Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.07.2008
24
0
0
35
Tko je smjestio crvenkapici sinkroniziranu na hrvatski je smjeh gledat napusen

I jos mi se jako svidio cheec an chong's up in smoke gledat napusen isto smjeh od pocetka do kraja

A od ajmo rec dokumentaraca je Superhigh me
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
dr. strangelove mi je najjaci sellersov film...
je doduse crno-bijeli, al kad si napushen i tako te boli qurac jel ima il nema boje :D
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
pod zadnje sam gledala dosta dobrih filmova, sto novih sto malo starijeg datuma, ali definitivno topla preporuka za gledat i napusen i ne napusen, filmovi su jednostavno dobri!

Slumdog Millionaire ( soundtrack je odlican!!! )
Knocked Up
The Squid and the Whale
Stranger Than Fiction
Transamerica
Garden state
King of California
Half Nelson

....

Breaking bad -serija (must see)
 
30.10.2008
8
9
0
35
meni je bilo jako gledat memento.inače,meni super film.
nema veze s vutrom, ali je tako napravljen da san izgledala ovako: :icon_confused:.konfuzija teshka.blejiš i pokušaš povezat,ali ne ide. :icon_lol:
posli san ga morala opet pogledat 'normalna'.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja sam ovih dana gledo dosta filmova, i ima film "oxford murderes" se zove, ful je dobar
a i "machinist" sam pogledo jer me frend prca vec neko vrijeme da ga pogledam predobar je
i american beauty je bio na telki pa sam ga pogledo po 3-4 put isto mi se svidja dosta

i tako...
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Ma "Beer Fest" je zakon, gledam ga kad god uvatim vremena. A i potice me da cuganje i duvanje ovisno o situaciji:)
 
12.01.2009
1
0
0
35
pozdrav ekipa, vidim da se puno spominje strah i prijezir u las vegasu pa me zanima dali je ko mozda cital knjigu i zna di se moze nabaviti, inace je sutor Hunter Thompson, a sad da nebude bas sve offtopic toplo preporucam sljedece filmove

kubrickovu odiseju u svemiru

solaris sa clooney-em

candy sa heathom ledgerom
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Feast
http://www.imdb.com/title/tt0426459/

Prava poslasitca za pervertite. Horor - komedija snimljena kao deo projekta Greenlight koji su organizovali Matt Damon i Ben Affleck.

Sa malim budzetom napravljen je urnebesno zabavan film, koji nije za širu publiku, ali je odmah od strane fanova okarakterisan kao kultni.
Ne bih ga preporučio devojkama.

Pogledao sam i drugi deo koji znatno zaostaje kvalitetom, ali je skoro jednako zabavan kao prvi, tako da željno iščekujem i treći nastavak koji bi trebalo da se pojavi uskoro.

Naravno prvo pogledajte prvi deo, ako nizbogčeg drugog onda zbog toga što se radnja drugog dela nastavlja na prvi.