Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
kako su ljudi glupi, jao, jao, jao, jao, jao, jao...zašto sam išao ovo slušati :) kako dišu "obični" ljudi kad im spomenete novi zakon u hrvatskoj... jao :)
--http://www.hrt.hr/index.php?id=440&tx_ttnews[cat]=594&cHash=1

nije ni čudo da smo tu di jesmo u bilo kojem smislu! ljudi su gluplji od nas narkomana koji pušimo "đoing" ili štatijaznam
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Hhahahahaah upravo sam sluso emisiju i ostavio isti komentar ko ti na zelenom svijetu. Nakon negdje 5te osobe koja se javila, nisam vise mogo slusat.
Nece se nikad stvari sa travom sredit u ovakvom primitivnom, ne educiranom i glupom drustvu i mentalitetu. Jebeno sramotno

EDIT: Drito ahhaha, umro sam kad je lik reko đoing
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
ja sam upravo sad poslusao ovo :D taman navaren naidem na ovo :D skoro sam pao u nesvijest od smijanja...kakvi ljudi jedan covjek je kolko tolko normalan sto je spominjo ronald regana... al ove zene neznaju uopce sta pricaju koje su tu zvale hahahah
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Ma ne brinem za to. Sumnjam da neki murjak prati sve ove topike i u isto vrijeme pokusava linkat ljude na fejsu. Ne growam, a moj entuzijazam za travu su mogli vidit na raznim komentarima na fejsu svejedno :p
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Nisam pao na pod od smijeha već sam žalostan......dajem desnu ruku kojom držim filter dok motam ''džoing'' da su redom ovi koji su se javili u emisiju ovisnici o državnom proračunu !!! Probajmo dirnuti samo u njihova prava !!!
U 12:30,petak 02.11.2012,radni dan....žena predlaže smrtnu kaznu za 1 ''džoing'':clap: dok sa druge strane,zemlja nam je uništena mitom,kriminalom,neradom i lopovlukom.....bravo babo,klasičan si produkt ove nakaradne politike:icon_lol:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne nego svijetla koštaju po par tisuća eura a skužili su način kako ih jednostavno izvaditi.
Ovo s uzgojem je čista glupost i moguće da je s nekakvog fake stranog sitea tipa Onion i slično.
Samo su naši novinari preglupi da skuže fake od real vijesti.