Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
Nakon kćerine smrti, o kojoj sam tek poslije doznao da je umrla u sumnjivim okolnostima, ona mi je noćima dolazila i molila me kao oca da je izvedem na pravi put. Pomogao sam joj i shvatio da tako mogu pomagati i ostalima. Zato je tu danas i ovaj vigvam u kojemu na plesovima sunca i mjeseca ljudima koji istinski žele pomažem da dosegnu vrhunce, da dosegnu vrata neba, a nekima čak da odu i korak dalje - kaže Hodak.

a nekima čak da odu i korak dalje da kao tvom susjedu Ratku Bariću.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Neznam zasto se rugate covjeku. Poprilicno je ispravan, ali svijet, tj nase kulturno okruzenje nije takvo i onda je on tema ismijavanja zbog svojih stavova.

Kada se nas, "narkomane", na drugim forumima i u javnosti ismijava onda smo mi svi ljuti jer oni ne kuze uopce bit kanabisa, a to vi koji ismijavate Hodaka, sami cinite.
 
29.08.2008
28
2
0
34
Grasak99 je napisao(la):
Neznam zasto se rugate covjeku. Poprilicno je ispravan, ali svijet, tj nase kulturno okruzenje nije takvo i onda je on tema ismijavanja zbog svojih stavova.

Kada se nas, "narkomane", na drugim forumima i u javnosti ismijava onda smo mi svi ljuti jer oni ne kuze uopce bit kanabisa, a to vi koji ismijavate Hodaka, sami cinite.
:thankyou:


al meni samo nije jasno kako neko "na višoj razini svijesti" može bit hdz-ovac. eto jedino to :D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
@grasak99

taj Luka Hodak je teška spaljevina i opravdani predmet ismijavanja :D, presmješan je. Pa daj pogledaj njegove izjave čovjeće. Ako je on šaman onda sam ja toltečki vrač jeate. Zbog njega šamanizam zvuči kao budalaština primitivnih ljudi, a šamani zapravo poznaju svijet bolje nego cjeli narod skupa kad se svi zbroje. Mislim, nek samo on brije, ali to nema veze s vezom. šaman hdz-ovac hahahahahaha
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Da ste procitali cijeli tekst vidjeli bi ste da je bio blizi SDP-u nego HDZ-u.

Ne poznam covjeka i imao sam misljenje kao vi, ali opet, ne moze sve covjek ni javno reci. Svaka mu cast za izjavu da je on bog i da smo mi svi bog.
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
43
Nije vazno jeli blizi HDZu SDPu ili bilo kojoj opciji ...
Šaman je iznad opcija i iznad politike i iznad drustva kao ovakvoga...
Mislim da Šaman nikad nigdje nebi bio kandidat na izborima osim kod nas na brdovitom Balkanu.
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
43
Pa eno onaj zagorac dobije 7 godina za 5 milijona dolara vrijednosti drzavnih (nasih) dragulja a za 1 biljcicu ovaj dobije 3,5 godina, pa ko je ovdje lud?
 
05.03.2009
38
5
8
35
nebreš vjerovat.... a nije mi jasno kak se još ljudi nisu potužili na naše zakone
i sve skupa.... na ne postoji više ono svi za jednog jedan za sve? ....
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Netko je spomenuo na forumu da je ova naša država dno samoga dna.
Evo i zašto: Pročitajte što kaže europarlamentarac o nama, nije tema
o dragoj nam biljci, ali kad pročitate vidjet ćete da se odnosi na sve.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/15837/Europarlamentarac-Gori-ste-od-africkih-zemalja.html


Samo da se nadovežem: Weedrane, dobro si napisao za onog šamana, ne samo
da se to odnosi na njega, nego na sve njegove prijatelje. Ako nam takvi kroje
budućnost onda smo u teškoj i pokvarenoj banani. Pravi šaman se nebi bavio
politikom i nebi se borio da osvoji svaku sekundu na televiziji ili svaki pedalj slobodnog
mjesta u novinama, samo da se o njemu piše, i još spominje Papu Ivana Pavla, pa Boga
idt.. svakojake likove spominje jer zna da ljudi to puše kao blesavi. I još to prije
izbora. Znam da je velika većina ljudi uspavana i guta svakojake gluposti, tako
da svi koji popuše njegove gluposti, nisu još osviješćeni. Još je i Teslu spomenuo.
Tesla nikad nebi pristupio HDZ-u, i nikad nebi mase općinjavao sa svojim glupostima.
Tesla je radio za ljude, za sve, a ne za svoju guzicu. To što je netko spomenuo, da
je kao taj šaman bliži SDP-u, to samo dokazuje da se okreće kako vjetar puše. he he
Budala samo oskvrnjuje naše svete biljke. To što mu je taj lik poginuo u nekakvom
vigvamu, samo još više prestrašuje ostalu uspavanu masu koja svemu vjeruje, a to
vodi još većoj policijskoj državi, gdje neće samo zabranjene biti naše biljke, nego
će biti zabranjeno biti sretan i nasmijan uopće.

:sick:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Valesco i njegov tim vjeruju da bi najnovija saznanja mogla rezultirati razvojem kanabinoidnih lijekova protiv tumora.
Netrebaju nam vaši "lijekovi". Samo nam dajte biljku i napravit ćemo si lijeka koliko god želimo.
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Vidi se dolazi zapadnjačko mišljenje kupnjom plive.
Tobro da to ide kroz lijekove, sad je pitanje koliko
je to prihvatljivo proizvođaćima lijekova za kemoterapiju
koji nemaju u sebi kanabinole?
Jer draga nam biljka za razliku od ostalih lijekova
za kemoterapiju zaista pomaže i lijeći.

možete pročitati:
O tumorima:
http://www.ivonazivkovic.net/B17.htm

ili o marihuani:
http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm

Ovo drugo super štivo kazuje zašto je biljka zabranjena.
Nisu vijesti iz novina, ali sam se nadovezao na vijest
o lijeku protiv raka od thc-a.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo makar nisam pročitao sad ove članke na Ivona Živković osjećam obvezu da napomenem da stvari od tamo treba uzimati s dozom rezerve jer ima dosta površno i nestručno obrađenih tema, čak i paranoično.
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
trava gasi rak
ma daj ljudi sta pricate to istrazivanje kolko me pamcenje sluzi (prevodio sam doticni text madrfaking) istrazivanje je bar 5 godina staro. i kao tek sad su ga skontali (nekak mi to sumnjivo taman nakon sta sam ja preveo :D hahahah)

da nebude ot
u jučerašnjemu glasu slavonije na ZADNJOJ stranici na nekih mozda 10% stranice je objavljeno to istrazivanje iz spanjolske WTF
KAKE AKTUALNOSTI boze moj i novinarstva...
i jos to debili stave ono na zadnju stranu di obicno idu sprdnje i stvari da te zabave i taka sranja...
ono ko da to oce diskreditirat....
al bolje i to neg nista....

a sto se tice ivone zivkovic nebi se ja bas nest pozdo u to....iako opet nikad neznas..