vutra problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
moze ti bit previse duvana pa nisi naviko na duvan opcenito...
moze biti do tebe da ti je slabiji organizam i pocelo ti se vrtit i bum riganje...
moze biti do vutre ...

probaj pusiti na pajp, neku kvalitetnu vutru, nemoze ti biti lose nikako... nadji nacin konzumiranja koji tebi najvise pase... mozda je to probavni nacin,ko zna...
samo opusteno :)


peace out !
 
25.05.2013
21
3
3
29
I meni je tako svaki dan kad prvi ispusim onda se napusim :D ostale kad pusim nista samo djaba samo se od prvog napusim od ostalih nista :p a mozda si pio neke tablete nesta uglavnom organizmu nije dobro bilo imam ja tako frenda pusio je prije samo po nekad bas radi toga jer mu se kad god pusi povracalo promijeni boju postane zelen sav medzutim evo u zadnje vrijeme pusi stalno i to ga je prestalo odavno sad je dobar :) :spliff:
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
probaj na neki improvizirai bong ili pajp,ili joint bez duhana.vjerojatno te duhan sredio(bar sam ja skoro isto krepo nakon prvog dima iz jointa s duhanom...)
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
jel ti bilo slabo? onako, vrtoglavica, hladan znoj da te oblije?

vjerojatno ti je pao šećer u krvi, ako si time sklon ili npr. nisi jeo... ili si iscrpljen... (meni se to nakon cjelonoćnog partijanja događalo)...

to se može dogditi svakome (fuma naglo snizi šećer, to nije ništa novo), a rješenje je da sjedneš, smiriš se, duboko dišeš, ako možeš ubiješ neki slatkiš (obična čokolada najbrže gura šećer u krv) i čekaš da dođeš k sebi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Keko2

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
po meni zlatno pravilo: jebes frulu ako se ne zeleni kak spada u njoj...al sto ne volim kad uzimam ket, pa mi kazu dobra je, nemoj puno stavit...jooj pa onda bi sve u jednu stavio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker