Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.05.2007
15
2
0
36
joj ja sam gledo egzorcist sa frendom on se uplasio nije htjeo gledati i ode igrati ps a ja gledo najzesca scena je kad ona djevojcica sidje dole u dnevnu i stane i gleda u goste a oni u nju i kaze jedan joj vidi ko nam je doso a ona suti i pocne pisati a onda gosti pogledaju dole u pod a ono curi niz noge jebo majku jest luda scena hahahahahaha jesam se tad ismijo do jaja nije normalna scena hahahaha i sad kad je se sjetim smi jem se. zivjela trava!!!! :leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zemaaa

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
dont be a menace while drinking juice in...(ne budi zao)-treš je, al bar 50 puta pogledan...ekipa se skupi,vrečica na stol i ne budi zao...pomalo mi fali to vrijeme:eek:hno:
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
Kralj je napisao(la):
Monty Python. Bilo koji dio. Preporučam http://www.imdb.com/title/tt0071853/

Film je snimljen za cca 200.000$, vecinu peraje su ima dali Pynk Floydovci...
Po meni je najbolji film ikad.

Napušen ga gledao 3 puta, normalan 2 i svaki put pauzirao da obrišem suze od smijanja.
Pogledajte samo citate s ovog sitea koji sam vam dao. Mrakača...

:thumb:
totalno!
onak vitezovi jasu u nekom vocnjaku,pa prolaze sumom,pokosena trava,neka fontana,onda africka lastavica...lol
erik the viking isto od njih,guest house paradiso,top secret,
where the buffalo roam,kindjadja(valjd), mrtav ladan,
balkanski spijun,underground,
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
jel neko već postirao onaj film homegrown bio neki dan na teveju?
na našem je prijevod trava
jako jako dobar film,
dva puta sam ga pogledao
 
07.06.2007
1
0
0
38
Pogledajte obavezno Little Nikky,Adam Sendler,njega bas i ne volim ali je film lud,kao da je snimljen za gledanje dok 3pujesh,morate ga naci ako ikako mozete,i skoro sam video nemacki Aleja Sunca,mislim da je u originalu Sonne Alle,J**i ga,ne znam nemacki,film je takodje nenormalan,da poshizish...

Napuhacu se,bicu zelen kao Lale-gator.

Imam shirok pogled,hocu da ga proshirim na mase,ako dobar si covek sta me briga koje si rase.
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Ne znam dal je neko spomenuo

Scanner Darkly

Kida kolko je lood. Radjen je na foru Walking Life(propushten je kroz filtre i izgleda kao crtani), po romanu Filip K Dika (Blade Runner, Vanila Sky, Totalni Opoziv, Suvishni Izveshtaj, Screamers..). Glume Kianu Rivs, Vudi Harleson, Robert Dauni DZunior, Vinona Rajder.

Must see
 
14.12.2006
18
0
0
40
treba mi prevod za film the iluzionost od edward norton-a

pošaljite mi ako imate

imače vam preporučujem da ga i pogledate
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Grandma's Boy. Gledao sam ga pre neko veče na TV. Ima nekoliko dobrih fora da se razvale vilice od smeja. A koja samo imena glavni diler u filmu daje sortama Vu koje valja. Onako, pomalo otkačeno.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
neznam stvarno koji bi bio bas NAJ bolji film za gledat kad si napusen al ja sam sa svojima gledao ''HOW HIGH'' i bilo nam je predobro film je stvarno predobar pa
tko ima vremena i volje gledat nesta dok pusi preporucam ga ga pogleda
 
02.07.2007
4
0
0
44
Evo nakon sto ste masu filmova izlistali, ne ostaje mi mnogo, ali ima toga...
Recimo Pi...jako jako bolesno...pogotovo ako provalite sto su htjeli reci....

Vidim da nitko ovdje ne gleda japanstine pa cu ubaciti par:

Ghost in the Shell - opak uradak....
Mind Game
Kemonozume
Ergo Proxy serijal
Evangelion
Angels Egg
Cat Soup
Hellsing

To je od ozbiljnih stvari recimo...

Za zajebanciju:
Jungle Wa Itsumo Hale Nochi Guu - obavezno, pod must, prebolesno i sjmesno trijezan, a kamoli upusen....
Ping-Pong club
Trigun


Eto da i ja malo pridonesem raspravi :)

Uglavnom ih mozete naci na torrentima (torrentspy, isohunt), ircu i DC hubovima....
 
02.07.2007
4
0
0
44
Greskom uletio dupli post.... ups...
Eh, da, jednom prilikom smo za novu godinu gledali Fear and Loathing inLas Vegas, jedno 6x zaredom...predobro...a i
 
22.05.2007
8
0
0
34
evo sinoć gledo SHOTTAS(Gangsteri).Predobar film,od glumaca bi istaknio Kymani Marley(sin Boba Marleya) koji je ujedno i glavni glumac.Predobra tematika filma,ko se malo razumije u rastafarijance,jamajku znat ce odmah tko su Shottas-i.Film je sniman u Kingstonu(Jamajka) i Miamiu.Glumci govore izvorni jamjkansko-engleski tako da je to dodatno napaljenje na filmu.U biti prebrutalan film,ubojstava ko pljeve(po stvarnin podacima na Jamajci dnevno bude 8-9 ubojstava tako da film nije u stilu nigga gangsterskih di malo pretjerivaju).Znaci obavezno pogledati.
ps.nemojte se previse naduvat jer ce te tripovat da ste vi jedan od njih
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
paranoja u las vegasu ili"fear and loathing in las vegas" je po men jedan od najacih filmova ikad snimljenih....
Ako nekog interesira, mozete ga skinuti na stcable hub-u....
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Zna li neko kako se zove neki engleski film u kom se jedan od trojice gangstera resi da napusti posao i ozeni pa boss naredi njegovim kompanjonima da ga smaknu. Njima je neprijatno da ubiju ortaka pa odugovlace. Posle raznih peripetija glavnom liku bude satarom odsecena ruka ali uspe da se izvuce i shefu raspoluti glavu. Brutalan film.
Gledao sam ga davno pre interneta i torrenta, svideo mi se ali sad ne znam kako se zove i sta da trazim.