Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
nema veceg gusta nego zapalit i pustit film, a sve jbg ovisi o situaciji, ako zelim malo odmorit i nasmijat onda su to stonerski tipa jay and silent bob, cak i ovaj novi sa snoopom i khalifom je dobar i ultimativni klasik How High :)))) a ako ocu nesto za razmisljanje meni prijajaju klasici krimići mafijaski tipa Kuma, La povjerljivo, usual suspects, dobri momci...
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ne znam da li je neko pre stavio:

Life Of Pi

to obavezno u nekom HD-u
neverovatne scene...

I moj standardni pratilac uz dim je Star Trek :D

Nema veze da li je film ili serija, Star Trek uvek mogu da gledam :D
Legendarna serija i odlicni filmovi.

edit: i V For Vendeta! :thumb:
 
20.03.2013
2
0
0
Ovo su vam filmovi kad se želite smijati:
-Half Baked
-How High
-High School
-Cheech and Chong
-Grandmas Boy
-Jay and Silent Bob Strike back
-Pineapple Express
-Dazed and Confuzed
-Budz house
 
10.05.2013
13
19
0
56
Nisam neki ljubitelj komedija,jednostavno zaista malo komedija me nasmijalo od srca.Prije nekih 20 god u Austriji sam gledala parodiju zvjezdanih ratova (zamislite kakav je bio film kad se covijek moze keberiti kao lud na "ruznom" njemackom)ne mogu da ga nadjem nigdje posto se ne sijecam orginal naziva.Veliki sam ljubitelj horora,naucne fantastike i trilera,naravno moze i neka dobra parodija.
Za mene od malena "Kosa" je vrh filma i kada je 80-desetih taj film stigao u Sarajevo za 5 dana sam ga vidjela deset puta !? Od malih nogu opicena do daske !?
Evo vam par strana gdje mozete gledati hrpu dobre filmske trake
- WWW leptirica bioskop-on line
- www filmovizija - filmovi on line
-wwwkinoteka.com
-wwwfilmovi on line sa prevodom
Svi filmovi su sa prevodom mozete ih danlodirat ili gledati on line svi sajtovi su FREE a na nekim nije potrebna niti registracija
Pozdrav i dobro gledanje :smoke18:
 
13.06.2013
9
13
0
Suzat
Ako smijem primjetiti, pojedini likovi ovdje imaju jako dobar ukus...

ja ću pokušati nabrojati 10-ak filmova koji su mi inače najbolji i koji su mi odlični za gledati dok se naduvamo.

1. Odiseja, legendarna Kubrickova stvar iz '68. Ne treba puno objašnjavati.
2. Clerks (1994) - za ljubitelje kvalitetnijih komedija, i za ljude kojima ne smeta činjenica da film nije u koloru.
3. Pulp Fiction (1994) - najdraži Tarantinov film i jako dobar zbog predugačkih monologa, i "ne-statične" kamere.
4. Holy Motors (2012) - jedan od novijih filmova koji se zbilja isplati pogledati. Cijeli film se sastoji od više priča i jedino što ih povezuje je protagonist kojeg će svatko pokušati shvatiti, ali će se razočarati kad skuži da je film napravljen sa svrhom da nema smisla! ...NE POKUŠAVAJTE NAĆI DUBLJI SMISAO!
5. Fight Club (1999) - Trip od filma! Gledati uvijek.
6. SLC Punk! (1998) - Priča o američanskim pankerima. Ima svega u filmu. ...ima nekih tripastih scena, pogotovo kad prikazuju uzimanje Hoffmana.
7. Taxi Driver (1976) - Remekdjelo.
8. THX 1138 (1971) - Prvi dugometražni film George Lucasa (čiko koji je snimio Star Wars) i jako dobar za ljubitelje fantastike i futurizma.
9. Clockwork Orange (1971) - Još jedan Kubrickov, kome ne smeta malo nasilja i klasične glazbe idealan. Inače, svaki Kubrickov film je odličan i nećete pogriješit.
10. Shutter Island (2010) - Zajeban film. Tri dana nakon toga razmišljaš o jebenom detektivu i pacjentu.
11. Dont be a menace... - Crnačka komedija, uz Petak najjača stvar ikada!
12. Big Lebowski (1998) - jel da objašnjavam? :D

Preporuka, svakako pogledati "Svete motore" i THX 1138, pa mi javite kako vam se svidjelo.
Inače, prvi film je sniman na francuskom jeziku, i na mahove se doima polu-independent filmom. THX je odličan film za ljude koji vole "retro-futurizam" i ne smeta im to što nema nekakvih efekata kompjuterskog karaktera. Pogledati svakako!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
This is The End je trebala ispasti komedija a nije ispalo ništa. Još žalim za protraćenim vremenom na to :shit2: od filma.
 

marko391

Aktivan Član
08.03.2013
45
53
18
evo dvije drame od Will Smitha koje vas nece ostaviti ravnodusnim, totalno drukciji dojam sam steko o Smithu, jer je poznat vecinom po komedijama ;)

Seven Pounds (2008)
The Pursuit of Happyness (2006)
 

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
http://youtu.be/FNGtfpim0OM​

http://extratorrent.cc/download/3237178/Muscle.Shoals.2013.720p.WEB-DL.H264-fiend+%5BPublicHD%5D.torrent

:thumb:
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Cloud Atlas (ovaj film mislim da je sniman da se gleda kad si napusen) i
Movie 43 (prva scena tj. prvi kratki filmic kida kad si napusen - bar mene je)