Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.12.2008
2
0
0
44
ultra'90;90121 je napisao(la):
predlazem jos harold & kumar: escape from guantanamo bay

haha ovaj film smo gledali upljugani..preesmijeh, ja sam se još tjedan dana poslje smijao onom rednecku

Inace, probajte pogledati fear and loathing in las vegas ... totalna konfuzija..gledali smo ga 3 puta u istoj večeri i nismo se mogli dogovorit ko su pravi likovi, šta je trip, a šta stvarnost :icon_arrow:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
da,predobar film samo što netko ko nikad nije bar travu probo teško da će ga skužit :D...
(moram priznat nakon što sam ga pogledo sam shvatio da mi se džoni dep sviđa na neki full pederski način.)

wanabees choise:unutarnje carstvo dejvida linča.
nema nikakvu radnju zbog čega još više paše uz napušenost a tip full dobro prikazuje "tripove" pa pojača thc efekte :D

kad nas je više onda gledamo treš filmove al ne pamtim naslove...
znam da je bio neki švabski o krvoločnim kondomima koji me full impresioniro osobito zato jer ga je crkva financirala...pa neki o nindži bez ruku i nogu koji se bori protiv zločina
ima ih još par al nemogu se sad sjetit
 
02.04.2009
17
0
0
37
fear and loathing je odlican film ali to je remejk od filma WHERE THE BUFFALO ROAR pogledajte ga to je pravi klasic. evo jos nekolko filmova koje sam ja gledo i po desetak puta jer su stvarno dobri i svaki od njih je povezan sa travom:
1.BEACH film ko nije gledo mora ga gledati
2.BLOW film je vise je nego dobar
3.GRANDMAS BOY
4.CHEEC AND CHONG fim je klasika ja mislim da ima oko desetak produzetaka
5.SAVIG GRACE
6.STRANGE WILDERNES
7.HAROLD AND KUMAR 1/2
8.PINAPLE EXPRESS
 
07.04.2009
28
0
0
34
Mi, kad se ekipica skupi obozavamo gledat nakurene komedije... Half Baked, Friday (i nastavci), Pinapple Expres, Harold i Kumar 2/1.....
 
02.04.2009
17
0
0
37
ma najbolje su te komedija isti ti je slucaj i sa mnom i mojom ekipom bas prije nedelju dana uzeli smo da ponovimo friday i produzetke samo nismo nasli first sunday.
mozes li mi reci dali se isplati da se trazi first sundayi dal je dobar ko brijedhodni djelovi?
 
07.04.2009
28
0
0
34
A tak nije bas presmjesan....vise ima neku moralnu poruku :S nema do prvog djela....mislim ja bi pogledao i da mi neko kaze da je sranje jer jednostavno moram iako je za mene ovo najgori dio od svih....
 
02.04.2009
17
0
0
37
tako sam i mislio kao i svaki produzetak uvjek je prvi dio dobar a onda useru produzetke sto se vise snimi sve su gori...
gledo sam how high toliko puta da mi je vise i dosadio ali film je extra.
a imam i ja isti problem kad god gledam neki film gdje se pusi vutra ja dobijem toliku zelju da zapalim:)
 
05.04.2009
8
0
1
45
ranije nisam bio pristalica ruskih filmova ali kad sam pogledao par njih (navaren naravno) ODUSEVIO SAM SEEEEEEEE, drze ti paznju sve vreme, evo par filmica, verujte mi necete se pokajati

ZVEZDA
VOJNA ili VOYNA
ADMIRAL
BRAT 1 i 2
NOCNA STRAZA
DNEVNA STRAZA
 
25.09.2006
4
0
0
34
http://axxo.superfundo.org/
Link sa tonom torrent filmova pa sebi proberite...i by the way,svi su filmovi ripovani od jednog lika aka. "axxo"-što podrazumjeva da su extra kvaliteta,slika i zvuk su sihronizovani(znači nema kašnjenja zvuka ili slike) a i lakše je naći odgovarajući prevod za film.
Većinu odgovarajućih prevoda možete naći na sljedećem linku------>http://divxtitlovi.com.hr/
Ukucajte ime filma i axxo na kraju pa ćete lakše naći odgovarajući prevod.
U slučaju da nemaju traženog axxo prevoda-ista procedura samo na google-u:-D

Pozdrav
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
emisije za djecu i dokumentaci o životinjama su mi omiljeni kad sam high :D
ahaha

a od filmova sam najviše puta pogledao sivi kamion crvene boje
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
freak on a leash je napisao(la):
http://axxo.superfundo.org/
Link sa tonom torrent filmova pa sebi proberite...i by the way,svi su filmovi ripovani od jednog lika aka. "axxo"-što podrazumjeva da su extra kvaliteta,slika i zvuk su sihronizovani(znači nema kašnjenja zvuka ili slike) a i lakše je naći odgovarajući prevod za film.
Većinu odgovarajućih prevoda možete naći na sljedećem linku------>http://divxtitlovi.com.hr/
Ukucajte ime filma i axxo na kraju pa ćete lakše naći odgovarajući prevod.
U slučaju da nemaju traženog axxo prevoda-ista procedura samo na google-u:-D

Pozdrav


http://axxo.superfundo.org/ ovu stranicu nikako posjecivati, a i pise na bilo kojem torrentu pod nfo fileu gdje autor AXXO moli da se ova stranica ne sposjecuje, iz njemu znanih razloga, a cuja sma price da i interpol u sve to ima umjesane ruke, tako da skidajte njegove ripane filmove sa mininove.
 
25.09.2006
4
0
0
34
BlekFog je napisao(la):
http://axxo.superfundo.org/ ovu stranicu nikako posjecivati, a i pise na bilo kojem torrentu pod nfo fileu gdje autor AXXO moli da se ova stranica ne sposjecuje, iz njemu znanih razloga, a cuja sma price da i interpol u sve to ima umjesane ruke, tako da skidajte njegove ripane filmove sa mininove.


Zaboravio si pomenuti da u to "umješane ruke" imaju i KGB,FBI,CIA,Švicarska garda u Vatikanu i da ne zaboravim lude kineze koji danonoćno prikupljaju informacije ko sa koje stranice skida torrente...
Zato ti preporučujem da budeš oprezan da te ne skontaju,a ostalima da slobodno skidaju filmove bez straha da im interpol ne uleti u sobu na spavanju...
I još jedna ispravka-AUTOR NIJE molio da se dotična stranica ne posjećuje nego je i njemu u korist da se njegovi ripovi skidaju(zar ne?).
Toliko o axxo-u

Prvenstveno mi je bila namjera da podjelim link sa ljudima kojima je mrsko googlati za neki film i prevod(iz ličnog iskustva znam da zna biti patnja) i da imaju veliki izbor filmova na jednom mjestu a ne da prdim o obvještajnim službama,riperima ili sličnim glupostima.

Vozdra
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
a frikcino sta ti glumatas, ocito je to da si njaab koji ide na javne torrente a za privatne nije ni cuja pa se ode puses kako si samo stavija link za skidanje...a informacija je informacija pa makar i bzazlena bila vali ju je lipo znati pa ko voli nek izvoli, a tebi njaaaabe sta odman napadas ugodan dan. i dosta vise o ovoj rapsravi