Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Ne daj se , tako je! Ja po izlasku iz kuće obavezno utvrdim jesam li konzumirala nešto Od tzv prirodnih proizvođača raznih zračnih omamljivača..vise se ne bojim. Živilo kiselo zelje, grah i ostala družina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.496
143
Ebiga, sam sam mapirao, ali iz kontra pozicije, tako da bi to otprilike ovako izgledalo na tvojoj mapi. Gruba i primitivna projekcija, al šta ćeš
20200502_224337.png
Mi smo u prvom, ili alfa, a oni u trećem delta, naznačenim smjerom od centra galaksije, malo ispod horizontalne ravnine, na samom unutarnjem rubu zvjezdane spiralne ruke
 
Poslednja izmena:
03.04.2020
7
10
3

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.818
233
Pozdrav, Ramey memo, General Ramey during his 1947 press conference.[68] Goldberg writes that the results proved inconclusive: while some claimed they could discern wording like "victims of the wreck", others claimed they saw "turn out to be weather balloons". Overall, there was no consensus that anything was legible.[68]
image.jpg unnamed.gif .
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ja sletio na ovaj planet samo zbog vutre, a ovako na prvi pogled ne bi nitko nikad reko da dolazim iz MACS 2129-1
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Danas sam bio kod svog daljnjeg tetka, maminog zapravo, Mišo, stari ubica, fajter, lovac, šumar, vatrogasac...doletio ja radi nekih tomosa, on samac, 80 broji, naidje samnom na temu boga...
Kaže stari meni; mali, ja sam predugo noćnu radio kao vatrogasac, previše sam pročito knjiga, boga nema, to su vanzemaljci mali, ljudi ko mi, ali iz svemira, razumiš...pa jel ti čitaš, piše ti tamo, 13. knjiga prvo fali u spisima, enohova, a i kad ide enoh sa bogom kako kažeš, kaže mu bog nek skloni svoj narod od njih jer će ih spaliti kočija božja, ma sad ti meni reci koji bog ubije 300 ljudi svojom letjelicom kad poljeće...ljudi su mazge, kukavice, budale...
Još kaže da često cijeli život nalazi na svom pašnjaku tragove spaljene trave, krugove, modele, kaže to svi stari znaju da je vilinsko oko, da nesmiš dirat to, to je od njiovog sletanja, i loše djeluje na čovika kad diraš...vilinsko oko kad vidiš nediraj i biži, dok se ne izlufta dobrano, kaže Mišo sa 4 razreda škole...
"Ja u boga nevirujem mali, ali mu se divim nekako, šta me je napravia da ja sam sve morem još, vidiš ti to, ja sam sad iz grada sletio motorom", reće Mišo...
Htio sam ga pitat da ga slikam al još je pregadan igrač, nije za zahebanciju Mišo...
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.770
10.140
358
Bar 2 planete kruže oko svake zvijezde. Eto nek je milijarda zvijezda u svakoj galaksiji, a ima više. Nek ima "samo" milijarda galaksija, koliko je to planeta...
Na ovu činjenicu samo arogantan čovjek može da kaže da nema vanzemaljaca. Nažalost, mnogo je takvih ljudi:fuck::plac:smiley9934:lol::joint2:
P.s.
Mišo je kralj