Videonadzor sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
@Sasko420 @Carlos Irwin Estévez , vi sada pričate o profi dronovima koji su totalni overkill za naše potrebe u svemu. Nitko ne treba riskirati drona od par soma ojra da ti zapne u krošnji ili padne u blato, za par biljkica, plus ne treba ti ni profi kamera, jer ne zanima te baš koliko bora na licu ima netko tko bi moguće mogao biti pored ili na sajtu.
Nadalje, što se tiče buke, mali dronovi "igračke" ne proizvode baš "ogroomnu" buku, ovo moje smeće je začuđujuće tiho, mislim naravno da ćeš ga čuti, ali duplo je tiši uživo nego kada sam ga gledao po YTu na snimkama. A što se tiče rije, ne znam, meni se čini nekako bolje dignut beštiju u zrak i pustit ju neka prozuji okolo, nego šuljat se i riskirat oči u oči susret.
Najveća je u biti stvar teren na kojem ste, ako ste u šumi negdje trebat će pro vještina između drveća i grana, ali recimo sajtovi koje sam ja viđao do sada u životu svaki dušu dao (pogotovo u Dalmaciji) za drona uz osnovne vještine.

@Stipe može se naći:
http://www.ebay.com/itm/JJRC-H8D-6A...617178?hash=item43e75fb1da:g:KSkAAOSwHjNV7-A6
samo ne znam koliko je pametno to uzimat tak prek ebaya, ovaj koji sam ja kupio kod nas je bio odmah u startu pokvaren, pa sam otišao u dućan i odmah su mi dali novi. A i nije bio baš nešto jeftiniji prek neta...

Ovo mi je slijedeća želja trenutno :D
http://team-blacksheep.com/products/prod:gemini
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Iskreno mislim da je dron bolja opcija od kamere za 100 e imas sigurnost da te niko ne ceka na sajtu sto je mala cena za to :) Nisam imao pojma da su ovako "jeftini"
 
12.05.2015
32
20
8
33
Jamaica
Ja iskreno mislim da su bolja opcija lovačke kamere

Mene zanima bilo sto sto ce odletit 100-200m i vidjet dal ima ljudi ili auti sparkiranih. Znaci 3 minute leta dovoljno. Jel mogu dobit to za 100€ :D

mozes.Ali i rija bude vidjela di bude taj dron odletio kad ga budes vracao i ici ce za njim pa dok ga ti vratis i sve to oni policajci koji te budu cekali budu dobili dojavu di si
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: belivitez
08.12.2015
128
191
43
Mogu ko staviti kakve linke (eu) za nabavo kamera sa funkciju mms? Ak se nesmije ovde privatna poruka molim :) sad več par dana surfam na internetu i ne pronadjem pametnega shopa :)
 
12.05.2015
32
20
8
33
Jamaica
Istina

Ali ako nema oni nemaju dokaza jeli tvoj dron onda nemaju dokaza ni da su tvoje biljke ako odes pjeske vidjet.Logika

Ne pisati post za postom, ima opcija EDIT.
 
Poslednja izmena od urednika:

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Valjda si do sada shvatio da logika i :murija: nemaju dodirnih tacaka :) Preletis dronom brdo vidis i cao ;)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma zakaci bocu vode na drona sleti ga pored prosipi snimi kamerom sta treba trimat propelerom prodi i jos kuku nabaci da mozes lst radit :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Tak mi je svejedno sto ce se desit sa dronom ako vidim npr policiju. Mogu ga i srusit sto se mene tice. Jer ako je kompromitiran sajt onda je najmanji problem dal ce ili dal nece vidjet drona. Ni ja ni dron nejdemo tamo vise.

Uglavnom. Opcije postoje. Lovacka kamera sa gsm karticom i salje slike na trigger ili jeftini dron tek toliko da vidis sto se dogadja prije nego krenes :)
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Lovačke kamere su legendarna stvar
Noću snimaju infrared, pale se na senzor pokreta.. Čudo jedno :)
ali kvalitetne koštaju dosta
 
Poslednja izmena:
18.01.2007
15
1
3
I sam sam zagrizo za kamere sa mogućnošću slanja na email/mms.
Za gorespomenutu, HC300M , koja je najjeftijina, sam po rewievovima na amazonu shvatio da je sranje i odustao od naručivanja. Ukratko puno problema s postavkama i slab prijem signala čak i tamo gdje bi ga moralo bit. Odlučio sam tražiti dalje.
Od poznanika sam od prve ruke čuo da se ova kamera pokazala jako dobra. http://www.spyshop.hr/skrivene-kamere-i-snimaci/127-hd-lovacka-kamera.html
Dakle možete ju naručiti iz hrvatske za 2250kn ili sa ebaya za 1000kn, ključne riječi za search: AcornGuard Hunting Camera AG-680M.
Poznanik mi je rekao da je podesio slanje emailova na novi email ali na svoj mobitel. Vjerojatno ima prepaid pa se ne brine.
Ja sam ipak malo više oprezan (paranoičan) pa ću nabaviti novi mobitel sa novom karticom i otvorit novi email i mirno spavat. Nekako računam da je bolje imat novi mob i novi broj, pošto mi je postojeći broj registriran na moje ime i prezime.
Sretno!