Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma da.. jos jedna fino upakirana laz na koju ce se masa ovaca pozivat kao na "znanstveni argument".

ROFLMAO smijurija zesca..

Zamislite cuda.. u ovom istrazivanju se mozak smanjuje sa godinama neovisno o pusackim navikama..
http://www.sciencedirect.com/scienc...serid=10&md5=436a926aea29d12deac695ad29e16bf8
wow.. bolje da netko otrci tamo u australiju i obavijesti one vrle inteligentne znanstvenike da su upravo ulupali godine i milijune na cistu pizdariju koja veze s materijom koju su istrazivali nema (mozgom).

isto vrijedi za ove bisere.. no shit genius
http://www.bio-medicine.org/medicine-news/Link-Between-Alcohol-and-Decrease-in-Brain-Size-2410-1/
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Iz dana u dan sve vise istrazivanja se svode na to da pokazu da se marihuana malo razlikuje od raznih teskih droga,sto nimalo nije tacno,ali mali broj ljudi je toga svestan...Neinformisanost ljudi dovodi do toga da poveruju u svako ovakvo sranje,samo im je dovoljno da cuju rec "istrazivanje" a nije bitno ko ga je sproveo...Vecina ne gleda na to iz vise aspekta vec se oslanja na needuciranu raju koja bi snagom gde treba prichom i civilizovanim nacinima...Tih bezveznih clanaka ce uvek biti bez obzira na sve...Puno njih zeli da veruje samo u ono sto im odgovara odbijajuci da prihvate cinjenice...
Nama ostaje samo da se smejemo takvim...
 

KaraJack

Aktivan Član
Laidback je napisao(la):
Mislim da vas je dosta preskocilo bitan dio clanka.

...ispitanici koji su pusili najmanje 5 pljugi dnevno tokom 15 godina...

Pa sta ocekuju? Da ce biti tip-top ostri i skonecentrirani? Spaljeno ko šiba, upuseno 24/7 tokom 15g. Ne mozes bit "normalan" ni da hoces ;)


Nula, vise me spalilo sta sam kemijao a ne pljugao, da napomenem ako već pljuga sa tabakom moram reci da tabak dosta ovisno radi = nervoza, tegobe za spavanje, smanivanje kila, smanjivanje glavnih vitamina, onda rak pluća ili pušačka noga se može dobit.


I sad cijeli zakljucak je da je Weed 10000% gori od tabaka, tabak bi se trebao zabranit ako oštra žestica, bo o ovome bismo mogli godinama diskutirat ali nemoreš ništa protiv propagande koja vodi UN i USA.

Europska unija planira uvesti weed za medicinu ali nisu sve članice za to i eto sve od početka !!!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ma..tko ih jebe...vidit ce oni kad se srusi babylonski sistem...smrdljiva gamad...umjesto da svima ucine lagodan zivot samo ga "man behind courtain" mogu imat...e pa tu se varaju....

BLAZE IT!!!!
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
A sta se cudite australskim istrazivanjima, ako ce ista igdje biti zabranjeno onda ce se to prvo u australiji dogodit - prvi su zabranili salviu, jedini su zabranili HBWR, a tu su onda i brda filmova i video igara, cak su laser pointere zabranili i to pod prijetnjom zatvora samo zato jer je neki idiot svijetlio po avionu dok je slijetao.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Da nije zabranjena,ovaj forum mozda ne bi postojao,jer se ovde zalazemo za legalizaciju i dekriminalizaciju...Ali tu je i puno informacija pa bi mogao biti forum samo za to,bez legalize...
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Kazu da je NATO spalilo "drogu" na licu mjesta...
E bas me interesuke kako je bilo vojnicima koji su je palili..LOL..:icon_mrgreen:
Isto tako i dali su si napunili dzebove i ranice.. ..:icon_mrgreen:, znam da sam ja bio tamo sigurno bih punio dok ne pocne da pucaju rubove....:icon_mrgreen:
Pozdrav....:icon_mrgreen: