Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
http://www.slobodnadalmacija.hr/Crn...ype/ArticleView/articleId/109943/Default.aspx
http://www.slobodnadalmacija.hr/Crn...ype/ArticleView/articleId/109941/Default.aspx

Primjetija sam da u dosta slucajeva po clancima pise, zapljenjeno 3-4-5 mobitela. Dali zna netko imaju li ti mobiteli kakvu pravnu tezinu kao recimo digitalna vaga ?
Jer npr ja imam preko 10ak mobitela po kuci i 5-6 kartica (neke vjerovatno vise ne vrijede od onog novog zakona o prijavljivanju).
Ono kupim novi mob a stari bacim u ladicu ili u neki paket, moze zatribati nekad. I sada da mene slucajno tapa murija i nadju mi mobitele po kutijama + vutre da nemogu sam popusiti u godinu dana = ispadam ko ociti diler :D
 
11.07.2010
24
0
0
34
da... kao ono ljudi te zovu sa svih strana - imaš 10 mobitela haha (posluješ )
možda ako nemaš mobitel nebi ti ništa napravili . - nemožeš se povezat s nikim - za prodat travu :)
al ode niko mislin na forumu ne prodaje- malo mi je i za mene hehe a kamoli za druge
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
maltretiranje ljudi, pa jbm ti mater!

nije mi jasno, kakve to ima veze ako imaš mobitela više... odmah dilaš i sa vutrom i sa mobitelima... ja ih imam ravno 7 doma u ladici, plus jedan koji koristim i to je to, i da fakat padnem i da mi neko proviri u ladicu, bio bih žešći diler...
a u životu se nisam bavio dilanjem niti 3 minute... koji smo mi primitivci i retardirani malograđani... mito i korupcija je popila sav mozak našeg područja...

jučer gledam s terase rutinsku kontrolu prometa, i zaustave jednog lokalnog "mafijaša" koji šverca ljude i bavi se kojekakvim poslovima.. uglavnom čovjek je izašao iz auta počeo vikati da ih neće palicom nego da on ima pištolj, bilo je i jebnje majki i "ubit ću te pandurska pizdo", "šta ti meni možeš", zagrlio ih je, poljubio, sjeo u auto, navio cajke do bola i po gasu! A ova 2 debila su ostali ko ***** na kiši, eto čovjek im plača velike novce, i niko mu ništa nemože, da sam imao kameru, snimio bih to da imam dokazni materijal kako naši policajci rade "samo svoj posao".... ***** ti oca, meni to neide u glavu, a muče jadne klince koji padnu sa 0,3... ja sam doslovno ostao PAF... nisu mu A mogli reć! - a ja urlam budalama sa terase sa frulom u čubama i snimam potplačene murjake...

ja sam šokiran općenito našom državom i ljudima koji je vode... ne ***** nikoga, ne mičem se s terase, i to je to.. "živi i pusti živjeti"

P.S. dečko je pao s 50 grama trave, dobio je više kazne nego sin neke njuške koji je ubio djevojku i mladića sa autom!
 
11.07.2010
24
0
0
34
mrzim "prljave" policajce --- radi svoj posal kako bog zapovida ili nemoj radit jednostavno
a to šta si reka da čovika kojeg uvate s travon dobije više kazne nego onaj koji pobije par ljudi- to je jednostavno žalosno i nepošteno
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
E i sada pazi to, covik mozda nema ama bas nikakve veze s prodajom iti grama vutre a oni ce mu vjerovatno i prodaju zaljepiti.
50k kn mu nasli i par mobitela :eek:hno: pa ja imam nekih 100k kn od turizma spremljenih za kupnju auta i 10ak mobitela i da me sada uhvate izgledao bi ko najveci diler u Dalmaciji :icon_mad:
A nitko nezna ni da pusim a kamoli da growam.
:eek:hno: