Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2008
44
7
8
filmovi uz napusancija.... najbolje su mi sjeli: How High, FRIDAY 1;2, Juice, Little Man, :D
Ko nije pogledao neka pogleda nece se pokajat.
Peace
 
02.02.2008
20
0
0
48
mislim za ekipu koji vole smjeh do suza i držanje za stomak jeran od jačih filmova iz moje home colection definitivno kralj nad kraljevima film HOW HIGH
 
13.02.2008
5
0
0
37
imported_kENO je napisao(la):
pa da to ti pokusavam reci, i mene vutra tjera na razmisljanje, ali volim da razmisljam nesto normalno...
a uz ovaj film sam bas prekucao, nisam mogao da prestanem razmisljati. samo o tome razmisljam i u sebi kazem "hajde jebo teee pusti ovo razmisljaj nesto drugo"
a meni ponovo scena "lepet leptirova krila moze donijeti tajkun na drugom kraju svijeta" i onda ja o tome razmisljam 10 min, stvori mi se leptir mase krilima a vamo ljudi umiru, i tako te gluposti...
onda one scene.. morao sam premotavati da skontam neke stvari i samo ono mozak hoce o tome i nista drugo, ja pokusam nesto drugo da razmisljam al nema sanse :D
shvatas li me sada?

P.P. je napisao(la):
sinoc sam kod prijatelja gledala MRAK FILM... :D i bio je super, jer sam bila nadimljena.... i sad bi ga trebalo pogledat kad nisam nadimljena da vidim jeli dobar, jer sam dosta zaboravila... ali mora bit dobar!

Jel praktikuje neko ritualno gleanje filma From Hell , ja i ekipa redovno oplemenjujemo trenutke uzivanja u radu uz taj film...probajte,nisam nasao nekog da nevoli...
 
13.02.2008
5
0
0
37
Jel praktikuje neko ritualno gleanje filma From Hell , ja i ekipa redovno oplemenjujemo trenutke uzivanja u radu uz taj film...probajte,nisam nasao nekog da ne voli...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
veliki.B je napisao(la):
mislim za ekipu koji vole smjeh do suza i držanje za stomak jeran od jačih filmova iz moje home colection definitivno kralj nad kraljevima film HOW HIGH


Pa naravno zato je i prethodnih 250 puta pominjan...:alien555:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Molim raju, da ne spominju "DUPLE" filmove, a isto tako ako neko ima neki film, koji nije spominjan već, da se za isti potrudi i nadje link, jer ovako samo presipanje iz "šupljeg u prazno"....

Dajte linkove, da raja mogu skidati...
 
24.05.2007
9
0
0
43
ljudi zar ste ludi?

NACHO LIBRE niko nije spomenuo
www.thepiratebay.org
nacho_desktop_sm_2.jpg
 

rAstA_girL #1

Banned
Banovan
02.03.2008
2
0
0
34
Film definitiwno iako je pomenut wec 250 puta mislim da zasluzuje i 251 :)-How High narawno neprikosnowen, a najjace je gledati crtace kad si napusen, najbolji fleshevi te pucaju, najwise se smejes (preciznije umires od smeha) i mozes najgotiwnije da se istripujes... Treba i deci dawati malo marihuane dok gledaju crtace:) pogotowo ako su oni malo brutalniji npr Happy Three Friends.... raspadanje... :))))
 
02.03.2008
12
0
0
39
ja sam neku vecer gledao krug 2 ili 1..nije bitno..ugl preporucam svakome da obavezno moraju pogledat bilo koji horor dok je haj...