Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.01.2017
48
34
18
Danasnje novine...
 

Prilozi

  • 20180401_120327.jpg
    20180401_120327.jpg
    357,7 KB · Pregleda: 121
  • 20180401_120333.jpg
    20180401_120333.jpg
    517,9 KB · Pregleda: 114
  • 20180401_120338.jpg
    20180401_120338.jpg
    391,7 KB · Pregleda: 97
  • 20180401_120359.jpg
    20180401_120359.jpg
    424,7 KB · Pregleda: 99
  • 20180401_120450.jpg
    20180401_120450.jpg
    421,8 KB · Pregleda: 130

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Odlična reklama za nas:thumb:
Ljudi trebaju, da se izobraze po tom pitanju:zvizd::wave:i da nauče uzgajati za sebe.

Vidi se, da je legalizacija blizu, zato plasiraju takve vjesti. Plaše se, ne nas ljudi nego neće više na kemiji neče zarađivati takve pare, kao do sada.
Legalizaciju ne mogu više zaustaviti. Gotova priča oko toga.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Nije vrijedan spomena...
Edit;
Sad kad sam dosao malo sebi...damm sour..Vrac seeds..ufff:smoke: moram priznati kako sam zatecen intelektom novinara koji je napisao clanak.Znaci,koliko sam ja shvatio...."narko-dileri" uce svoje kupce uzgajati marihuanu kako od njih samih nebi kupovali:lol:smiley9934:lol:smiley9934i jos im ti "narko-dileri" daju mentore koji ih tome uce,a sve u svrhu da apsolutno nista ne zarade od svega toga.Isto je zanimljivo kako ti isti "narko-dileri"svojim "kupcima" daju "vezu" za kupovinu sjemena kako bi sami uzgojili Marihuanu tj. ljek..jako zanimljivoeyessss:Pa druze novinaru...odluci se..jel se tu prodaje "droga"ili se uci bolesne ljude kako da svoje najmilije izljece od raznih zlocudnih bolesti,da poboljsaju svoje zivote,budu zdravi,sretni i svoji..odluci se...samo znaj jedno,u lazi se tesko odluciti..jer laz je jedna jedina..tvoja "gospodine"..samo tvoja.Sretan Uskrs:thumb:
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nije me mrzelo i otisao do radnje i bacio 21€centu :) tekst je njesra, bukvalno, nista nema, osim sto kukaju jer se neko dosetio da gaji za svoje potrebe i obrazuje druge, umesto da finansira mafiju!!! pise nesto o prodaji putem interneta, ali ne za vutraorg.
i nesto sto je interesantno, pre neki dan sam negodovao zbog irka statusa gde su naveli nas sajt da se ljudi obrate ovde za pomoc, a sad ovo u provladinom govnoidu!
e da, i poruka autoru: enise penise.
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
Nemojte se uzbudjivati. Mi cemo i dalje biti najveci borci protiv kriminala de facto. Svaki hed uzgojen u nasim ormarima je euro manje krimi tipovima koji bi taj novac iskoristili za ko zna sta. Koracajmo svojim putem, bitno je da je nasa savjest cista. Bitno je da se ljudi lijece.

Psi laju, karavani prolaze:djede:

A sad, nastavimo sa svojom, danas tako rijetkom, plemenitom misijom:vutra::respect:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sad se setih, taj steva je vec bio pominjan pre dva meseca... minja ga nagazila tamo u temi legalizacije

http://www.centarzabezbednost.org/glasno-ne-legalizaciji-marihuane/

Saopštenja
Glasno NE legalizaciji marihuane

5. januara 2018.

Centar za bezbednost, istrage i odbranu DBA najoštrije osuđuje javni poziv za legalizaciju marihuane koji je uputila naša poznata šminkerka Jelena Maćić preko društvenih mreža.
Smatramo da je nedopustivo da ovako javno propagiranje konzumiranja narkotika prođe bez osude. Legalizacija bilo koje droge može da donese samo štetne posledice, i toga nisu svesni oni koji konzumiraju marihuanu i oni koji se zalažu za njenu legalizaciju.
Mnogi veruju da marihuana spada u lake droge i da nije opasna. Centar DBA smatra da ne postoje lake i teške droge, droga je droga i ne treba je legalizovati, te se protivimo svakoj propagandi koja ima za cilj promociju i legalizaciju bilo koje droge.
Mi se ne bavimo politikom te ne ulazimo u činjenicu da li je ovo politički potez Jelene Maćić, ali svakako bio on politički ili ne, moramo ga svi, kao celokupno društvo, osuditi. Podizanjem granica mogućom legalizacijom marihuane dobili bi samo loše stvari i baš iz tog razloga potrebno je da podignemo glas protiv svih onih koji kroz predloge o legalizaciji droge pokušavaju da uruše Srbiju.

NE DROGAMA – NE JELENI MAĆIĆ

znaci definitivno ce se boriti do zadnjeg protiv, samo da bi oni imali profit od mafije!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
sad se setih, taj steva je vec bio pominjan pre dva meseca... minja ga nagazila tamo u temi legalizacije

http://www.centarzabezbednost.org/glasno-ne-legalizaciji-marihuane/

Saopštenja
Glasno NE legalizaciji marihuane

5. januara 2018.

Centar za bezbednost, istrage i odbranu DBA najoštrije osuđuje javni poziv za legalizaciju marihuane koji je uputila naša poznata šminkerka Jelena Maćić preko društvenih mreža.
Smatramo da je nedopustivo da ovako javno propagiranje konzumiranja narkotika prođe bez osude. Legalizacija bilo koje droge može da donese samo štetne posledice, i toga nisu svesni oni koji konzumiraju marihuanu i oni koji se zalažu za njenu legalizaciju.
Mnogi veruju da marihuana spada u lake droge i da nije opasna. Centar DBA smatra da ne postoje lake i teške droge, droga je droga i ne treba je legalizovati, te se protivimo svakoj propagandi koja ima za cilj promociju i legalizaciju bilo koje droge.
Mi se ne bavimo politikom te ne ulazimo u činjenicu da li je ovo politički potez Jelene Maćić, ali svakako bio on politički ili ne, moramo ga svi, kao celokupno društvo, osuditi. Podizanjem granica mogućom legalizacijom marihuane dobili bi samo loše stvari i baš iz tog razloga potrebno je da podignemo glas protiv svih onih koji kroz predloge o legalizaciji droge pokušavaju da uruše Srbiju.

NE DROGAMA – NE JELENI MAĆIĆ

znaci definitivno ce se boriti do zadnjeg protiv, samo da bi oni imali profit od mafije!
Ovakvi psi koji laju so uvijek na sisi proračuna, zato laju. To je oduvijek bilo.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Te njihove fore puše samo isprani mozgovi, a ispranih mozgova je sve manje... mi ćemo svoje raditi za legalizaciju, polagano, ali sigurno.
Netko se zalaže na društvenim mrežama, netko javnim prosvjedima, a mi ovdje na vutri edukacijom. Sporo to ide da, ali bolje i sporo, nego nikako ;)
Ovi čobani što su taj članak novinski složili su nam zapravo uslugu napravili :) Tko god dođe vidjeti što se tu događa radi toga članka, će se sam uvjeriti da mi tu nismo dileri i kriminalci. :)
Samo se nadam da će trenutna moderska postava biti dorasla zadatku kad krene masovna potražnja na forumu :p