanu koja ima oko 2,5 % THC-a halucinogene tvari, skank sadrži i do 18% THC-a (psycho-tetrahydro-cannabinol) pa je znači učinak za isti novac puno veći i jači i čak po tome pristupačniji po cijeni.Da su posljedice ove jakosti i štetnije za organizam netreba posebno naglašavati."

Nevjerojatno je neznanje u ovoj regiji, počevši od samih pušača, pa nije ni za očekivati da bi javnost, policija i vlast bila nešto bolja.

Obično pušim s ekipom koja me i upoznala s travom i jednom prilikom upitam "je li ostalo išta trave, da zamotam još jednu?". Naravno odgovor je bio "nije to trava, nego skank." Za 50 godina ljudi neće znati da li je ovo smiješno ili tragično kad budu čitali ovakve stvari.

Ekvivalent ovomu je: Vodim žensku doma, idemo prema mom Jaguaru. Upita me "gdje si parkirao auto?", a ja kažem "nije to auto, to je BEMVE".

I onda kad takvim ljudima pokušaš objasniti, smiju ti se ...