Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
blueberry - vincent cassel glavna uloga
grad izgubljene djece - francuski
sheitan - isto vincent a i francuski :)
 
22.09.2009
6
0
0
33
Totalni must see, pogotovo za ljubitelje britanskog humora!

Dvije serije:
Black Books
Spaced


A dvojac iz Spaceda, Simon Pegg i Nick Frost su napravili genijalne filmove: Shaun of the dead i Hot fuzz! Također, Run fatboy run

Ako je netko pogledao navedeno, nadam se dijeli oduševljenost! :icon_mrgreen:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Mysterious skins- "TOPLA" preporuka:rofl::rofl:

Uglavnom pogleda sma ga prije nekih sat vremena i jos razmisljam o tom filmu, nesto tako jednostavno a genijalno a o tome nit ne razmisljas da takvog neceg ima...ne kazem da nema filmova sa slicnom tematikom al....uglavnom pogledajte ako se ne gadite pedofilizma, pederizma i slicnih sranja
 
18.09.2009
13
0
0
35
b.gif

The Secret Adventures of Tom Thumb (1993)
Produkcija bolex brothers, prvi film radjen u stop-montion tehnici, potpuno nepovezan film ili sta je vec koji sve objasnjava.
 
18.09.2009
13
0
0
35
korisnièko vime je napisao(la):
@wariotz

da li možda znaš gde bih na netu mogao da nadjem taj film? malo sam pretraživao torente, ali nisam imao sreće.

brate ja sam se namucio da nadjem pre god-2, fajl je bio oko 400mb a skidao ga 10 sati mislim da je bilo na isohunt-u. probaj da skines bit che to ti program za pretragu torrenata, veruj mi da se isplati naci, ni sam nisam siguran da li i dalje imam na kompu film jer je lap top izgleda puko, ovako bih ga kacio na yt kako traje manje od sat. a kucaj na yt bolex brothers to ti je sve taj fazon mada je tom thumb kruna stop-motiona.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Da da How high ispodprosjecno smece i neznna kako se ikome moze svidit takav film...po mom misljenju film za krdo debila koji se furaju na travu a nemaju pojma iz cega trava nastaje al neka.....jedini film od nih dosta, koji mi se bas svidija je pineapple express od te tematike