Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ali kako je to receno znaci zakljucak
"droga je spaljana na mestu gde je nadjena"

joj ......uzdah izdah.. :)
 
21.05.2008
20
0
0
43
Yami_Raziel je napisao(la):
"Količina ukazuje, kažu u policiji, da je konoplja bila uzgajana zbog proizvodnje opojne droge marihuane"

A ne...uzgajana je zbog proizvodnje opijuma...


koji debili *****u mater..nemaju se s cim drugim zajebavat-.-
Šta ti travu smatraš opojnom drogom. Tu postaš više od godine, a još nisi shvatio poantu sajta. Ja nikad nebi htio da se legalizira opojna droga niti da se proizvodi. Taj lik bi ju i tebi prodao. Ajd da neko ima toliko biljki al RAZNIH za osobni gušt, da proba, da poćasti ljude, društvo. Al to radit iz profita dok u okolici od 1000km nema nekog Coffie Shopa je za kazniti.

Zašto ti čekaš lagalizaciju, da bi se obogatio il da bi mogao guštat!?

Mislim stvarno malo razmisli kako češ nešto komentirat ako te ja tj. ovaj moj post iz živcira. Al rista tako stvari stoje, ne treba nam masa toga da bi se zadovoljili. Ljudi ne sade vinograde, šljivike, hmelj itd. da bi profitirali već da bi guštali bar većina. Jel najbolje je ono što si sam uzgojio. Stoga se sa ovakvima rija treba pozabavit. Ni samo litru vina nemožeš/nesmiješ prodat na placu, a da to nije kažnjivo. Umjesto da te smeta što ju nazivaju opojnom drogom ti ih psuješ jel rade svoj posao. Koji će radit dokle god ini ljudi ne shvate razliku izmedju zlouporabe i konzumacije.

Jel ako u parku popiješ jednu-tri pive konzumiraš i guštaš, a ako u parku popiješ gajbu pive(po osobi) onda i pivu zloupotrebljavaš i ugrožavaš i sebe i druge. Mislim da mnogi ne vide razliku al bi im bilo vrijeme da progledaju.. Sa nićim se nesmije pretjerivat.. Osim sa sexom..

Sorry, al si me malo naljutio kao i taj textopisac sa NoveTV..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Slušaj da nema komercijalnih uzgajivača nitko tko ne može uzgajati nebi pušio tak da neam ništa protiv njih
Naravno da bi bilo bolje da svi uzgajaju za sebe ali to trenutno nije moguće i zato ako neko uzgaja i prodaje po realnoj cijeni to je sasvim u redu
A sad zašto forum promovira osobni uzgoj i zabranjene su teme o komercijalnom je druga priča i dobri su razlozi i neda mi se ulazit u to ovako ujutro
I očito je da se čovjek šalio što se tiče opiuma.. ono wtf?
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Mr. Spinx je napisao(la):
Šta ti travu smatraš opojnom drogom. Tu postaš više od godine, a još nisi shvatio poantu sajta. Ja nikad nebi htio da se legalizira opojna droga niti da se proizvodi. Taj lik bi ju i tebi prodao. Ajd da neko ima toliko biljki al RAZNIH za osobni gušt, da proba, da poćasti ljude, društvo. Al to radit iz profita dok u okolici od 1000km nema nekog Coffie Shopa je za kazniti.

Zašto ti čekaš lagalizaciju, da bi se obogatio il da bi mogao guštat!?

Mislim stvarno malo razmisli kako češ nešto komentirat ako te ja tj. ovaj moj post iz živcira. Al rista tako stvari stoje, ne treba nam masa toga da bi se zadovoljili. Ljudi ne sade vinograde, šljivike, hmelj itd. da bi profitirali već da bi guštali bar većina. Jel najbolje je ono što si sam uzgojio. Stoga se sa ovakvima rija treba pozabavit. Ni samo litru vina nemožeš/nesmiješ prodat na placu, a da to nije kažnjivo. Umjesto da te smeta što ju nazivaju opojnom drogom ti ih psuješ jel rade svoj posao. Koji će radit dokle god ini ljudi ne shvate razliku izmedju zlouporabe i konzumacije.

Jel ako u parku popiješ jednu-tri pive konzumiraš i guštaš, a ako u parku popiješ gajbu pive(po osobi) onda i pivu zloupotrebljavaš i ugrožavaš i sebe i druge. Mislim da mnogi ne vide razliku al bi im bilo vrijeme da progledaju.. Sa nićim se nesmije pretjerivat.. Osim sa sexom..

Sorry, al si me malo naljutio kao i taj textopisac sa NoveTV..

buraz ti si zesce zabrijo....

procitaj konstrukciju recenice...

"BILJKA JE UZGAJANA ZA PROIZVODNJU MARIHUANE"

ta recenica zvuci kao da svi uzgoje biljku i onda nekim kemijskim nacinima dobiju ganju iz nje...

totalno si zabrijo...
ja sam se smijao tome a ne necem o cem si ti zabrijo...iskreno me boli dali se uzgaja za komercijalnu proizvodnju ili za osobni gust...dok god se ne kemija po biljci...

peace...

*u buducnosti bi mogo malo procitat postove a ne odma skakat na ljude zasto ovo zasto ovo...kao sto vecina "starijih" na ovom forumu radi..."
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Mr. Spinx nemaš pojma.

Prvo imo je 7 biljki ako još nije izbavio muške dobit ce max. 250g trave, ak racunamo malo cesce pusi i da ima curu i frendove koje ce tu i tamo pocastit je za OSBNU UPOTREBU a ako nije neku jaka sorta cak ce mu malo biti do sljedeceg uzgoja. Pa ako nisi primjetio tu ima ljudi i sa dosta vise biljaka a svejedno za osobnu upotrebu.

Izraz opojna droga je ispravno koristiti za opijate tako da si i u komentaru ispod clanka napiso glupost jer npr. LSD nije nista vise opijat nego Kanabis.

A i da je uzgajo za prodaju kog briga, pa usudio bih se reci da možda 1 od 100 pusaca uzgaja, od kud bi oni nabavljali. Pa ne radi se o onima koji uvoze i prodaju sranja.
 

KaraJack

Aktivan Član
I da je uzgajo za prodaju kog briga, svako nosi posljedicu i mora znati da je činjenica ta da je to kazneno dijelo. A to koliko je biljaka imao i koliko bi bio urod isto je pitanje uzgoja,drotovi i sudski viještaci znaju pretjerat sa svojim izvještajom kao i sa procijenom.Dok ste malo skužili balkanski drotovi su naj neizučeniji u svojoj struci kao i zakonski dijelatnici.

Na balkanu je kriminal broj jedan kapitalna kriminal - prevare i utaja poreza pa onda dolazi droga i prostitucija. U zadnjih mijeseci sve više droge pada i to je dobro ali sve manje se ljudi hvata koji utajivaju porez i etc.


Sve je opojna droga dok nije legalno dali bio heroin ili vutra ili kokain ili extecy sve je to u istom nazivu i tako ce ostat do daljnjeg

Peaccee
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
DirtyDeeds je napisao(la):
Izraz opojna droga je ispravno koristiti za opijate tako da si i u komentaru ispod clanka napiso glupost jer npr. LSD nije nista vise opijat nego Kanabis.

drti ja ti obećavam da ćeš popiti ban i banovaću te svaki put kad se regaš
ako još jednom pa i slučajno budeš uporedjivao LSD sa kanabisom
i potencirao da je to isti đavo samo drugo pakovanje

opet maloumniče nenormalni moram da ti pišem

TRAVA raste iz zemlje
LSD iz epruvete
i nemaju dodirnih tačaka
(sad mi pade na pamet da si ti možda "dete iz epruvete"pa to smatraš majkom prirodom)
batali tu priču ako hoćeš da se družiš sa vutra.orgom
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Wooohh... Kakva su to koplja mrznje bacena? Balcan, druze, nije na meni da se mesam ali editiraj post Dirtya ako nije u redu, posalji mu PM, ako nevredi banaj ga... Ovo sto ti radis je zloupotreba moci i treba sam sebe da banujes!!
Pitanje je dali se mi ovde borimo za SLOBODU ili za legalizovanje licnih strasti i zavisnosti? Meni se cini kao da se vi ovde borite za slobodu samo onoga sto vama odgovara... (ne svi, naravno...)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
A stvarno znas pr0srat glupost dirty.. neznam jesi malo spor nekad il jednostavno ne kuzis koliko ljudi danas koristi kanabis u medicinske svrhe.. lsd je teska droga i zbilja mi nije jasno kakav mentalni sklop moras imat da usporedis bakicu koja vaporizira na volcano da si olaksa bolove i nekog tko tripa na LSDu doslovno van sebe. Kao sto balkan kaze vutra raste iz zemlje, a mi je konzumiramo onakvu kakvu je priroda dala u istim takvim prirodnim omjerima, bez ekstrakcija i kemijanja.. cak i hash se moze dobit jako lako prodjes li prstima po jos zelenom cvijecu tako da je i on prirodno dostupan poput tresnje ili smokve otkad ima ljudi. Ta biljka nam je duboko ukorjenjena u kulturu i genetiku, zato i imamo specificne receptore na mozgu rezervirane specijalno za canabinoide, a smrtna doza je 750kg u 15min sto je smjesno jer voda je toksicnija.. Osim toga uz b17 je jedina stvar poznata znanosti sposobna ljecit rak.

Usporediti LSD sa time i srozat tu svetu biljku na razinu jednog opijata je ignorantni besmisao poput vlasti koja takve zakone i donosi bez imalo razumjevanja materije iz ciste pohlepe za farmaceutskim profitom i nimalo suosjecanja za one koji svoju medicinu zele 'kupiti" u svojem vrtu, a ne u njihovim beskonacno skupim, neucinkovitim i zdravstveno opasnim tvornicama kemije.
 

KaraJack

Aktivan Član
dziba;

Jbga balcan mu kaže istinu u facu, dali to napisao ili mu u četiri oka rekao to šta je napisao i ja bi mu napisao. Zlo uporaba moči je kad nekoga u samome startu blokiraš, shebeš itd. To šta je on LSD sa zizom usporedio je ipak bullshit.

Razumna školovana i informirana osoba če reći da je tu razlika ovo je natura a ovo je kemija i to su dva različita svijeta.

Pa ako se varam ispravi me!
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
dziba je napisao(la):
Wooohh... Kakva su to koplja mrznje bacena? Balcan, druze, nije na meni da se mesam ali editiraj post Dirtya ako nije u redu, posalji mu PM, ako nevredi banaj ga... Ovo sto ti radis je zloupotreba moci i treba sam sebe da banujes!!
Pitanje je dali se mi ovde borimo za SLOBODU ili za legalizovanje licnih strasti i zavisnosti? Meni se cini kao da se vi ovde borite za slobodu samo onoga sto vama odgovara... (ne svi, naravno...)
potpisujem
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
balcan_smoke je napisao(la):
drti ja ti obećavam da ćeš popiti ban i banovaću te svaki put kad se regaš
ako još jednom pa i slučajno budeš uporedjivao LSD sa kanabisom
i potencirao da je to isti đavo samo drugo pakovanje

opet maloumniče nenormalni moram da ti pišem

TRAVA raste iz zemlje
LSD iz epruvete
i nemaju dodirnih tačaka
(sad mi pade na pamet da si ti možda "dete iz epruvete"pa to smatraš majkom prirodom)
batali tu priču ako hoćeš da se družiš sa vutra.orgom

AK MI NE ŽELIŠ MAKNUT ONO SRANJE PRED BAN ONDA MI DAJ JEBENI BAN. AK NE SMIJEM NAPISAT DA LJUDI KRIVO PIŠU ZA SVE ŽIVO DA SU OPIJATI ONDA NEMAM TU ŠTA RADIT. ŠTA SI TI TOLKO PRIMITIVAN DA TI JE SVE OSIM TRAVE OPIJAT????????!!!!!!!!

Evo na ovom forumu sam puno toga naucio al nisam znao da i drugi ne smiju naucit bilo sta sto nema veze sa zelenim......a najbolje od svega ovo ima veze sa ispodprosjecnom obrazovanoscu osobe koja ne razumije znacenje rijeci opijat.

Evo ovako tko zeli forum na kojem smije reci ISTINU nek dodje na (predrag mi je (bio) forum da bi odvacio,razvlacio ljude) ,sve je puno spama al nema veze, vec ce neko opet pokrenut forum kad vidi da ima ljudi.......i slobodno nek ko god zeli pljuje sta god zeli dok god ima cinjenice. Evo tak se forum može ocistit od nas govana koji žele živjet s prirodom ali i shvacaju da je ovo 21. stoljece a ne srednjiu vijek još prije nego što je napravita žesta.

Jebote nemog vjerovat................:-(......
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
mene nekad stvarno iznenade ljudi na ovom forumu...

iskreno mislim da je dziba dobro napisao...a svi vi moderatori...i admini i sta vec ja znam..mogli biste se malo zachillat...

non stop tu sirite neku spiku jednakosti i tolerancije a koliko vidim ne samo po ovom vec po svemu nitko ju ne postoje...malo licimjerno...

i sta sad ak je covjek napisao da je slicno..mozda je iz njegove subjektivne perspektive slicno?

i on je isto osoba kao i ti balcan..ako je njemu slicno nema jebenog razloga da umanjujes ili kritiziras njegovo subjektivno misljenje samo zato sto tvoj mozak to nemoze prihvatit...pricamo o nekim slobodama naroda i biljki a kako ces oslobodit cijeli svijet kad nemozes jedno subjektivno misljenje prihvatit?

ovaj forum me nekad jako razocara...
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
KaraJack je napisao(la):
dziba;

Jbga balcan mu kaže istinu u facu, dali to napisao ili mu u četiri oka rekao to šta je napisao i ja bi mu napisao. Zlo uporaba moči je kad nekoga u samome startu blokiraš, shebeš itd. To šta je on LSD sa zizom usporedio je ipak bullshit.

Razumna školovana i informirana osoba če reći da je tu razlika ovo je natura a ovo je kemija i to su dva različita svijeta.

Pa ako se varam ispravi me!


Stvar je u tom nekom projektovanom cilju, koji je legalizacija marihuane, ali ja mislim da je cilj nesto sasvim drugo, a to je licna sloboda. Da svako ima izbor da deluje onako kako zeli I da iskusi zivot bez ogranicenja. Trebalo bi da se borimo protiv ogranicenja svih vrsta. Jer, mislim, kada se budemo izborili za legalizaciju shvaticemo da problem nije u tome vec u nama samima, odnosno ljudima I medjusobnim odnosima. Koja je svrha ako se mi ponasamo isto kao I oni koji su protiv?
Verovatno je Balcan Smoke OK decko I delovao je impulsivno (kao sto sam I ja na sve to), ali ja se oslanjam na to da su ljudi na ovom forumu razumni, a pogotovo oni koji upravljaju na bilo koji nacin…
Videcemo kasnije, verujem, da su I sve te stvari koje su na “crnoj” listi trenutno jos jedan cilj za koji cemo se boriti, a to je sloboda od svih nametnutih ogranicenja… PEACE!
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
Admini i njihovi potcinjeni su zarobljenici vlastitog pravilnika iz 2004 koji je donesen u sporazumu sa vlastima(koje drzave?),a to je vec zastarilo i treba ih oslobodit takve robije.Ne mora to bit ka u Rumunjskoj(Causesku)a ni ka u Tibetu(Dalaj Lama),mozda referendumom.
"In such a world of conflict, a world of victims and executioners, it is the job of thinking people, not to be on the side of the executioners."
Albert Camus
 

KaraJack

Aktivan Član
Dziba;

Sve to stoji sta si napisao, ali ovo nema veze sad sa temom na koju se dovezujemo. Tema je vijesti iz novina a tema za legalizaciju je malo drugdije :eek: .

Da svi se borimo za pravo glasa i pravo da nam se nešta da šta mi hoćemo da konzumiramo i etc. ali poanta rasprave da je blakan njemu rekao šta misli kao sta je član rekao svoje šta misli.
Obadvojica imaju pravo glasa da kažu ono šta misle :) Vijerujem da od nas svako može malo puls na gore dignut kad čuješ Cannabis je Opijata, postoji klasa cannabisa sa opijatskim sastojom ali nije sad da bacimo cannabis u Opijatsku sekciju. Taj cannabis se upotrebljava u medicinske svrhe a sam znaš koje...

Ako več pričamo o legalizaciji, moram reći ali stvarno ču reči da balkanci nemaju hrabrosti dignut glas za legalizaciju ili ublaživanje zakona posebno za cannabis, samo priče čujem od pametnih ljudi i čitam tekstove koji nemaju nikakav utijecaj, jer kad pogledam svi bi htijeli legalizaciju ili deskriminalizaciju pa svi se borimo za glas ili....molim ?? di ??? ko..?? šta..??? ne čujem ne vidim !!! E to je to, svi pričaju i pišu ali niko nema hrabrosti i okupit se pred ministarstvom i zajedno sa udrugom zapalit joint.

To se radi svake godine: Berlin, Koeln, Wien, Pariz, London, da ne nabrajam mi smo **********ice za glas, u rat smo majak i batina, u sport, u izmuivanju i ima dosta toga; svi pratimo glas iz Politike i tako će ostat jer smo na lancima i podmazanim očima od kad balkan postoji.

Možemo sijest za stol i spikat o legalizaciji, ako nema pomaka kojeg do sada nije bilo onda neće ga bit, zakon je ostao isti čak je još gori ako se ne varam.