Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
KaraJack je napisao(la):
To se radi svake godine: Berlin, Koeln, Wien, Pariz, London, da ne nabrajam mi smo **********ice za glas, u rat smo majak i batina, u sport, u izmuivanju i ima dosta toga; svi pratimo glas iz Politike i tako će ostat jer smo na lancima i podmazanim očima od kad balkan postoji.




Svako postovanje,ali dobro znas kakav je zakon kod nas(yuga) sto se tice marihuane,i znas da ako bi uradili tako nesto celoga zivota bi te tretiralli kao narkomana.A puno nas imam toliko toga da izgubi,puno ljudi ovde ima zenu i decu koji bi na njih gledali puno drugacije kada bi znali da ima dodira sa ganjom(koju ovde smatraju drogom)...Nekima je to puno vaznije od svega drugog...S druge strane tu su oni koji su spremni za to i svesni svega sto bi se moglo desiti i nece zaliti za uradjeno...Pricham o tom izlasku i pusenju pred ministarstvom,i slicnim stvarima,to nije nista posebno ali u yugi se na to gleda s cudjenjem...Koliko njih je prozivano narkomanim jer pusi marihuanu...I osudjivano od strane drugih zbog toga...Neki bi mogli i posao da izgube...To je samo moje misljenje...
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Tema je otisla off mnogo pre mog posta ali kakve to ima veze, rasprava je korisna i eto desila se spontano nismo roboti, a onaj ciji je posao da brine o tome moze kasnije da regulise to i zdravo...
Svako "ima pravo" da kaze sta misli, ali dali su to stvarno "njegove" misli ili tudje, a i nacin komunikacije je u pitanju...
Jos i ovo... Mene neces videti ispred skupstine, to je sigurno, jer mislim da je problem u nama, a ne u "njima" a to se neresava ispred skupstine...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
High Times je napisao(la):
Admini i njihovi potcinjeni su zarobljenici vlastitog pravilnika iz 2004 koji je donesen u sporazumu sa vlastima(koje drzave?),a to je vec zastarilo i treba ih oslobodit takve robije.Ne mora to bit ka u Rumunjskoj(Causesku)a ni ka u Tibetu(Dalaj Lama),mozda referendumom.
"In such a world of conflict, a world of victims and executioners, it is the job of thinking people, not to be on the side of the executioners."
Albert Camus

OK, odlična ideja...ja sam za! Ukinimo pravilnik iz Austro-Ugarske i posvetimo se
onim važnijim stvarima: zaraditi pare na prodaji sjemenki i klonova.
Organizirajmo skupove growera/forumaša kako bi testirali plodove svoga truda u
predivnoj harmoniji života...prekrasno.

nevezano uz quote:

Kako je već prije napomenuto ovo je Vutra.org!!! Nisam zadrta maloumna seljačina,ali
ako se nešto zove vutra i ako je tome posvećeno zar treba imati i spomena o bilo kakvoj
kemiji??? Nevezano jeli nešto jednako "štetno" ili štetnije od marihuane, ako spada pod
grupu kemijiskih derivata ovdje nije mjesto za spominjanje istih jer samo dolazi do
negativnog publiciteta ovog sajta.

Tko želi raspravljati o takvim stvarima, link je tu: http://www.uho.hr/

Ako nekome nisam bio jasan, neka slobodno kaže.

I za kraj. Osvane post nekog klinca 15-16 godina kako je jeo slikice i kako je to
zakon i preporuča svima. Znači mi trebamo kao nekakva administracija reći,
BRAVO mladiću što iznosiš svoja iskustva i podržavamo te da njupaš i dalje jer ipak
to nije štetno za mozak ili bar jednako štetno kao i marihuana.

:maryjane:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mislim da glos pravo zbori i da je ova rasprava izbila najviše zbog nesporazuma oko toga šta je ko htio reći i otišla predaleko.
Predlažem da se sve ovo obriše
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
čekaj da ih još malo poprskam,da se lakše upiju :lml_spam:

dragi dziberu i visoko vrijeme radite vi šta vam je volja i predlažite isto tako šta vam padne na pamet,nikakav problem
drtiju nije prvi put,mislim da mu je ovo dvadeseti put da priča ovakve priče
a vi ste očigledno suviše kratko na ovom forumu da bi nešto skapirali
ima nas više ovđe i nema tu vlasti da meni niko ništa ne može
ali me svi moderi i admini znaju
ja ne volim foliranje i neku predigru prije glavne teme
volim direktno da kažem
a svi vi koji ste navikli na uvertire i život vam je toliko isfoliran da vam vam je nenormalno kad se nešto direktno kaže
posjetite profesionalca da vam pomogne

da sam/smo pustili sve maloumnike da iznesu svoje mišljenje i njihovo gledanje na to šta su a sta nisu droge i njihove uporedbe i konstatacije
ovaj forum bi više ličio na apotekarsku ustanovu

odavno je vidljiva struja ljudi koji žele legalizaciju ili dekriminizaciju konoplje
i struja ljudi koja se trpa svim i svačim i hoće i nas da ubijede a ni sebe ne mogu da je to isti đavo
na svu sreću njih je jako malo
ali mnogo im izmet smrdi



opet po 1000000 put
ovo je vutra org
znate tra-vu
pa zamijenite mjesta
i dobijete
vutra

a ti drty piši kad stigneš :vb_whip:
kupio sam ti prvu klasu banexpresa

EDIT: zaboravih reći drtiju i njegovoj lošoj memoriji
već sam ti rekao prije ne zanima me šta jeste a šta nije opijat
i kako ja gledam na sve to
važno je da se ovđe borimo za potpuno drugačiju stvar
a ti je ugrožavaš po stoti put
od traženja opijuma dragim članovima iz makedonije pa sve ostalo
da su hemije super
po poruci koju su prenijeli ovđe vidi se iz kakve si ekipe i šta ti je preokupacija
odmor će biti jer tebe nema :icon_mrgreen:
 
21.05.2008
20
0
0
43
Na kraju posta mu fino piše sorry.. Puko sam taj dan.. Krivi ključ kriva vrata.. A i istina krivo sam shvatio od njega napisano.. No svejedno, ne volim kada se Marijuana stavlja u koš sa svim drugim stvarima.. I alkohol je opijat i samo zbog toga bi ju već trebalo ozakonit.. Il zabranit alkohol.. No država bira..
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
balcan_smoke je napisao(la):
čekaj da ih još malo poprskam,da se lakše upiju :lml_spam:

dragi dziberu i visoko vrijeme radite vi šta vam je volja i predlažite isto tako šta vam padne na pamet,nikakav problem
drtiju nije prvi put,mislim da mu je ovo dvadeseti put da priča ovakve priče
a vi ste očigledno suviše kratko na ovom forumu da bi nešto skapirali
ima nas više ovđe i nema tu vlasti da meni niko ništa ne može
ali me svi moderi i admini znaju
ja ne volim foliranje i neku predigru prije glavne teme
volim direktno da kažem
a svi vi koji ste navikli na uvertire i život vam je toliko isfoliran da vam vam je nenormalno kad se nešto direktno kaže
posjetite profesionalca da vam pomogne

da sam/smo pustili sve maloumnike da iznesu svoje mišljenje i njihovo gledanje na to šta su a sta nisu droge i njihove uporedbe i konstatacije
ovaj forum bi više ličio na apotekarsku ustanovu
Druze, nemoj da se ljutis, bice sve u redu.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
xe xe xe da se ja ljutim ti bi to osjetio po mozgu
prvo trebaš da stekneš poštovanje da bi tvoje riječi imale težinu
ovako si jos jedan od 5000 koji hoce da ga neko čuje nadzibrenog
a smiješan si bez tebe osta :bananabang:

p.s. imaš ove simpatične smajliće na početku poruke koji ti iskazuju stanje pisca u momentu,čisto da znaš kad se neko ljuti a ko ti se smije u facu,pošto ti teško ide,
vodi slikama,kiss
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Pa oni su rekli da se to prodaje pod nazivom skunk a ne da je skunk...
Blago nama "skunk" je sva trava koja se odradi kako teba:))))
A sto se tice zaplijena, kod vas u hrv murija je bas aktivna a bas se pitam zasto su toliko zapeli na travu, svako malo neko pada
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Izraz skunk za opisavanje vutre potice iz Amerike, i u bukvalnom prevodu znaci tvor (znate ono sta lici na macku sa debelim i dugackim repom i bjeloj liniju uzduz tjela).
Tako da Amerikanci imaju obicaj za svaku travu koja mnogo jako mirise reci da je skunk, bez razlike o kakvoj se genetici radi
U tome smislu da je i miris tvora veoma potentan, pa stime uporedjivaju i vutru koja je potentna na miris.

Pozdrav...:icon_mrgreen:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma skunk ili ne uopce nije poanta.. poanta je veca to sto takvu vutru nazivaju GENETSKI MODIFICIRANOM.. kakvi su to ignorantni majmuni to nema nigdje... to je ogromna doza negativnog javnog publiciteta vutri i netko bi morao reagirat na te izjave bez mozga.

Inace svaka cast murjacima i novinarima.. sve su pogodili osim cinjenice da genetski modificirana vutra uopce ne postoji, da to nije bio skunk nego neka druga dobro uzgojena genetika, i decko je vjerovatno uzgajo za svoje potrebe, a ne prodaju (7 biljaka nisu ni spol pokazale).

Eto fulali su samo ta 3 sitna detaljcica oko kojih se jedna ozbiljna pravna drzava nema vremena zajebavat.