Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Hebote, pa ovo je bila prava mala tvornica o_O. Ljudi zamislili da su u Californiji, samo što bi tamo platili struju, pdv, doprinose, porez na dobit.....ali ovo je ipak Balkan...tu su drugačiji kriteriji za biti uspješan poduzetnik. Žalosno je što tako okaljavaju i nas male uzgajivače za osobne potrebe.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
paa..sada kada im znamo imena..mogli bi mailove direkt njima slati..opisati svoja iskustva i koliko je bitno da dozvole upotrebu biljke..a ne samo tablete/sprej koji sadrzhe 1-2 sintet.kanabinoida..
gledajte..za sebe znam da chu to uchiniti..ali trebalo bi nas se puno vishe javiti..pa ne mogu ostati gluhi na iskustva ljudi..na iskustva iz 1. ruke..jer..oni ne znaju bishta o tome..sigurno nitko od njih nije koristio ulje..oni znaju samo ono shto farmaceuti i njihove studije kazhu..anaravno da oni pokazuju i istichu samo studije koje tjeraju vodu na njihov mlin..
dajmo..potjerajmo vodu i na nash mlin..

weetix..dobar interview...samo..sorry..ali ovaj dio o kupovini sirovine ..hmm...ne znam koliko je to dobro davati u javnost..ljudi che kupovati "albansko" smeche puno svega i svachega..i praviti ulje od toga ( to vech dileri i rade )..paa..eto..moram rechi da to ne smatram pravim odgovorom na pitanje..ili..mozhda si mogao nadodati kako je jedini siguran nachin da se dobije sigurno ulje:bez ostataka pesticida,umjetnih gnojiva...i zheljenog sastava i kolichine kanabinoida..vlastiti uzgoj..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and jesam

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
vjestice ja sam ricao o nuzdi a i tada sam naomenuo da se treba raditi o kvalitetnoj i isprobanoj robi a i nisam htio pricat puno oko sadnje
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma kuzhim ja sve..shvatila sam shto si mislio i zashto si tako izveo...samo nekako mislim da je trebalo naglasiti i chinjenicu da ovo shto se mozhe kupiti na cesti je upitne kvalitete i mozhebit opasno...
+ fakat sam misljenja da pacijente treba poticati na uzgoj..znash i sam kako i sam uzgoj mozhe djelovati terapeutski itd..
inache..sve 5..pohvala za 98% interviewa..shto znachi ocjena-odlichan :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
"Ministar zdravlja Siniša Varga imenovao je Povjerenstvo za analizu i preporuke primjene indijske konoplje u medicinske svrhe, a procjene su da bi to tijelo svoj posao stručne procjene moglo obaviti u narednih šest mjeseci"
Jbte, jesu poluretardirani da im treba pol godine? Nek raspravljaju ako hoće i 6 godina, al prvo nek odobre uzgoj za liječenje oboljelima. Ne žele svi kupovati i ne treba svima hzzo plačat liječenje.
Šta će sad samo nastavit trpat bolesne ljude u zatvor, dok se ovi ne smisle šta i kako? Debilane... nadam se da će bit brži.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sve se vrti oko para. Kada raspravljaju oni so za to plaćeni. Duže traje vise para dobiju.
To je sva istina. A to, da mora bolesnik kupovati cannabis ili lijek u ljekarnama za svoje
pare je najveća svinjarija / nekorektnost i gov.na / sto so mogli da smisle. Ne rade oni za
vas, nego za svoj džep.

Ako bi radili za vas bolesnike oni bi odmah uzakonili vlastiti uzgoj barem 5 biljaka za liječenje.
Kada toga nema znete gdje ste. Ovaca za sisanje.