Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
"Posljedice pušenja marihuane s PCP-om još su izraženije ako je konzument ranije u kontinuitetu uzimao sintetične droge jer mu je onda mozak oštećen, posebno ako se radilo o tabletama ecstasyja u čijoj se izradi često koristi LSD i druge sintetične vrste. PCP s oštećenim mozgom je kao ulje na vatri, zaključila je Anita Čudina."
ahahaha pa otkud ovi mudraci?! ima ih već ko govana poslje mise
il je to sve onaj isti lik s droge.hr...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
jednostavno nevjerovatno koliko debilnosti i gluparija može stati par redaka teksta

A onaj članak gore, iskreveljio sam se skoro ko kad čitam odgovore na pitanja u glasu koncila
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Šaman Šandor je napisao(la):
jednostavno nevjerovatno koliko debilnosti i gluparija može stati par redaka teksta

A onaj članak gore, iskreveljio sam se skoro ko kad čitam odgovore na pitanja u glasu koncila

Meni je još nevjerojatnije koliko debilnosti i gluparija može stati u 2249 postova. :eek:hno: :icon_lol:

Uživaj u novih 15 bodova...još malo pa gotovo. :vb_whip:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
dobar tekst. Nemožeš vjerovati kako su jadni ovi iz czar's offica. Stvore problem i onda krive travu. stvarno očaj. pa i malo djete ih može provaliti da slažu, manipuliraju i lažu.
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
joj ljudi nista mi to vise nije smesno
tolika glupost i to maliciozna, kancerogena glupost. jebeni novinari, i jebeni agenda makers, i jebeni zadrti malogradjani i jebeni svi ostali.
eto tako.