Kanabis vosak (vax)? Sta je ustvari to?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.05.2013
5
1
0
zelio bih samo ako neko zna vise o ovom takozvanom vosku i cuvenih 72% thc, jace i od hasisovog ulja,nisam imao prilike da saznam nesto vise o tome i ako neko ima da podeli neko iskustvo ako ga uopste ima ovde na prodaju bilo bi mi korisno...:)

ear-wax.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Meni je frend koji growa nedavno rekao da radi neki vosak što obara s nogu po nekoj recepturi iz neke knjige. Još sam ga ja pitao da se nije zajebao i da nemisli na ulje al mi je rekao ne nego vosak. I uglavnom lik mi je smotao pljugu ko mali prst veličine u koju je naribao malo toga zla. Točno ti nebi znao o čemu se radi i kako se dobiva, samo znam da mi nije bilo dobro poslje 5,6 dimova pa sam zagasio i bacio. Nebi znao o kolikom se postotku THC-a može u tom zlu, al znam da je vraški opako.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
serbia clan je napisao(la):
... ako ga uopste ima ovde na prodaju bilo bi mi korisno... :)
14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

obrati paznju na pravilnik, a sto se tice voska
 
  • Sviđa mi se
Reactions: serbia clan

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
bude ti tvrdo kad se osuši. imaš po smart shopovima za kupiti mali ribež za hašiš i odličan je i za ribati vosak kad se stvrdne. Naribaš malo u gicu i ima da te nema :)
 
12.04.2013
1
0
0
mozes to pusiti tako da na foliu stavis malo i zamotas travu ili samo duvan rizlu i namazes s vanjske strane rizle...ja tako pusim i pre dobro je....ubija :rasta1:
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Imao sam prilike videti kako se radi ali nisam nikad licno pa ne znam bas sve detaljno ali mozda ce nekom koristiti, na zalost proces ne mogu prikazati na slikama ali nadam se da cu jednom ovo i sam raditi pa ce biti slika. Treba ti butan gas, dve tepsije (ovog sto sam ja gledao je koristio vatrostalne ali mozda mogu i obicne ne znam) jedna treba da bude samo malo manja od druge i treba ti nesto u obliku neke flase ovaj lik je imao nesto drugo ali mislim da moze bilo sta samo da je tog oblika i sa jedne strane treba da budu izbusene rupice unutra stavis izmrvljenu travu najbolje da je bila u zamrzivacu neko vreme i sa jedne strane pustas butan gas dok ti sa druge strane gde su rupice izlazi zuckasta tecnost u tepsiju koju si postavio ispod, treba da koristis ovu malo vecu. Ne mogu reci koliko tacno ide butana na koliko trave ali bila je neka mala boca kao sprej neki i pustao je dok nije sve proslo. E onda u onu drugu malo manju tepsiju sipas vrelu vodu skoro kljucalu i preko stavis ovu tepsiju gde ti je ta tecnost, vruca voda ce uciniti da butan ispari, samo ce krenuti kao da kljuca i pojavice se mehurici onda se uzme neki stapic ili igla i mesas tu tecnost kako bi izbusio sve mehurice ili bar vecinu. Skines sa vode i skupis necim tu sad vec gustu tecnost na sredinu tepsije ovaj je koristio zilet ali moze bilo sta slicno, sipas novu vrucu vodu vratis tepsiju i mesas jos kako bi sav butan ispario. Sastruzes to sa tepsije na neku foliju i to je ceo proces. Ubrzo se stvrdne i spremno je za upotrebu. :)
E da i da dodam da mora da se jako pazi jer je butan zapaljiv. Ovako bez slika malo je glupo ali radicu ovo i sam kad tad pa cu staviti a ovako nadam se da ce neko ko cita shvatiti bar osnovu ovog procesa. Mozda neko zna neki malo drugaciji i bolji nacin pravljenja pa neka ga iznese ja sam video ovako. :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ima već na forumu o tome. BHO ilitiga Butane Honey Oil.
http://youtu.be/IKlxmiJdl8s
Evo jedan brzinski izguglan video.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kefalo
02.05.2013
5
1
0
hvala vam planiram da i ja to pravim sad znam proces...probao sam sinoc mene samo posle dva dima bilo nesto lose nije mi bio klasicni trip kao od marihuane nekako mi je bilo ko da sam pijan :)