Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
gargamel je napisao(la):
samo da kazem, mislim da ne postoji legalan nacin da kofi shopovi nabavljaju toliko trave (cak ni tamo), pa je za ocekivat da nece sve bit "ko u apoteci"...

Pa ko kao sta sam i reko ni nije im svrha...sluze za pusace"rekreativce" ..tak da dobro mislis ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A šta je do sada radio baš me zanima? Vjerovatno šutio jer je morao. Sad kao priča. Koje prkno od države.
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Ma neda se njima zamarati s poboljšanjem države i dekriminalizacijom, nemaju vremena...to ih samo ometa u krađi dok su još na vlasti...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Zbog takvih neobrazovanih idiota kao sto ja ova bijela kokos bi trebala postojati smrtna kazna! Kad bi imala barem malo pameti u toj glupoj glavi, znala bi da baljezga idiotarije... Pomozi nam "boze, alah, vanzemaljac" bilo tko i rjesi nas ovih HDZ-ovskih primitivaca! Jos mi nije jasno kako se na takve Majka Priroda ne naljuti pa da ju jedenom grom pogodi...
Uh, sta me sad prije spavanja ova koza naljuti....
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Ja brijem da bez obzira kaj ona trkelja EU će napraviti pritisak na nas jer su već komentirali kak imamo najstrože zakone u EU kaj se droga tiće...