Vožnja i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.01.2007
34
2
0
47
Ja predjoh milion Km napusen pa nikakav udes nisam imao za 19 godina, sve je individualno. Licno uzivam dok vozim uz chill out music i kratku suknjicu sa moje desne strane... Mozes da vozis i brzo i sporo, bitno je da znas sta radis u datom trenutku, poznajs automobil i cestu kojom vozis, da ne kazem auto put (ruke u njenoj kosi, adrenalin u zraku, trazis prvo skretanje kojega nema jos x kilometara). Mladim vozacima ne savjetujem sve ovo sto napisah, ima vremena za sve u zivotu... ;)
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
yep yep

nego jucer sam se tako razbio i kako je zakon da se ne radi nedjeljom idemo mi sad popit neku cugu na benzinsku... ako mi nismo nekih 15 minuta sve promasivali di smo trebali ic... i onda kad smo uspjeli ju pronac onda sam josh i parkirao na najudaljenijem mjestu na parkingu na koje sam mogao parkirati... definitivno ne volim vozit nasheen...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27
21.11.2007
19
0
1
vrtlar je napisao(la):
yep yep

nego jucer sam se tako razbio i kako je zakon da se ne radi nedjeljom idemo mi sad popit neku cugu na benzinsku... ako mi nismo nekih 15 minuta sve promasivali di smo trebali ic... i onda kad smo uspjeli ju pronac onda sam josh i parkirao na najudaljenijem mjestu na parkingu na koje sam mogao parkirati... definitivno ne volim vozit nasheen...



:)
 
15.04.2009
15
0
0
36
u svakom slučaju lakše je vozit na thc-u nego pod alkoholom, manje si sklon pretjecanju i egzibicijama, više uvažavaš druge sudionike prometa...
proša sam napušen stvarno dosta kilometara, i uglavnom nikakvih problema, možda 3-4 škakljive situacije, od kojih je jedna mogla završit kobno - al eto srećom nije...

jedino bi moga reć da se lošije parkiram napušen... :)
 
Poslednja izmena od urednika:

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
GreenMan je napisao(la):
Moj je savet da bez obzira za kakvog vozaca sebe smatrate izbegavate voznju kad ste napuseni.Cisto iz preventivnih razloga.Bolje biti miran.

potpis na ovo,

nije mi problem voziti, ali ako mogu birati radije sam ja bez brige i na miru bez volana
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Moje misljenje,da bilo kakva radnja koja se radi,a da bi mogla ugroziti zivot ili moj ili nekog drugog,treba da bude strejt.Vozite strejt i doprinesite legalizaciji mare.
 
21.07.2009
13
5
0
39
Mislim da agesivni vozaci uvek treba da voze napuseni... Sala naravno, ali trava smiruje vozaca i ne da mu da igde zuri. Dosta sam vozio naduvan i nikad nijedna rizicna situacija (sa moje strane) Moze da se desi po koja glupost zbog prepusenosti ali nista opasno po zivot, zbog lagane voznje. A parkiranje i naduvanost stvarno ne idu jedno sa drugim, ali to je (po mom misljenju) zbog dodatne opeznosti. (pijan parkiram gde trezan nikad ne bi uspeo)
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
stvar je u tome što kad si naduven paziš da nešto ne napraviš pa imaš strah...
da je legalizovana lakše se dišeBronhi..ja vozam i na pušen, i sve vidim ock...
 
21.07.2009
13
5
0
39
Mislim da agesivni vozaci uvek treba da voze napuseni... Sala naravno, ali trava smiruje vozaca i ne da mu da igde zuri. Dosta sam vozio naduvan i nikad nijedna rizicna situacija (sa moje strane) Moze da se desi po koja glupost zbog prepusenosti ali nista opasno po zivot, zbog lagane voznje. A parkiranje i naduvanost stvarno ne idu jedno sa drugim, ali to je (po mom misljenju) zbog dodatne opeznosti. (pijan parkiram gde trezan nikad ne bi uspeo)
 
31.08.2009
38
4
0
36
Alan Smith je napisao(la):
A parkiranje i naduvanost stvarno ne idu jedno sa drugim, ali to je (po mom misljenju) zbog dodatne opeznosti.

word.

kad si naduvan, voziš ljepše nego strejt... pod pretpostavkom da nisi novopečeni vozač, da nisi baš zelen sa vutrom, te da već imaš nekog iskustva sa vožnjom na vutri, da nisi prepušen ili umoran... kažem opet, ljepše, no neću reć i bolje...

kakogod, nastojte voziti trijezni.

a ono alkohol VS trava šta se tiče vožnje, suvišno je i pričat tko tu kicka ass..
 
28.04.2009
106
144
43
38
Najgore i najgadnije trenutke sam imao kada sam vozio napusen. I zamalo par puta udes da napravim. Nemam koncentraciju i sve mi se cini drugacije nego sto jeste I KASNE REAKCIJE ili prerane, a to bi svima vama trebalo da bude poznato ako ste malo iskusniji u duvanju. Postojali su trenutci kada sam uzivao u voznji od 20 na sat ulicama ili sokacima gde prolaze 2 automobila u 10 godina, po nekim selima i slicno.
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
Imao sam prijatelja koji je bio profesionalni vozać,2 ili tri godine ,i vozio je u Hrvatskoj koja mu je bila rutina vožnje već,međutim prvi dan na prelasku iz jedne firme u drugu,pošalju ga za Bosnu i kod Konjica padne niz provaliju od 50 metara i pogine.Htio bi naglasit da je uvijek kad je vozio volio zapalit ,a noć prije nego što će poginit si je riješio nešto za put da ima. E sad dali je pametno pušit i vozit teško je rezmirat
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
Može bit ,neznam dali je dimio prije,ali sumnjam poznavajući njega ,i sa autom je imo par kvrcavica isto,bio je za volanom malo nestašan,i kad zapali znao je bit jako zbunjen,e sad teško je znat