** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.06.2015
10
52
13
56
moje su lepo krenule napolju krajem maja,s obzirom da sam nova u ovome,malo sam se raspitala...nesto logicki...nesto misleci da tako treba...danas sam pocupala dve muske velike,e sad me interesuje,jesam li pogresila?
 
16.07.2011
197
180
43
Gledam na forumima i na you tube i mišljenja su podeljenja za superkrop u fazi cvetanja. Bočne grane su se jako izdužile, paaa otprilike oko 30 cm svaka a ima ih pet. Ova jedna ima maksimalnih 45 :)
E, sad, da li da uradim superkrop ili da i dalje teram LST?
Screenshot_3.png

Hvala unapred!
 
01.06.2015
10
52
13
56
mozes li da mi kazes kako se to pravi?
ja imam koristi, sve listove stavljam u maslac, od nekih 150 g. listova dobijem kilu maslaca koji lupa bolje od vrhova te biljke, sa 10 g. maslaca zdrman sam 6 sati, i ja sam bacao lišće prije dok mi čovjek nije rekao, i ja sam bio skeptičan i nisam u to vjerovao dok sam nisam to napravio, ekipa je bila oduševljena (i zdrava jer djeluje i kao lijek i ima hrpu nutrijenata, klorofil i svašta) ima sigurno tu negdje napisano o tome, nisam ništa tražio jer nisam imao potrebe sve sam znao i radilo je...
 

Big Head

Aktivan Član
31.07.2014
100
276
63
Zdravo svima! Pre oko 2 meseca imao sam 5 biljki, ali na zalost nesto ih je pojelo jos dok su bile male. Pre par dana sam dobio 18 semenki(znam da je malo kasno) pa sam resio da se malo uozbiljim:D
20150715_145746.jpg
U ovaj moj "box za outdoor" staje tacno 18 casa, krov i prednja strana su od stakla, bocne od celofana, a zadnja je mrezica(zbog ventilacije) tu planiram drzati biljke dok malo ne porastu. Pa je moje pitanje da li je dobro uzgajati u ovome neko vreme(15-20 dana)? :)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
nisam znao de da postavim pitanje ,pa cu ovdje, HITNO MI JE !!!!


pukla stabljika na biljci (verovatno od vetra), radi se o Durban Poison sorti

htio sam da pitam ima li ikakve sanse da ju spasim, posto biljka izgleda zdravo i stabljika je deblja (osim sto je pukla stabljika jel) ? ipak je Durban Poisson koji nikad nisam probao, a cuo sam najbolje :)


evo i slike


Izvinjavam se ako sam promasio temu, al hitno mi je zaista, ako mogu da spasim biljku, dajte savjete !!!
 

Prilozi

  • 2.JPG
    2.JPG
    278,6 KB · Pregleda: 103
  • 1.JPG
    1.JPG
    211,1 KB · Pregleda: 100

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
zamotao izolirkom pa cemo videti za par dana...kontam ako se ne oporavi za 5-6 dana, nema nista od nje


stabljika je bukvalno pukla na pola....nesto ne ocekuem previse, ali posto sam bio u mogucnosti da to odradim, nadam se najboljem :) drzite palceve !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni
11.05.2015
5
1
3
38
Još je možda rano za ovo pitanje, ali palo mi na pamet pa velim da pitam, a tiče se harvesta.

Piše u vodičima da kad su trihomi prozirni još je rano za harvest. Kad su mutni/mliječni je idealno, ali kad postanu smeđi da smo malo zakasnili.

Sad praktično pitanje: Ako je savjet da se odradi flush biljki 10ak dana prije harvesta kako to točno tempirati s obzirom na ove tri faze? Kroz koliki vremenski period trihomi prolaze ove faze (otprilike)?

Hvala!