Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pux

24.03.2016
11
3
3
53
Public Enemy pa da se vidi sta je paranoja i naravno Game of Throne:murija:
 
Poslednja izmena od urednika:
30.01.2013
142
145
43
u zadnje vrijeme pogledah Growing op, o klincu ciji roditelji uzgajaju kanabis cijeli zivot, puna kuca vutre, a decko kad napuni 18 god, posto je cijeli zivot skolovan samo kod kuce, odluci se upisati u srednju skolu..i tu sve pocinje.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Definitivno jedan on njegovih najlošijih filmova, popljuvala ga je i publika i kritika. Mislim da je razlog tome Britanska produkcija. Ja sam ga u kinu gledao i bilo mi žao što sam bacio pare na to. A sad jbg. ukusi su različiti ;)
 
17.06.2015
142
137
43
ma moraš biti naduvan sa dobrom sativom da ovo gledaš, @ NO zapali na miru i gledaj ponovo, meni je komad pizze zastao u grlu kad je bila scena sa slonovima:lol:
šta kaže na kraju

Južnoafrička sobarica
podnela je tužbu, zbog
seksualnog uznemiravanja,

protiv frontmena grupe
Oasis, Lijama Galagera.


Galager se takođe optužuje
za zlostavljanje slona,

zajedno sa zvezdom filma
''Brzi i Žestoki', Vinom Dizelom.
:lol:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Knocked Up
knpcked-h001.jpg

''Ben Stone je napušeni kvartovski luzer koji već godinu i pol s ekipom prijatelja pokušava startati web sajt koji će se baviti golotinjom u mainstream kinematografiji. Nakon jednog pijanog izlaska završava u krevetu s Alison Scott i ona ostaje u drugom stanju.''

Pogledao neku večer.Bio na tv. Taman spalih baklju ... i krenu film ;)
Vidim,ovaj naš Seth_Rogen glumi,aj' rek'o da pogledam.
:) Može proći :D
 
14.11.2016
131
159
43
neznam jel netko stavio,ali sinoc sam pogledao film iz 2016, War on everyone, komedija o dva losa policajca...ima dobrih fora,treba se nadimit neke dobre vuve i pogledat film ! ! :rasta::)