Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
uopće mi se neda čitat takve članke... dobim proljev od samog naslova... bitno da svi sa mješkom gledaju pijanu mladež po norijadama... fuj!

i još jedan fuj za ove beskralježnjake....Marasovi
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Znate li vi u cemu je problem? U neobrazovanosti, neobrazovanosti politicara. Oni pojma o pojmu nemaju a o travi najmanje, zato nam i je tak kak je.
Kaze nikad joint u zivotu nisam vidio ali sam protiv toga. Nigdje logike.
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
nisu samo političari neobrazovani, neobrazovano je preko 89 posto građana... zato i jesmo tu di jesmo...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Da bi rijec reko... mozda je i preko 90%. Cak i pusaci trave ne znaju o travi, to je cinjenica, idemo offtopic al samo da dovrsim misao....


Trava je opca nepoznanica, niko nis ne zna o njoj, cak ni stoneri koji je duvaju, najbolji primjer je spricana trava...dakle nemamo o cemu pricat no otom potom i jos jedno isprike zbog offa.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
ma znaju oni politicirai obrazovani su mislim vecinom je jasno da se nemoze brendirati vutra i da ima puno love u to, eto naprimer kod nas u makedoniju zabranjeno je kupovati alkohol do 19 casova a ljeto do 21 cas i sta to znaci??? znaci kada je zabranjeno vise te tera da ga imas da ga nabavis mogu oni da zabrane na maloljetnicima bez licnu kartu da ne smeju kupovati a ne vremeno do 21 casova bzvaze mislim a vutra kada bi bila legal onda nemogu da unovce novac zato propagiraju da je zabranjeno razumemo se jel?:) a ljekovitosti o vutri vec ima puno priznatih labaratorija koje to dokazuju i jos isputuju kada je nesto zabranjeno ima vecu cenu nego kada je dostupno svakome.....................
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Maverick, one su ne profitabilne udruge, znaci nakon pokrivanja svih troskova i plaća zaposlenika, ostatak novaca prosljeduju dalje. Vecinom u humanitarne svrhe.

A i dispenseryi bi sigurno i dalje bili koristeni, jer nebi svi uzgajali, a i cijene bi ogromno pale u njima
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
jeste, mi bar u exYU svi znamo kako stvari koje stoje na papiru, a kako zapravo izgledaju u stvarnosti. dispensery je trgovac, trgovac žudi za profitom jer inače to uopće nebi radio. I da, točno to cijene bi pale kaj im nimalo nije u intreresu. to što se nama razni "trgovci" čine simpatičnima jer se bave kanabisom ne čini ih ništa manje pohlepnima. evo ti pa slušaj:
Russ Belville: 'I Gots Mine': Dispensary Owners Against Marijuana Legalization
Why Medical Marijuana Stores Are Fighting Legalization - Business Insider
Another dispensary owner against California legalization | The NORML Stash Blog
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ma nek se valja bar industrijska, da se ispere program protiv konoplje u ljudskim mozgovima.. kod mene prodajemo ulje semena, cokoladice, proteine, svasta nesto od konoplje, a sve vise ljudi trazi od mene i "ono pravo ulje" da bi lecili raka i slicno, meni srce peva tada i samo ponavljam LEGALIZE IT!!
mada mi se neki dan desilo, da me drugarica sa kojom sam zapalila svoju prvu buksnu, pitala "e, a jel ce me pukne ova cokolada od konoplje", smorila sam se kao bulja, kako su cak i duvaci neobavesteni o svemu..